کابینه وزیر بررسی COVID-19 وضعیت در 13 بدترین متاثر از شهرستانها

کابینه وزیر راجیو Gauba در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه ای با شهرداری در کمیسیون ناحیه دادستانی از 13 شهرستانها بدترین ضربه COVID-19 pandemic به نقد و بررسی این وضعیت است.

13 بدترین متاثر از شهرستانها در کشور عبارتند از: بمبئی (Maharashtra), چنای (تامیل نادو) دهلی (UT) احمدآباد (گجرات), خان (Maharashtra), پونه (Maharashtra) حیدرآباد (Telangana), Kolkata/هوره (بنگال), ایندور (Madhya Pradesh) جیپور (راجستان) جودپور (راجستان), چنگلپتو (تامیل نادو) و Thiruvallur (تامیل نادو).

این 13 شهرستانها حدود 70% از کل موارد مثبت در کشور است.

بمبئی در ماهاراشترا است 33,835 مجموع موارد در حالی که 1,044 بیماران تسلیم به این بیماری است. دهلی است 15,257 موارد و 303 مرگ و میر در حالی که در تامیل نادو سرمایه چنای است 12,203 COVID-19 موارد است.

در این جلسه به ریاست کابینه, وزیر اقدامات انجام شده توسط مقامات و کارکنان شهرداری شرکت ها برای مدیریت COVID-19 موارد بررسی دبیرخانه کابینه گفت: در آزادی مطبوعات.

دولت مرکزی در حال حاضر با صدور دستورالعمل در مدیریت COVID-19 شهری در شهرک.

نکات برجسته این استراتژی شامل کار بر روی بالا و عوامل خطر شاخص مانند تایید نرخ مرگ و میر دو برابر نرخ آزمایش در هر یک میلیون نفر و غیره آن را گفت.

مرکز تاکید کرد که مهار مناطق به لحاظ جغرافیایی تعریف شده بر اساس عواملی مانند نقشه برداری از موارد و اطلاعات تماس و پراکندگی جغرافیایی. این را قادر می سازد در demarcating به خوبی تعریف شده محیط و اجرای دقیق پروتکل از مستند, در این بیانیه اضافه شده است.

شهرداری شرکت می توانید تصمیم بگیرید اگر مسکونی مستعمرات mohallas شهری بخش یا پلیس-ایستگاه مناطق شهرداری مناطق شهر می تواند تعیین شده به عنوان مهار مناطق به عنوان مورد نیاز ut بیشتر گفت.

شهرهای توصیه شد که این منطقه باید به درستی تعریف شده توسط دولت های منطقه و محلی شهری با ویژگی های ورودی از سطح محلی است.

رئیس دبیر از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه مربوطه در جلسه حضور داشتند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>