کابینه تصویب مگا-ادغام 10 بانک دولتی به 4 بزرگتر PSBs

اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه به تصویب مگا-ادغام بانک دولتی برای تقویت ساختار بانکی در کشور است.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman بود در ماه اوت سال گذشته اعلام کرد که 10 بانک دولتی خواهد بود ادغام چهار بزرگتر PSBs. پس از ادغام این بانک هند خواهد شد که 12 بخش عمومی بانک ها.

اعلام حرکت Sitharaman گفته بود ایجاد نسل بعدی بانک های ضروری برای هند برای تبدیل شدن به یک 5 تریلیون دلار اقتصاد در پنج سال آینده.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جدید PSBs

در یک جلسه به ریاست نخست وزیر نارندرا هیئت دولت در روز چهارشنبه به تصویب تحکیم در بخش عمومی بانک (PSBs) با اثر از 1 آوریل سال 2020 است.

مگا-ادغام شامل ادغام شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند به پنجاب بانک ملی; سندیکای بانکی به Canara Bank; آندرا بانک و شرکت بانک به اتحادیه بانک مرکزی هند; و اللهبد بانک به هند بانک.

دولت گفت: ادغام خواهد منجر به ایجاد هفت بزرگ PSBs با مقیاس ملی و با رسیدن به هر یک از ادغام نهاد با داشتن یک کسب و کار بیش از Rs 8 لاخ کرور.

پنجاب بانک ملی شرقی بانک تجارت و بانک متحده خواهد بود ادغام به صورت دومین بخش عمومی بانک با کسب و کار از Rs 17.95 لاخ کرور.

ادغام Canara Bank با سندیکای بانک را تشکیل چهارمین بخش عمومی بانک با یک کسب و کار از Rs 15.20 لاخ کرور.

اتحادیه بانک مرکزی هند خواهد بود با هم ادغام شدند با آندرا بانک و شرکت بانک برای تبدیل شدن به پنجمین بخش عمومی بانک در حال حاضر با مجموع کسب و کار از Rs 14.59 لاخ کرور.

هندی, بانک ادغام خواهد شد با اللهبد بانک به شکل هفتم-بزرگترین بخش عمومی بانک با یک کسب و کار از Rs 8.08 لاخ کرور.

مگا تحکیم کمک خواهد کرد ایجاد بانک با یک مقیاس قابل مقایسه با بانک جهانی و قادر به رقابت موثر در هند و سراسر جهان, دولت در بیانیه ای گفت.

“مقیاس بزرگتر و هم افزایی از طریق تحکیم می تواند منجر به هزینه مزایای که باید فعال PSBs به منظور افزایش رقابت خود را و تاثیر مثبت بر سیستم بانکداری هند ،

“تحکیم نیز ارائه انگیزه ای برای ادغام سازمان با افزایش توانایی خود را برای حمایت از بزرگتر بلیط-اندازه وام و رقابتی عملیات موجب بیشتر ظرفیت های مالی. اتخاذ بهترین شیوه در سراسر ادغام اشخاص را قادر می سازد بانک های خود را برای بهبود بهره وری هزینه و مدیریت ریسک و همچنین افزایش هدف از شمول مالی از طریق گسترده تر رسیدن به” آن اضافه شده است.

بیشتر, با تصویب فن آوری های سراسر ادغام بانک ها دسترسی به گسترده تر استعداد و بزرگتر پایگاه داده PSBs می خواهد در یک موقعیت برای به دست آوردن مزیت رقابتی با اعمال نفوذ تجزیه و تحلیل در یک سرعت در حال digitalising بانکی چشم انداز است.

پس از ادغام این بانک هند در حال حاضر 12 بخش عمومی بانک ها از 27 بخش عمومی بانک (PSBs) در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>