C. O. به شرکت: ووینگس می رسد با نوسان و تطبیق پذیری

شاید این اتصالات که کریس ووینگس پیدا کرده است یک خانه در کوه های راکی.

سابق آریزونا Diamondback — که نام مستعار و حروف C. O. — وارد Colorado Rockies بهار آموزش به عنوان یک غیر فهرستی invitee تلاش برای کشف نوسان خود را پس از یک مشکل 2019 فصل است.

“من احساس می کنم خیلی بیشتر مثل خودم” ووینگس گفت. “من هماهنگی دست و چشم است که در آن زمانی بود که من هدف قرار دادن تمام کسانی که اضافه-پایه بازدید.”

اما ساخت رشته کوه های راکی’ 40-مرد فهرستی به دور از تنها چیزی که در ذهن خود را در بهار آموزش.

ووینگس آغاز شده و به رشته کوه های راکی در مارس 5 برابر دایاموند. دو روز بعد او با همسرش, بریتنی آنها به عنوان استقبال از اولین فرزند خود یک دختر به نام اولیویا. ووینگس انتظار می رود به بازگشت به Salt River زمینه به زودی پس از, و برنامه ریزی شده بود به بازی در مارس 12, اما در حالی که او در پرواز بازگشت به NBA لغو آن فصل است.

روزی که قرار بود برای بازگشت به میدان MLB به پایان رسید بهار آموزش. آن را دشوار برای یک بازیکن می دانستند که او تا به حال یک شات در یک نقطه فهرستی اما ووینگس به نظر نمی رسد به ذهن است.

“این یک موهبت بزرگ برای کسانی که سه ماه در خانه با او به تماشای او رشد,” او گفت:. “او خواهید بود پنج سال در اینجا در ماه اوت پس از آن واقعا سرگرم کننده به تماشای رشد او و صرف زمان است.”

و در حالی که ووینگس اقتباس به مسئولیت های جدید به عنوان یک پدر او نیز همچنان به کار و آماده شدن برای یک پتانسیل بیس بال راه اندازی مجدد.

پیش نویس در دور اول با دایاموند او قوی کمپین 2016 زمانی که او ضربه .277 و افزود: 40 اضافی-پایگاه بازدید از جمله 11 سه برابر دید او برای بسیاری در رشته های.

“برای یک مرد است که کمی کوچکتر در قد و قامت او همه زمینه پاپ” رشته کوه های راکی مدیر جوانه سیاه گفت. “وجود حق-میدان مرکز قدرت وجود دارد کشیدن قدرت او می تواند کمی بازی … او یک بازوی قوی. او می تواند اجرا سرقت یک پایه. او می تواند برنده بازی با دستکش خود را به او می تواند برنده بازی با خفاش خود را.”

ووینگس تا به حال یکی دیگر از قوی نجومی در سال 2017, ضربه حرفه ای-12 صفحه اصلی اجرا می شود اما شکسته دست رنج می برد و در ماه جولای او را مجبور به انجام دو عمل جراحی و محدود خود اثر. آریزونا غیر مناقصه کاره ابزار بازیکن زیر 2018 فصل است.

“من سعی کردم به برخی از نوسان تغییرات در بهار آموزش (2018),” او گفت:. “من نمی دانم اگر آن قدرت دست و یا چه اما من نیمه به برخی از عادات بد است که انجام شده از طریق 2018.”

او امضا شده با Kansas City Royals در سال 2019 شد اما پس از قطع شدن فقط 40 بازی. 26-بازی روی لئامت دادن با Boston Red Sox را دیدم او را در پایان فصل ضربه فقط .139 با -1.1 جنگ.

پس وقت خود را با Royals, ووینگس شروع به کار با یک ضربه مربی لورنزو Garmendia که به او کمک کرد تا دوباره ارزیابی خود نوسان و ثابت خود را در مکانیک.

با بهبود نوسان ووینگس بود به دنبال یک تیم و انتخاب رشته کوه های راکی در بخشی به دلیل یک چهره آشنا: هدف قرار دادن مربی دیو ماگادان کسی که کار کرده بود با 28 ساله در آریزونا.

ووینگس تحت تاثیر قرار گرفته در خارج از دروازه در اسکاتسدیل با توجه به ابزار انسان سازی و خونسردی و رشته کوه های راکی مطمئن ساخته شده او را به اردوگاه تابستانی در دنور یک بار MLB راه اندازی مجدد آغاز شد.

“C. O. انجام می شود بزرگ سیاه و سفید” گفت. “ما تو را دیدم در بهار آموزش یکی در اسکاتسدیل آریزونا خود را تطبیق پذیری و توانایی های خود را به حرکت در سراسر زمینه چگونه او بازی می کند. من فکر می کنم او ساخته شده و او به راه راست. او ساخته شده راه حق و او تا به حال برخی از خوب نوسان است.”

سپس در روز جمعه به او کردم خبر خوب او شده است می خواهم انتظار.

“من احساس می کنم همه چیز من نیاز به انجام به تیم اما انسان آن را خوب,” او گفت: در مورد یادگیری او تا به حال ساخته شده از رشته کوه های راکی’ 40-مرد فهرستی همراه با مت کمپ و دانیل بارد.

رفتن به جلو ووینگس’ نقش شناخته شده نیست. او با بازی در هر موقعیت در زمین زیر کشت برخی از خود خرج زد و همه چیز را در بین پس از پیوستن به کلرادو. او گفت که او را راحت ترین بازی پایه دوم اما بازی خواهد کرد در هر کجا که رشته کوه های راکی به او نیاز دارند. تنها هدف او این است که برای آوردن بنفش و سیاه و سفید به پلی آف.

و او در حال حاضر کمک به این تیم است. در داخل تیم ملی داد و بیداد جمعه ووینگس تا به حال دو برابر گل دو بار گذاشته خوب قربانی bunt در اواخر شبیه سازی زمین باز یافته و دو بازی در حالی که بازی پایه دوم.

“من فقط به دنبال مناسب در سمت راست هر نقش که” او گفت:. “فقط به این پارک هر روز آماده به بازی چه که در زمین زیر کشت, خود, فقط برای کمک به این تیم به عنوان آنجا که ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de