دموکراتیک ریاست جمهوری جلو دونده برنی ساندرز و پیت Buttigieg را مورد ضرب رگبار گلوله از حملات در طول شب جمعه بحث به عنوان رقبای مطرح مداوم سوالات خود را در مورد ایدئولوژی و تجربه امیدوار به ایجاد شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها می تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وضعیتی وخیم از ضعیف در پایان این هفته آیووا قفقاز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان رئیس متجاوز در طول شب. او را مورد سوال ساندرز’ وضعیت به عنوان یک دموکرات سوسیالیستی و گفت: Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, ندارد, پس زمینه برای رهبری در جهان پیچیده. سناتور. ctq از مینه سوتا که در حال تلاش برای شکستن به بالا ردیف تکرار آن انتقادات.

اما ساندرز و Buttigieg که اساسا در آیووا تا حد زیادی خار broadsides.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است در همه زمان ها” ساندرز گفت: در پاسخ به پیشنهادات که تهمت را از خود به توصیف هویت به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک به نام تجاری او و همه دموکرات — به عنوان رادیکال.

یوسف Prezioso AFP

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری می رسند روی صحنه برای هشتم دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط ABC News, WMUR-تلویزیون و اپل اخبار در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمپشایر, Feb. 7, 2020.

Buttigieg به دنبال به نوبه خود شک و تردید از رزومه کاری خود را به صورت مثبت و به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک چهره تازه از خارج از واشنگتن با تجربه در برخورد با مشکلات زندگی واقعی و آماده برای رهبری یک خسته ملت در یک مسیر جدید است.

“من علاقه مند به این سبک از سیاست ما نیاز به قرار دادن به جلو در واقع در نهایت به نوبه خود به صفحه” Buttigieg گفت.

جمعه مشخص هشتم و شاید مهم ترین بحث در حزب دموکرات را yearlong تلاش برای ریاست جمهوری نامزد. نخست-زمان امر آمد فقط چهار روز پس از آیووا هرج و مرج قفقاز و چهار روز قبل از نیوهمپشایر اولیه — با چند نامزد در مواجهه با اشاره سوالات خود را در مورد سیاسی بقا. در حالی که چند نامزد به حال قوی لحظات معلوم بود این رویداد خواهد تغییر مسیر مبارزه است.

بایدن بود به خصوص صریح و روشن در مورد آنچه که در خطر خود را برای نامزدی در باز کردن لحظاتی پیش بینی او “آمار” در نیوهمپشایر هفته آینده قبل از مسابقه حرکت به متنوع تر متحده جایی که او امیدوار است برای انجام بهتر.

او در مواجهه انتقاد بر روی صحنه به عنوان کسی که بیش از حد غرق در راه واشنگتن برای نشان دادن تغییر بسیاری از دموکرات رای دهندگان می گویند که آنها به دنبال. او در پاسخ یک بار دیگر هماهنگی خود را با رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

“سیاست های گذشته من فکر بودند که همه بد می شود.” “من نمی دانم آنچه در مورد گذشته در مورد باراک اوباما و جو بایدن خیلی بد بود.”

اما بایدن مجبور به دفاع از خود رکورد به عنوان نامزد sparred بر تصمیم گیری نزدیک به دو دهه پیش به ارسال نیروی نظامی آمریکا به عراق است.

بایدن اذعان کرد دوباره که رای خود را به نفع جنگ مجوز به عنوان یک سناتور اشتباه بود, در حالی که ساندرز گفت: سنا رای در برابر استقرار نیروهای اثبات شد از قضاوت خود را در مسائل مربوط به امنیت ملی. Buttigieg بود که در کالج در آن زمان و بعد از خدمت در افغانستان گفت: او را به مخالفت با جنگ ،

در حالی که بحث گرم بود در زمان وجود دارد مقدار زیادی از لحظات وحدت با نامزدها آگاه باشید که دموکراتیک اولیه رای دهندگان باید کمی تمایل به دیدن یک intraparty نزاع و جدال. زمانی که یک مدیر خواسته Klobuchar برای پاسخ به هیلاری کلینتون نظرات که هیچ کس را دوست دارد ساندرز بایدن رفت و او را در آغوش بگیرید. Klobuchar در ضمن شوخی که ساندرز است “فقط خوب” و اشاره به زمانی که آنها در حال کار با هم در سیاست.

جو Raedle گتی ایماژ

سناتور. ctq (D-MN) شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در سالیوان عرصه در سنت آنسلم کالج, on Feb. 07, 2020 در منچستر, New Hampshire.

یک یادآوری بایدن بود سپاسگزار زمانی که Buttigieg در دفاع از او و پسرش هانتر بایدن در برابر حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح پرس و جو.

وارن اجتناب از هر گونه انتقاد مستقیم از رقبا و بارها و بارها چرخد و به او هسته ای مبارزه با فساد پیام. به عنوان بایدن ساندرز و Klobuchar جنگیدند در مورد بهترین راه رو به جلو در مراقبت های بهداشتی وارن درگیر نیست به جای صحبت کردن به طور گسترده در مورد نیاز به کاهش هزینه داروهای تجویزی.

میلیاردر فعال تام Steyer و نیویورک کارآفرین اندرو یانگ در ضمن مبارزه شد برای اثبات تعلق دارند در این گفتگو.

به طور سنتی, چاقو آمده در این مرحله در انتخابات ریاست جمهوری اولیه روند.

آن را قبل از نیوهمپشایر بحث چهار سال پیش در طرف هنگامی که پس از آن-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی ویران فلوریدا ایالت مارکو روبیو را جاه طلبی های ریاست جمهوری با بهنگام را به پایین. روبیو هرگز بهبود ساخت آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حزب خود را نامزد.

مخاطرات بودند بالا به خصوص برای بایدن که بازی های برگزار شده است پیشتاز در تقریبا در هر یک از قبلی هفت بحث گذاشت اما آیووا در دور چهارم. در حالی که گزارش مشکلات را با یکدیگر تاثیر آیووا مسابقه بایدن ضعف لرزاند هواداران که او را تشویق به گرفتن یک مهاجم رویه شب جمعه.

هفت فرد زمینه برجسته تکامل از دموکراتها 2020 نامزدی مبارزه آغاز شد که با بیش از دو دوجین نامزد شده است و به طور موثر محدودتر هم به یک تعداد انگشت شماری از بالا ردیف مدعی است.

روشن وجود دارد تقسیم خطوط بر اساس ایدئولوژی سن و جنس است. اما فقط یکی از نامزدها در مرحله یانگ بود یک اقلیت های قومی.

(L-R) Democratic presidential candidates Andrew Yang ...

جو Raedle/گتی ایماژ

دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در سالیوان عرصه در سنت آنسلم کالج, on Feb. 07, 2020 در منچستر, New Hampshire.

مبارزه در یکی از whitest متحده در کشور Steyer بارها و بارها برجسته حمایت خود را برای پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار به اثرات برده داری. خود را ثابت تمرکز بر روی مسابقه جمعه به یادآوری است که او را به شدت سرمایه گذاری در کارولینای جنوبی که در آن سیاه و سفید رای دهندگان انتظار می رود برای بازی تصمیم گیری نقش و مرکزی به بایدن استراتژی برای موفقیت در بعد متحده است.

مایک بلومبرگ نمی شد روی صحنه جمعه شب اما نیویورک میلیاردر شد اشاره شده بارها و بارها به عنوان نامزد نوبت در زمان هجوم به ثروتمندان است.

سابق شهر نیویورک است که شهردار در دور زدن نیوهمپشایر در میان چهار متحده است که رای دادن در این ماه در حمایت از نماینده غنی می گوید که برگزاری اولیه مسابقات در ماه مارس و فراتر از آن. در حالی که هیچ کس تا به حال موفق به کسب نامزدی با چنین استراتژی بلومبرگ گرفتار شده توجه ایجاد فکر دموکرات ها نگران بایدن به زنده ماندن و Buttigieg نازک رزومه.

بلومبرگ نیز آماده به صرف $1 میلیارد دلار در جاه طلبی های ریاست جمهوری.

“من فکر نمی کنم هر کسی باید قادر به خرید راه خود را به نامزدی یا رئیس جمهور ایالات متحده” وارن گفت: در یکی از چند تهاجمی لحظات. “من فکر نمی کنم هر میلیاردر باید قادر به آن را انجام دهد و من فکر نمی کنم افرادی که خورد به میلیاردرهای منظور صندوق مبارزات انتخاباتی خود را باید به انجام آن است.”

نامزدها در حال حاضر فن در سراسر نیوهمپشایر برای چهار روز با حداکثر سرعت دویدن به حالت اول-در-این-ملت اولیه انتخابات.

در حالی که هفت نامزد جان سالم به در آیووا قفقاز با توجه به ابری از سردرگمی نتایج چند انتظار نیوهمپشایر برای ارائه به عنوان بسیاری از نامزدها یک فرصت برای حرکت بر روی gantlet اولیه مسابقات پیش رو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im