نقب زدن Nomad, مجموعه, اضافه کردن یک تن از گزینه های سفارشی سازی جدید


نقب زدنهای منnternet-مورد علاقه DTC نیمکت شرکتاست که زور آن را با اضافه کردن یک میزبان کامل از گزینه های سفارشی سازی جدید به آن Nomad مجموعه است. خریداران می توانید اضافه کردن یک جدید شتر چرم گزینه سه پا انواع و جدید “بلوک بازوی” گزینه هنگامی که خود را به طراحی مبل.

تبلیغات

اگر که نیست به اندازه کافی وجود دارد بالش جدید بیش از حد.

نقب می گوید که شتر چرم گزینه مناسب برای خریداران به دنبال یک “سبک چرم با گرم و طلایی قهوهای مایل به زرد” مبل. با این پارچه جدید گزینه arm-سبک و لوازم جانبی توسعه وجود دارد در حال حاضر گیج کننده 23,000 ترکیبات ممکن.

این گزینه های جدید باید اجازه می دهد نقب زدن مبل های به جا در به اتاق نشیمن.

تبلیغات

در حالی که این نوع از دست یا پا گزینه های ممکن است ناچیز به نظر می رسد در نگاه اول این اثر است که در واقع بسیار تعجب آور است. برای مثال انتخاب استاندارد پاهای چوبی خواهد net یک خریدار قطعا در اواسط قرن طراحی اما مبادله در پاهای فلزی (موجود در سیاه و سفید و برنج و کروم پس از اتمام) هل در غیر این صورت یکسان مبل بیشتری معاصر جهت طراحی.

بهترین بخش ؟ این همه مدولار که به معنی گزینه های جدید همه سازگار با هر Nomad صندلی. بنابراین اگر شما در حال حاضر سرمایه گذاری در نقب زدن مبل شما می توانید منحصر به فرد خرید افزودنی به روز کردن مبلمان خود را نگاه کنید.

تبلیغات

نقب زدن Nomad مجموعه شروع می شود در حدود 500 $با پاهای فلزی شروع خواهد شد حمل و نقل در ماه آوریل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de