حباب های کارآفرینی

حباب های کارآفرینی – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 26, 2020, 07:58 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

به جای انتظار برای آرایش صنعت به هم بزنید بازگشت به زندگی کلینت Fernandes استفاده می شود این مستند به دست را gender-neutral, حمام کردن میله

برای چند هفته گذشته آرایش مشهور, artiste Clint Fernandes شده است ارسال سرپرستی عکس از برگ نعناع و پاپایا و شیرین بیان و گل سرخ و زردچوبه در داستان های خود را در رسانه های اجتماعی ما را کنجکاو در مورد آنچه که او شده است. معلوم می شود از این مستند آغاز شد و در ماه مارس Fernandes شده است یادگیری هنر ساخت صابون. “من شده است خواندن کتاب مربوطه, تماشای ویدئوها و ثبت نام برای کلاس های آنلاین به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر و صنعت است. با مستند کار کند بود و من می خواستم برای انجام کاری بیشتر معنی دار با زمان در دست است. این صابون یک فرمت از کار من در زیبایی, آرایش و مد میباشد. همچنین به دلیل Coronavirus هر کس است که با داشتن یک حمام چهار بار در روز می گوید:” Fernandes نمایش امضای خود را شوخ طبعی.

Bubbles of entrepreneurship

در حالی که برای در حال حاضر Fernandes شده است امید به ترکیب داروهای خانگی به چیزی بیشتر ملموس است. خود را در جستجو برای پارابن و سولفات-رایگان صابون در طول مستند منجر به ایده شخصا ایجاد میله (R250 به بعد). و انتخاب خود را از مواد تشکیل دهنده مخلوط شامل انبه-کاکائو-کره درخت روغن قلم چهره مربع شیر بز و شوینده بدن با میله, عسل و بلغور جو دوسر, ماساژ, میله, پاپایا و کره درخت روغن قلم-حاوی زعفران میله و عسل و بلغور جو دوسر بدن میله های زندان. پیچیده شده در, حداقل, بسته بندی, “تست شده بر روی دوستان مدل اثرگذارندهها مشاهیر و خودم. هرگز بر روی حیوانات” نوشته شده است در پشت بسته. برای کسانی که او را می دانم این است که ناب Clint.

Bubbles of entrepreneurship

Fernandes اذعان می کند که دسته اول که آمد یک فاجعه بود اما هر دسته ای بعد از آن بوده است یادگیری است. اواسط ماه مه به بعد او شروع به ارسال نمونه تست برای دوستان در این صنعت که به اشتراک گذاشته بازخورد واقعی با او. “من نمی خواهم چیزی کارخانه ساخته شده است. ترین صابون—مهم نیست چقدر گناه آنها ادعا می شود—پر از گلیسیرین و مواد شیمیایی و هیچ چیز برای پوست شما, حتی به این قیمت به شما پرداخت هزینه برای آنها. من شروع به آزمایش با چند گل رز و tulsi پودر و در ادامه به ساخت یک دامنه کامل. برخی از دوستان پشت کردم و گفت که آن را به راحتی حذف آرایش و بدون خشک کردن پوست. من تمرکز بر حفظ superfat درصد بالاتر به طوری که مزایای صابون پوست اضافی moisturisation” او می افزاید.

Clint Fernandes
کلینت Fernandes

این آغاز Fernandes’ طرح بزرگتر جنسیتی خنثی, زیبایی طبیعی راه حل های شروع با ‘پاک’ (صابون) و سپس حرکت به ‘تغذیه’ با دست, کرم, پوست, کرم, ضد شوره سر لب ، “من شده است به دنبال شکاف در بازار شیر به. پس از این محصولات طبیعی آنها بسیار کوچک عمر (چهار تا شش ماه تقریبا) و شروع به بو جادویی فراتر از آن و در عین حال نگه داشتن محصولات طبیعی چیزی است که من هرگز سازش.”

بررسي فايلهاي در @clintskin, Instagram

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de