برونی است: مغلوب ساختن پیشی جستن نان تست ؟

فقط دو تا از گذشته شش رئیس جمهور قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داده و پیشنهادات خود را برای انتخاب مجدد. این خبر خوبی برای او است.

اما خود داستان ها خبر بد برای او بیش از حد.

در سال های پایانی خود را در اداره هر دو از کسانی که رئیس جمهور جیمی کارتر و جورج دبلیو بوش با تجربه قابل توجهی در محبوبیت درست در این زمان — در اوایل ممکن است از طریق اواخر ماه ژوئن — که تهمت آمار فعلی خود را زشت پچ.

به گفته گالوپ جاری ردیابی درصد از آمریکایی ها که از تصویب یک رئیس جمهور عملکرد شغلی کارتر و بوش شماره غرق زیر 40 درصد در این دوره و تقریبا ماند وجود دارد که از طریق انتخابات. آن را به عنوان اگر آنها هر دو ملاقات سرنوشت خود را در آستانه فصل تابستان است.

و در آستانه تابستان شده است و به معنی فصل برای مغلوب ساختن پیشی جستن که هرگز flailed بیشتر رقت انگیز یا شدت انتقاد کرد بیشتر به شدت و کسی که فقط با تجربه کارتر-بوش شیب. به گفته گالوپ محبوبیت او کاهش یافت و به 39 درصد در اوایل ماه ژوئن از 49 یک ماه قبل است. بنابراین اگر کارتر و بوش در حال منادی تهمت است و نان تست.

او نان تست با اقدامات دیگر نیز هست. دو بسیار مورد بحث نظر سنجی توسط نیویورک تایمز و سینا کالج, که منتشر شد هفته گذشته پیشنهاد کرد که در نوسان کلید متحده و همچنین در سراسر کشور او را به لنگش مرده انتهایی جو بایدن دو رقمی. که ارزیابی بیشتر سازگار با دیگر مدل سازی و پیش بینی از اقتصاد روشن مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به برخی از الگوریتم پیچیده است که اقتصاد به طور منظم به روز رسانی او تنها 1 در 10 شانس برنده شدن در کالج انتخاباتی و در نتیجه ریاست جمهوری است. با توجه به تاریخی به طور متوسط از انتخابات-نظرسنجی ها در سال توسط وب سایت megyn kelly بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بزرگترین در این مرحله از مسابقه پس از بیل کلینتون بیش از باب دل در سال 1996 زمانی که کلینتون برنده دوره دوم خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ؟ خود را به مجموعه ای در آتش است.

او شوخی با دین تبلیغ غرایز هیچ جا یافت می شود جایگزین توسط خود شکست تحریکات خلبان ازجان گذشته ژاپنی بداخلاقی و خارش و توییتر ، وجود یک فرهنگ جنگ برای او به بهره برداری, اما به جای به سادگی pillorying یادبود ناوشکن او خود را ایجاد زندگی بناهای تاریخی: سفید supremacist بر یک سبد خرید گلف در فلوریدا جامعه بازنشستگی و یک هفت تیر-toting کارن فریاد صلح آمیز سیاه معترضان از خم شدن از سنت لوئیس خانه کشیش. به عنوان یک بیانیه ارزش آن را عجیب و غریب. به عنوان یک انتخاب مجدد استراتژی این آشفته.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سوراخ عمیق و واکنش او این است که برای حفظ حفر” دیوید اکسلراد به من گفت. “آنچه که او انجام شده است کاهش رای خود را به تحریک پایگاه خود را.” اما این پایه است که تقریبا قطعا نه به اندازه کافی بزرگ برای حمل او را به پیروزی.

البته در ماه نوامبر است که هنوز هم مقدار زیادی از راه دور. “هیچ کس نمی تواند پیش بینی آنچه در این چهار ماه را” اکسلراد گفت. “ما نمی تواند پیش بینی آنچه که بعد از چهار ماه به ارمغان خواهد آورد.”

و مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نظر می رسید برای زندگی فراتر از قوانین سیاسی, جاذبه untethered با سوابق و دندان شکن به صاحب نظران. مثلا تصویب امتیاز پس از مراسم تحلیف خود شده است به طور مداوم و غیر منتظره ای کم طولانی بین 35% و 45% به گفته گالوپ.

اما وضعیت او به نظر می رسد وخیم — direr از دموکرات ها اجازه می دهد خود را به اعتراف. آنها به یاد داشته باشید که چگونه آنها شمارش جوجه ها خود را برای آخرین بار به اطراف کردم و کاملا کنده.

“هر حزب دموکرات به درستی کرده 2016 PTSD” کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت ارتباطات استراتژیست است که توصیه پیت Buttigieg و اندرو کومو به من گفت. “اما در حال حاضر ؟ شما نمی توانید تصور کنید که طبیعی حومه مردم رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن کنه. او واقعا بیگانه همه اما MAGA مؤمنان واقعی.”

علاوه بر این, 2016 است که احتمالا بی ربط نقطه مرجع به دلایلی که روشن تر شده تمام وقت. من نمی تواند کاملا شوکه شده اگر بایدن مراحل تار و مار در ماه نوامبر و یا حداقل به اندازه یک تار و مار به عنوان این دوره از hyperpartisanship مجوزها و تفسیر پس از آن کست مغلوب ساختن پیشی جستن سلطنت نه به عنوان برخی از عمیق شوکی اما به عنوان یک تصادف دمدمی مزاجی ساخته شده ممکن است با یک طوفان کامل از شرایط.

در این واقعیت است که تفسیر را آغاز کرده است. در واشنگتن پست هفته گذشته مت بای astutely مشاهده شده است که حتی به عنوان برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری بسیاری از آمریکایی ها را رد کرده و هسته اصول مبارزات انتخاباتی خود و بازدید او darkly. او در حاشیه از پیروزی “آمد از رای دهندگان تمایلی که تقریبا به طور قطع فکر می کردند که رای گیری برای از دست دادن نامزد و کسی که احساس اعتماد به نفس او می خواهم وحشتناک جمهور” بای نوشت.

“این بیشتر در مورد احساسات شدید باعث حریف خود را,” او اضافه شده و اشاره ای به هیلاری کلینتون ، “در تنها رفراندوم ملی در Trumpism پس از 2016 — میان دوره ای چرخه دو سال بعد — حزب رئيس جمهور بود resoundingly را رد کرد.”

راه های بسیاری وجود دارد که در آخرین انتخابات ریاست جمهوری صدق نمی کند به این یکی که تهمت چهره بسیار سخت تر به چالش بکشد. در سال 2016 غیر منتظره ای بالا در صد از رای دهندگان به خصوص در چنین محوری متحده به عنوان پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین گفت: در نظرسنجی که آنها می خواهم تصمیم گرفت آنها را به رای دادن در آخر هفته. و این اواخر deciders مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن.

که می تواند به این معنی است که بسیاری از آنها نمی باید کاملا ثابت نظر او. اما فقط در مورد هر آمریکایی می کند در حال حاضر. او تحت سلطه رسانه ها مانند هیچ یک از تلاشهای پیشینیان با زرق و برق دار رفتار همین تردید.

شانس خود را با اواخر deciders در سال 2016 نیز می تواند صحبت می کنند به کلینتون گریزی. اما هیچ قابل مقایسه بایدن گریزی. اگر بسیاری از رای دهندگان نمی تواند خود را به او عشق بورزيد آنها نیز نمی تواند خود را به لغات او.

و تهمت و عوامل آن را می دانم. به همین دلیل به جای به سادگی به تصویر کشیدن بایدن به عنوان برخی از lefty کابوس آنها ادعا می کنند که او را بسیار ذهنی کاهش یافته است که او عروسک خیمه شب بازی از مترقی افراط گرایان.

“بایدن فقط ترسناک نیست به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن” اکسلراد گفت. “او از نظر فرهنگی ناخوشایند است.”

و چون از coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به زمان کمتر و کمتر راه برای تغییر دینامیک انتخابات ریاست جمهوری نسبت به او داشته اند و در برخی دیگر سال است.

حزب کنوانسیون به عنوان مثال ممکن است تاثیر کمتر از همیشه: آنها نه رقیب را نشان می دهد اما رقیب coronavirus روایت با دموکرات ها برنامه ریزی تا حد زیادی رویداد مجازی. همچنین آمریکایی ها بیشتر از حد معمول هستند و برخی به رای اولیه توسط ایمیل و احتمالا مصاحبه آراء حتی قبل از انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن بحث.

“اگر کسی درخواست شد به من برای مشاوره در اکتبر سورپرایز, من می خواهم بگویم آنها را به انجام آن در ماه سپتامبر” داگ Sosnik یک دیرین دموکراتیک استراتژیست به من گفت.

در ضمن ما تا به حال دیگر شگفتی تمام برش در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد اوایل ماه ژوئن تعجب از گاز اشک آور استفاده صلح آمیز معترضان به طوری که او می تواند راه رفتن در سراسر لافایت مربع برای یک عکس op; اواسط ژوئن تعجب از جان بولتون کتاب; اواخر ژوئن تعجب از زمان ” حرکت شبیه چمچه زنی که تهمت بود مطلع روسی نعمت بر سربازان آمریکایی اما توجه نیست و یا مراقبت.

شگفتی خواهد شد و بدون شک در آینده نگه دارید برای یک دولت به عنوان غرق در بی کفایتی و فساد به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. که دیگر چیز در مورد جوجه ها: در خانه آنها می آیند به جای شب بسر بردن.

فرانک برونی شده است با نیویورک تایمز از سال 1995 برگزار شد و انواع مشاغل از جمله کاخ سفید خبرنگار, رم, رئیس دفتر و رئیس رستوران منتقد — قبل از تبدیل شدن به یک مقاله نویس در سال 2011. او نویسنده سه بهترین-فروش کتاب.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de