Broomfield را “ملکه کشیدن زمان داستان” ملاقات با حمایت از اعتراض

رنگین کمان ایستاده در برابر غیر این صورت آسمان خاکستری صبح روز شنبه به عنوان LBGTQ+ طرفداران جمع آوری ساعت قبل از بحث برانگیز کودکان کتابخانه رویداد.

30 دقیقه زمان داستان به رهبری کشیدن ملکه شرلی دلتا ضربه –که نام واقعی استوارت Sanks — جذب حدود 500 نفر به ممی دود آیزنهاور کتابخانه های عمومی صبح روز شنبه.

حدود 100 آمد در اعتراض به این رویداد که شامل داستان و تفسیر از “اگر شما خوشحال و شما آن را می دانم” توسط ویژه, مجری, اما داوطلبان با سایبان گشت که شامل روشن-لباس پوشیدن مردان و زنانی که محافظت کودکان از معترضین دو برابر تعداد آنها

“Miss شرلی” را به عنوان او خواسته بود شناسایی بخوانید “بود که شما” “نه کاملا Narwhal” و “کاملا نورمن” در حالی که با پوشیدن صورتی نیم تنه و یک لباس چاپ شده با قلب نشانه صلح و رنگین کمان. در پایان داستان او مطرح شده برای عکس ها با خانواده و ارائه یک کمی رول زرق و برق برای کسانی که ممکن است توصیف او sparkly آرایش.

کاترین Lynip مدیر کتابخانه خدمات و امور فرهنگی گفت: این کتابخانه دارای سابقه درخواست در طول سال برای یک برنامه شبیه به این. کتاب ها و کیفیت برنامه vetted قبل از این رویداد رسمی. لافایت تا به حال میزبانی Sanks در اوایل ژانویه.

پس از کتابخانه دریافت کرده بود اعلامیه در مورد امکان تظاهرات shealso درخواست حضور پلیس.

افسران تعطیل خیابان اجرا می شود که در از از کتابخانه و خواسته گروه به ماندن در دو طرف پیاده رو منتهی به کتابخانه.

نگرانی در مورد چگونه مالیات صرف

Broomfield ساکن مایک شولتز در زمان نگرانی های خود را به Broomfield شورای شهر در روز سه شنبه نشست. او و همسرش به عنوان پدر و مادر به فرزندان جوان شد “نا امید و مشکل” به شنیدن این که Broomfield کتابخانه شد میزبانی یک ملکه کشیدن زمان داستان. داستان بار “دروغ ترویج تحت نما” از فراگیر و تنوع او گفت:

“در حوادث مانند این هستند که با استفاده از جامعه ما را کودکان خردسال به عادی سازی و ترویج رفتار که تنها دچار سردرگمی کودکان درباره جنسیت و تمایلات جنسی” شولتز گفت: در این نشست است.

انجام این کار توسط کودک آزاری, او گفت:, و آن را باید متوقف شود. او خواسته شورا به لغو این رویداد و نه اجازه می دهد تا مالیات دهندگان پول به صندوق “منحرف سرگرمی در اموال عمومی.”

مورین Hoff عضو Broomfield کتابخانه مدیره گفت: از آن شده است فیلدینگ تعداد تماس های تلفنی و ایمیل با یک پیام مشابه از نگرانی در مورد چگونه مالیات صرف شده بودن. اکثریت پاسخ مثبت بوده است, او گفت:, و به طور خاص از Broomfield ساکنان.

وجود دارد هرگز یک نظر برای لغو رویداد, او گفت:.

هیچ کس خارج از این رویداد اما جمعیت بود و در پوش 250 از آنجا که ظرفیت Broomfield سالن.

Broomfield ساکن راشل مور و رایان آورده دختران خود را در سنین 8 و 3 به زمان داستان. مور ارشد امثال drag queens و “rupaul’s Drag Race” بنابراین مور فکر این بود که “راست تا کوچه او.”

خانواده در ابتدا اشتباه توسط سایبان گشت اما هنگامی که آنها متوجه آن هدف آنها قدردانی بافر. مور گفت: آنها آماده بودند به میدان سوالات از دختران خود را در مورد معترضین اما متوجه شد که واقعا لازم نیست.

سایبان داوطلبان — که در لباس و انواع رنگین کمان-رنگ لباس — استفاده از چتر خود برای جلوگیری از کودکان و خانواده ها از نظر آنها به عنوان راه می رفت از پارکینگ به سالن.

یکی از دلایلی که آنها در زمان فرزندان خود مور گفت: به دلیل است که آنها می خواهند به یک چشم انداز گسترده مردم چگونه آنها را انتخاب کنید به زندگی می کنند زندگی خود و “ساخت ایران” که در مورد افرادی که متفاوت هستند.

“من در تلاش برای بالا بردن کودکان با عشق و پذیرش” مور گفت. “من احساس می کنم مثل این است که مخالف دقیق از سوء استفاده است.”

‘در اینجا به دعا مسالمت آمیز’

داخل سالن “] Sanks که کلاس سوم معلم در استودیو مدرسه در نورثگلن نمی گسترش هر پیام بر روی تمایلات جنسی مور گفت. داستان در مورد عشق خود را ابراز فردیت و پذیرش دیگران است. به دلیل علاقه مور ارشد می خواستم به “لباس تا مانند یک پسر بچه” از آنجا که drag queens آن را سرگرم کننده است. بعد از آن او تصمیم گرفت پانسمان مانند یک پسر بچه بود “خسته کننده” و رفت و برگشت به کمد لباس خود را.

“در اعماق من فکر می کنم بچه ها و مردم می دانند که آنچه آنها در حال کشیده به” مور گفت. “این رویداد در مورد (بودن) فراجنسیتی واقعا. وجود دارد trans ملکه در خارج وجود دارد, اما بسیاری از آنها نمی خواهید برای زندگی به عنوان یک زن. آنها می خواهند به انجام به عنوان یک زن.”

حدود صد نفر از اعضای جامعه از جمله نمایندگان از تولد عیسی مسیح خداوند ما کلیسای کاتولیک در آمد برخی از حمل rosaries برای دریافت پیام خود را در سراسر. نشانه ای خطاب به خدا گفت: “اجازه دهید کودکان کمی بود, منحرف شده, توسط ملکه کشیدن داستان ساعت!.”

“ما اینجا هستیم تا به دعا مسالمت آمیز” تولد عیسی مسیح شماس استیو Vallero گفت.

اعضای کلیسا تصمیم به آمدن به دلیل “enculturation جامعه ما برای عادی سازی یک راه زندگی است که مقرر توسط خالق” Vallero گفت که او به عنوان هر نوع همجنسگرا شیوه زندگی است.

تولد عیسی مسیح اهل سیسیلیا Bruchez نگرانی که Sanks می خواهد به “داماد نسل های آینده” در مورد سیالیت جنسیتی و آموزش آنها که یک پسر می تواند از یک دختر اگر او می خواهد و بالعکس. مرد داخل سالن در تلاش است به اشتباه کودکان, او گفت:, و از بین بردن گناه, نسخه خود را از مادران و پدران است.

پاشا حوا از بنیانگذاران سایبان گشت گفت: این گروه ایجاد شد و حدود هشت ماه پیش زمانی که خانواده پسند کشیدن نشان می دهد آغاز شده برگزار می شود در مسیر بالا کمیک. پس از آن گروه نابود و لگدمال شده است در اطراف شهرستان با مشابه ماموریت حفاظت از کودکان چشم و گوش از “گفتار نفرت” از معترضان با توجه به آن در Facebook صفحه.

او و الی بازان, دریایی کهنه که اول خریداری چتر و شمع زمانی که آنها آغاز شده به عنوان یک گروه کوچک به یاد داوطلبان کار خود را به لبخند و حمایت از خانواده است. او و دیگر داوطلبان شناسایی اعضای یک گروه در لباس سیاه, پوشیدن ماسک و رنگین کمان بازوبند به عنوان Antifa — سیاسی معترضان که نشان می دهد بیشتر از یک مبارز رویکرد در مخالفت با جناح راست ایدئولوژی.

“ما نمی شرکت در تظاهرات و آنها را” حوا گفت:, و اضافه کرد که در حالی که آنها ممکن است موافق با برخی از پیام های خود را, آنها را قبول ندارند با روش خود.

هیچ دعوا آغاز شد در این مراسم و افسران استفاده می شود حضور خود را برای خنثی کردن شرایط تنش.

مردی که شناسایی خود را به عنوان برادر یوسف سخنرانان در برابر آوردن کودکان به ملکه کشیدن داستان بار که او را احاطه کرده است ضد معترضان آنها سایبان گشت می گوید نمی شد بخشی از گروه خود است. (جنیفر ریوس/تحریریه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>