Broomfield رای به عقب نشینی به عنوان یک شریک در محکوم, Jefferson, پارک وی, پروژه

طولانی متوقف جفرسون پارکوی در زمان های غول پیکر پانچ به روده شنبه شب هنگامی که Broomfield شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به اطلاع بدن نظارت بزرگراه برنامه ریزی شده که این شهرستان برداشت خواهد بود به عنوان یک شهرداری شریک در 250 میلیون دلار انجام پس از نزدیک به 12 سال است که در نقش.

این شهر ذکر شده در بالا خواندن پلوتونیوم کشف تابستان گذشته در مسیر پیشنهادی از این بزرگراه به عنوان رئیس دلیل تصمیم خود برای خروج از جفرسون پارک وی بزرگراه های عمومی باشند.

“پس از آن نمونه خاک من فکر می کنم این امر می تواند غیر مسئولانه به جلو حرکت کند با این تراز” عضو شورای ویلیام Lindstedt روز سه شنبه گفت.

تاریخ Broomfield رسمی خروج از قدرت — که در آن نشسته است کنار جفرسون کانتی و اروادا پس از کمک به فرم بدن در ماه مه 2008 — روشن نشد به عنوان شهر و شهرستان هنوز هم نیاز به ارسال هشدار از طریق به قدرت مدیره تصمیم گیری آن است.

Bill Ray, مدیر اجرایی پارک وی اقتدار گفت که او با آگاهی از این مورد در برومفیلد شورای دستور کار روز سه شنبه.

“اگر تایید شده توسط Broomfield, شورای, درخواست خواهد شد در نظر گرفته شده توسط سازمان اعضای موجب به مذاکره تحت شرایط این اقتدار را ایجاد قرارداد گفت:” دنور پست.

او نمی گویند که چگونه این پروژه ممکن است پیشرفت در حال حاضر که Broomfield روشن ساخته است آن را نمی خواهید به بخشی از آن. Broomfield, به احتمال زیاد خواهد خواست برای تسویه حساب تا برخی از پول به عنوان بخشی از خروج خود از اقتدار این شورا گفته شد توسط کارکنان روز سه شنبه.

شهر و شهرستان هنوز به پرداخت اقتدار $2.5 میلیون نفر آن را مدیون در حق عضویت سالانه برای سال 2019.

Councilwoman Guyleen Castriotta شد بی پرده در مورد Broomfield را نقش برآب ایمان در Jefferson, پارک وی, 10 مایل بخش از جاده که بین اجرا Broomfield و طلایی و به عنوان یکی از بخشهای اصلی در دنور هنوز هم گریزان کمربندی. او با اشاره به خطر حفر بالقوه آلوده خاک برای tollway به عنوان یک دلیل برای نگاه دوم در این پروژه است.

“من نمی توانم باور کنم که آنها ساخته شده است هر چیزی وجود دارد — باید آن را هرگز لمس شده است,” او گفت: این زمین در نزدیکی که در آن راکی آپارتمان سلاح های هسته ای گیاه به حال مونتاژ پلوتونیوم باعث این کشور جنگ سرد آرسنال برای نزدیک به 40 سال است. “در حال حاضر ما باید یک شورا است که سلامت و ایمنی برای اولین بار.”

راکی آپارتمان سمت چپ یک میراث از آتش سوزی و نشت که گسترش آلاینده های سمی در سراسر سایت و فراتر از آن. تعدادی از ساکنان شهادت سهشنبه در مورد خطر تکان دهنده خاک است که می تواند حاوی پلوتونیوم و دیگر مواد.

در حالی که پلوتونیوم نقطه داغ عناوین ساخته شده در سال 2019 از دیگر نمونه های خاک گرفته و یا در کنار صخره ای آپارتمان ملی پناهگاه حیات وحش است که فرستاده شده به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در مجموع 350 یا بیشتر — نمایش سطح آلودگی رادیواکتیو خوبی در دولت فدرال ایمنی آستانه.

Jefferson پارک وی مواجه شده است و قوی headwinds در سال گذشته شروع با بالا پلوتونیوم خواندن کشف شده در ماه اوت در امتداد شرقی حصار خط پناه و در داخل راهرو به صورت پیشنهادی بزرگراه. سپس در دسامبر, Jefferson, بزرگراه, گروه, گفت:, آن را حذف از در نظر گرفتن به عنوان یک بخش خصوصی شریک برای طراحی و ساخت پارک وی.

این شرکت گفت: “پیش بینی (تلفات) درآمد بالقوه نمی کند به اندازه کافی به حمایت از این پروژه هزینه های قابل ملاحظه شکاف” و آن را نیز ذکر شده “در جریان چالش های زیست محیطی” به عنوان یک دلیل برای بیرون کشیدن. هنوز هم وجود دارد دو کنسرسیوم در حال اجرا به ساخت و راه اندازی پارک وی.

چند Broomfield اعضای شورای شهر در روز سه شنبه مضطرب در مورد از دست دادن یک صندلی در پشت میز با خروج از پارک وی اقتدار. عضو شورای استن Jezierski گفت: او پاره شد, با تصمیم رو او و همکارانش.

“آن را به پایان می رسد مکالمه تا حدی به عنوان دور به عنوان Broomfield, نگران است,” او گفت:. “این محدودیت ورودی ما در این پروژه رفتن به جلو است.”

اما Councilwoman هایدی هنکل گفت: Broomfield استفاده شد که outvoted در هیئت مدیره توسط اروادا و Jefferson County است.

“با تجربه من در هیئت مدیره ما همیشه تعدادشان کمتر از 2 به 1” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>