Broomfield بررسی رویکرد به ماری جوانا مالیات بر فروش

Broomfield شورای شهر در ادامه آن گفتگو در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا ممنوعیت فروش ماری جوانا به پایان می رسد و اگر چنین است, چگونه به موضوع مالیات بر فروش آن به رای دهندگان در ماه نوامبر.

شورای, در بیشتر قسمت ها به نظر می رسید در حمایت از اجازه دادن به ممنوعیت پزشکی و تفریحی ماری جوانا فروشگاه منقضی اما ادامه ممنوعیت کشت و تولید تجهیزات.

ممنوعیت تنظیم شده است به اعتبار Feb. 21.

شهردار پاتریک Quinn خلاصه نظرات از اعضای شورا که به نظر می رسید در حمایت از 3 به 5 درصد مالیات بر فروش در بالای Broomfield موجود 4.15% مالیات.

این سوال که آیا برای افزایش این نرخ در طول زمان رو مخلوط واکنش با برخی از گفتن بله اما درپوش آن را در 10% و دیگر اعضای شورا ترجیح می دهند به ترک که رای به شورای آینده.

کورتنی Thiemann دستیار, شهر و شهرستان, وکیل گفت: اگر Broomfield اجازه می دهد برای فروش و تولید و یا کشت ماری جوانا در برومفیلد آنها به یک بازخوردی از دولت مالیات. ده درصد از کل مبلغ به شهرداری ها اجازه می دهد که ماری جوانا را در شهرستان خود, او گفت:.

او ارائه خراب شد چگونه دیگر شهرداری مدیریت مالیات که متفاوت از 1 ٪ به 17 یا 18 درصد مالیات است. رایج ترین است 5%, او گفت:. دنور تا به حال خود را در ابتدا در مجموعه 5% اما اجازه می دهد تا به 15 درصد در آینده است. بودجه از کسانی که مالیات نیز متفاوت از آموزش و پرورش و علف های هرز-مسائل خاص به اجرای عمومی و بودجه.

بخش 3 Councilwoman ژان Lim فکر آنچه در تحقیقات وجود دارد که به نظر می رسد که آیا مالیات بر ماری جوانا پزشکی به پایان می رسد تا تشویق جعلی نسخه. او همچنین پرسید که آیا ریاضی همان بود که آن را به تفاوت بین اضافه کردن ماری جوانا مالیات بر فروش و یا جدا کردن آن از کل مالیات بر فروش.

شهر و شهرستان, مدیر, Jennifer Hoffman گفت: بیشتر مالیات است که به های مختلف خزانه پیچیده تر به عقب پایان از توزیع خواهد شد.

دیگر اعضای شورا پیشنهاد مالیات بر درآمد حاصل از رفتن به سمت, Broomfield, بهداشت و خدمات انسانی بخش خدمات بهداشت روان در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و یا ممکن است صندوق “روز بارانی”.

بخش 1 Councilwoman الیزابت قانون-Evans ابراز نگرانی شدید در مورد جوانان استفاده از ماری جوانا در برومفیلد که او گفت: او را به تفصیل شرح دادن در طول جلسه عمومی گفت که در حال حاضر به آن نیاز دارد را می شود در میان این معادله.

او به نفع هر دو پزشکی و تفریحی که مشمول مالیات به میزان حداقل پوشش پیش بینی “مقررات اجرای و هزینه های اجتماعی است.” قانون-ایوانز می خواهم برای دیدن تمام درآمد حاصل از رفتن جوانان به مواد مخدر آموزش و پرورش و نه بازگشت به شهرستان و شهرستان به طور کلی صندوق.

او اولویت بود دو تا سوال اضافه شده بود به رای گیری برای اولین بار اجازه می دهد تا خرده فروشی و دوم اگر رای دهندگان را تایید آن است که آدرس مالیات چارچوب است. اجازه فروش ماری جوانا در برومفیلد یک موضوع بحث انگیز است که نیاز به قبل از رای دهندگان او گفت:.

بند 2 عضو شورای ویلیام Lindstedt گفت که به طور معمول تمایل به مالیات های پزشکی, اما به قانونی کردن ماری جوانا تکامل بسیاری از مردم به دنبال نسخه آنها نیاز ندارد. او خواهد بود به نفع مالیات بر ماری جوانا پزشکی در این شهر به طور منظم نرخ مالیات است اما باز به بحث در هر صورت.

“این یک مسئله پیچیده با مجموعه نظرات,” او گفت:.

Lindstedt دوست دارد راه دنور شفق قطبی و Longmont به کار گرفته اند مالیات بر فروش او گفت و از او پرسید چه کسب و کارهای دیگر در برومفیلد ملزم به پرداخت مالیات مالیات غیر مستقیم. Theimann گفت: کسانی که مسکن و خدمات گسترش هزینه های. وی پیشنهاد 10% کلاه به ماندن بیشتر در خط با جوامع همسایه.

Lindstedt نیز در حمایت از این پول به سمت سوءمصرف مواد مخدر فراتر از استفاده از ماری جوانا.

بخش 4 Councilwoman کیمبرلی داماد seconded قانون-Evans نظرات که رای باید به مردم در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا فروش ماری جوانا در تمام. او در حمایت از یک مالیات بر فروش نه مالیات غیر مستقیم مالیاتی و توافق با بخش 5 Councilwoman هایدی هنکل گفت فروشگاه در لوییویل خواهد بود رقابتی تر از تخته سنگ یا شفق قطبی.

او بود و نه به نفع گیج کننده در انتخابات نوامبر با افزایش به آینده مالیات گفت: شورا می تواند آن را به رای دهندگان در آینده است.

اندرسون بود که نه به نفع کشت شد مطمئن نیستید در مورد ساخت اما گفت: اگر شورای رفت و از این جهت او به نفع یک مالیات مالیات غیر مستقیم برای این عملیات.

مایک شلتون سابق بخش 2 عضو شورای نوشت به شورای ژوئن 16 تشویق آنها را به قرار دادن یک سوال در رای گیری برای تصویب کلی مالیات بر فروش در خرده فروشی ماری جوانا. او همچنین خواسته است که هافمن شروع آماده سازی گزینه های قانونی برای عملیات از این امکانات است. آن را حس می کند او گفت: یا مالیات بر ماری جوانا در کل نرخ مالیات بر فروش و یا ایجاد یک ویژه ماری جوانا, نرخ مالیات بر فروش در بیش از 3 درصد است.

“لطفا اجتناب از دو برابر شدن مدارک از این کسب و کار (و اضافه کردن هزینه به مصرف کنندگان) با اضافه کردن یک مالیات مالیات غیر مستقیم در بالای مالیات بر فروش. اگر کشت یا تولید هستند تا کنون قانونی یک مالیات مالیات غیر مستقیم خواهد بود مناسب برای آنها,” او نوشت.

اگر یک فروش ویژه مالیاتی انتخاب شده است او را تشویق می کند تا شورای به جای یک مقدار خاص در انتخابات و درخواست مجوز برای شورای به منظور بالا بردن نرخ مالیات بر ماری جوانا در خواهد شد.

“اگر شهر همیشه نیاز به افزایش مالیات به تولید درآمد من فکر می کنم خیلی بیشتر فعالیت های مالیاتی است که می تواند بیشتر از یک هیاهو, بنابراین من فکر می کنم مالیات گلدان خواهد بود بدون مشکل” شلتون نوشت. “به عنوان کارکنان شهرستان نشان داده است هیچ موقع کار سخت و طاقت فرسا به پیش نویس زبان به تصویب مالیات بر فروش را افزایش دهد.”

خواندن اولین بار از این فرمان که نیاز به دو شورای آرا نیاز به محل جولای 14 قرار می گیرد در انتخابات ماه نوامبر. شورا با توجه به برگزاری یکی دیگر از جلسه مطالعه قبل از خواندن است.