Broomfield تصمیم می گیرد به صدور دستور توقف نفت و گاز کار به دلیل coronavirus نگرانی

رو به احتمال زیاد با چالش قانونی, Broomfield, انتخاب مقامات تصمیم گرفته اند به مسئله بهداشت عمومی که باید با تاخیر کار در نفت و گاز سایت در حالی که یک ایالت اقامت در خانه سفارش در محل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این Broomfield شورای شهر اقدام به عنوان بخش سلامت مدیره رای دادند 9-1 چهارشنبه شب در برابر این اقدام پس از ظاهر شدن آماده یک زن و شوهر از هفته پیش به طور مستقیم استخراج نفت و گاز Co. برای قرار دادن خاموش کار می کنند تا زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته شده است.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس افزایش یافته منظور مارس 26 آوریل 11.

Broomfield رهبران استخراج می خواستم برای به تاخیر انداختن آن برنامه ریزی شده “جریان بازگشت” در 18 سایت هست در حالی که مردم صرف بیشتر وقت خود را در خانه. آنها گفت: آنها به دنبال اضطراری بهداشت پس از سفارش این شرکت حاضر به صبر کنید .

استخراج گفته است که می خواهد برای شروع کار در اواسط ماه آوریل است. این شرکت کاهش یافته است روز شنبه برای مشخص کردن یک تاریخ.

جریان را که در آن مایعات مورد استفاده در هیدرولیک شکستن به ارمغان آورد به سطح تولید برخی از بالاترین سطح تولید گازهای گلخانه ای در نفت و گاز عملیات با توجه به مطالعات انجام شده از جمله 2019 بهداشتی دولتی و مطالعه است. مواد ساطع شده شامل بنزن شناخته شده به علت سرطان است.

چند صد Broomfield ساکنان امضا طومار درخواست از شهرستان به توقف کار در طول coronavirus همه گیر برای محافظت از ساکنان نزدیک از جمله توسعه برای افراد 55 ساله و مسن تر.

استخراج که گفت: آن حلقه بسته سیستم را تا حد زیادی کاهش تولید گازهای گلخانه ای برنده یک ضابط موقت برای جلوگیری از عمل توسط Broomfield. اگر چه دولت منطقه قاضی رابرت دبلیو Kiesnowski جونیور معکوس نظم دوشنبه, او هشدار داد که اگر شهر صادر سلامت, منظور, شرکت, ادعای نقض قرارداد “قطعا رسیده برای داوری.”

در طول یک مارس 25 جلسه در شهرستان و خارج از وکلای گفت: اعضای شورا که استخراج کرده است که توافق با شهرستان خود را برای نفت و گاز عملیات به احتمال زیاد خواهد شکایت بیش از یک منظور متوقف کردن کار خود را. آنها گفتند: اگر بهداشت منظور شد در واقع یا از نظر قانونی کافی در این شهرستان می تواند در نهایت پرداخت خسارت.

“به ما گفته شد استخراج می توانست قوی مورد” شهردار Pro Tem Guyleen Castriotta گفت: در روز پنج شنبه. “ما حلق آویز بر روی امیدواریم که ما می تواند این کمک برای ساکنان اما ما ضربه دیوار.”

Castriotta و دیگر اعضای شورا ابراز نگرانی در مورد خطرات مالی از دادگاه از جنگ در حالی که شهر چهره کمبود بودجه به دلیل coronavirus مربوط به تحول اقتصادی.

کارشناسان به این شهرستان گفت: این شورا که استخراج فن آوری های مختلف از جریان سنتی-بازگشت تکنیک است و در میان اکثر تا به روز.

“ما تکنولوژی و بهترین شیوه های شناخته شده در میان بهترین در دولت است. Broomfield خود نفت و گاز کارشناسان شهادت را به عنوان مقدار چندین بار در هفته گذشته در جلسات شورای,” استخراج سخنگوی برایان قابیل گفت: در یک ایمیل. “ما تحسین Broomfield تصمیم شب گذشته و شناخت خود را از مسئولیت به جامعه خود.”

Castriotta گفت: مقامات شهرستان خواهد شد و سازمان دیده بان برای ساکنان علاقه ادامه به نظارت بر کیفیت هوا هر گونه شکایت و این شرکت کار می کنند.

“این یکی از سخت به بلع است. سنا لایحه 181 است که در اینجا اجازه می دهد تا مردم محلی برای حفاظت از سلامت جامعه اما متوجه شدیم که وجود دارد بیشتر موانع کمتر کسی پیش بینی” گفت: Nathalie ادی از محیط زیست گروه خاکبرداری با اشاره به قانون جدید به دولت های محلی کنترل بیشتر بر نفت و گاز توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im