Broncos هفت دور mock draft 4.0: چگونه دنور می توانید آن را وصله پینه کردن دریافت سپاه و پیدا کردن سمت چپ مقابله با

2020 پیش نویس NFL است که در اینجا و ما در حال آماده به برخی از پاپ.

برای اولین بار در این مدل پیش نویس چرخه بیایید معرفی معاملات خود را به ببینید که چه Broncos مدیر جان Elway می توانید انجام به عنوان او شروع می شود با 10 انتخاب از جمله پنج میان بالا 100.

گیرنده cornerback و مرکز باقی می ماند بالا نیاز دارد. در حال اجرا پشت, تنگ پایان و گارد دیگر اولویت های بعد از کار مهندسان در آژانس رایگان برای به دست آوردن Melvin Gordon نیک Vannett و گراهام گلاسکو.

جلوتر از روز پنجشنبه دور اول در اینجا این است که ما چهارم و نهایی هفت دور Broncos mock draft.

دور 1 (15 به طور کلی) — آلاباما WR هنری Ruggs III

Ruggs ما سیم به سیم انتخاب برای Broncos در شماره 15. سرعت خود را (4.27 ثانیه در 40 yard dash در ترکیب) را به زور تیم انتخاب کننده در مورد زمانی که آنها را به ایمنی را در جعبه است که باید به نفع گوردون و فیلیپ لیندسی. تجارت و تهیه پیش نویس LSU حافظه گیرنده جاستین جفرسون وسوسه انگیز است اگر این گزینه وجود دارد و قیمت مناسب است (فیلادلفیا در شماره 21 و مینه سوتا در شماره 22 که دو شرکای تجاری بالقوه). اما در این سناریو Ruggs بلافاصله شروع می شود مخالف سوم-سال گیرنده Courtland ساتون و Broncos دایره به اطراف برای ارتقاء حافظه خود را در روز 3.

دور 2 (35 کلی) — USC OT Austin جکسون (تجارت با دیترویت)

وزوز در روزهای اخیر است Boise State چپ مقابله با عزرا کلیولند پیش نویس سهام روند است که می تواند در نتیجه جکسون هنوز در هیئت مدیره ورود روز جمعه دور دوم. سنجش این فرصت را در اینجا Elway معاملات میدارد Nos. 46, 95 و 181 به دیترویت برای Nos. 35 و 235. نسبتا تند اما در این روند Broncos leap-frog مقابله با نیازمندان تیم از جمله میامی کلیولند, Jacksonville, خلیج تمپا و لس آنجلس شارژر. جکسون ساخته شده از 25 شروع می شود در سمت چپ مقابله با دو فصل گذشته در جنوب کال بود و به نام اولین-تیم All-Pac 12 در سال 2019. یکی از بازیکنان جوان در پیش نویس Jackson نوبت 21 ماه آینده و نیازهای قابل توجهی پالایش به دریافت بیشتر از خود را صاف ورزشکاری, اما تعداد کمی از مردان اندازه خود (6-5/322) حرکت می کند که کارآمد است. جکسون در رقابت با Garett Bolles برای شروع در سمت چپ مقابله با کار در سال 2020 طول می کشد و در طول زمان کامل در 2021.

دور 3 (77 سالگی به طور کلی) — ویرجینیا CB برایس سالن

سالن شده پزشکی پاک پس از یک آسیب مچ پا که نیاز به عمل جراحی و محدود او را به شش بازی فصل گذشته. که باعث می شود سالن جذاب تر از روز دیگر 2 cornerback نامزدها مانند می سی سی پی دولت کامرون Dantzler یا لوئیزیانا Amik رابرتسون. سالن غریزی بازیکن و مناسب خواهد بود و در مقابل A. J. Bouye در ویک Fangio دفاعی که اجازه می دهد برایس کالاهان به کار تنها از حافظه.

دور 3 (99 کلی) — واشنگتن C نیک هریس (تجارت با New York Giants)

با سه مراکز (میشیگان کسر رویز, LSU را Lloyd Cushenberry سوم و معبد مت هنسی) خاموش هیئت مدیره زمانی که Broncos در ساعت در No. 83 Elway حرکت پایین کوه در می رم انتخاب کنید و هفتم-طفیلی (شماره 252) به New York Giants برای Nos. 99 و 110. در شماره 99, او طول می کشد هریس ساخته شده است که 42 شروع می شود در واشنگتن از جمله دو فصل گذشته در مرکز زمانی که او رای دادند تیم اول همه تایید شده 12. اندازه خود (6-1/302) یک نگرانی است اما هریس قوی دست یک موتور قدرتمند و یک درک روشن از نحوه دریافت کار انجام می شود. او penciled به عنوان استارتر.

دور 4 (110 کلی) — کارولینای شمالی DL Jason Strowbridge (تجارت با New York Giants)

با انتخاب دوم را به دست آورد در تجارت با غول Broncos یک همه کاره دفاعی lineman که به نظر می رسد بهترین راه حل مناسب برای بازی در پایان 3-4 مقابل. Strowbridge قوی هفته در ارشد کاسه پس از مجموع 11 1/2 کیسه و 22 تکل برای از دست دادن خود را در چهار فصل. چرخشی بازیکن به عنوان یک تازه کار, او می تواند بیمه برای خروج احتمالی توسط شلبی هریس در سال 2021.

دور 4 (118 کلی) — Wake Forest LB جاستین Strnad

در 20 شروع می شود طی دو فصل Strnad به طور متوسط 8.7 تکل در هر بازی. او می داند آنچه که او انجام شده است زمانی که او قطره به منطقه تحت پوشش خود را از داخل linebacker نقطه نشان داده شده توسط او چهار حرفه interceptions. Medicals مهم خواهد بود پس از Strnad محدود بود به هفت بازی در فصل گذشته به دلیل پاره bicep که نیاز به عمل جراحی. او نگاه قوی ویژه تیم های شرکت کننده که همچنین می تواند توسعه را به یک مفید دفاعی بازیکن احتمالا به عنوان یک دراز مدت جایگزینی برای تاد دیویس.

دور 5 (178th کلی) — مینه سوتا WR تایلر جانسون

پیش نویس ایمنی مانند گرجستان J. R. نی نیز حس را در اینجا, اما جانسون خوب است در داخل مکمل به چه Broncos را در خارج با ساتون و Ruggs. در 49 بازی در مینه سوتا, او تا به حال 213 جلب برای 3,305 متری (15.5-حیاط متوسط) و 33 touchdowns, 25 آمد که دو فصل گذشته. جانسون (6-1/206) حملات توپ هنگامی که آن را در هوا و سرعت مورد نیاز به ضرب و شتم حافظه, cornerbacks. در یک آخر هفته Broncos کاملا وصله پینه کردن خود رسیور اتاق.

دور 7 (235th کلی) — نوتردام S Jalen الیوت (تجارت با دیترویت)

با 39 شروع می شود در زیر کمربند خود را سه فصل گذشته الیوت است درک خوبی از آنچه مخالف جرائم در حال تلاش برای به انجام رساندن. مقابله با مسائل به او زدم پیش نویس هیئت مدیره, اما او می داند که چگونه به اطراف توپ (شش حرفه interceptions).

دور 7 (254th کلی) — ایلینوی د Oluwole Betiku جونیور

در این مرحله در پیش نویس آن است که پیدا کردن-پیکان-و-پرتاب-در-هیئت مدیره زمان. Betiku تا به حال نه کیسه به عنوان یک اشتباه junior خواهد بود و رقابت برای رزرو لبه نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de