Broncos هفت دور mock draft, 3.0: 10 میدارد که به طور چشمگیری می تواند تغییر شکل دنور فهرست

پیش نویس NFL است که فقط دو هفته به دور است. خدا رو شکر.

با بقیه ورزش جهان در حال حاضر در موضع هنوز هم در این رویداد سه روزه باید به ارائه برخی از سرگرمی در حالی که همچنین اجازه می دهد Broncos مدیر جان Elway به ادامه مجددا با ابزار خود را فهرست. این مهندسان باید 10 میدارد با نیازهای هنوز هم نارسایی نمودار عمق.

در اینجا ما Broncos Mock Draft 3.0.

دور 1 (15 به طور کلی) — آلاباما WR هنری Ruggs III

Henry Ruggs III #11 of the ...

Kevin M. Cox گتی ایماژ

هنری Ruggs III (11) از آلاباما زرشکی جزر و مد می کشد در این پذیرش در برابر اشعه Buford جونیور (1) از مکزیک جدید دولت Aggies در hooper در سپتامبر. 7, 2019 در تاسکالوسا.

این Broncos تر نیاز به مواد منفجره جرم. چگونه این برای یک علاوه بر ؟ Ruggs گل 25 touchdowns (24 دریافت یک عجله) در سه فصل در آلاباما و به طور متوسط 29 متری در هر بازی به ثمر رساند از جمله هشت touchdowns 40-به علاوه متری. واقعا برقی مسائل است.

دور 2 (46 کلی) — معبد C مت هنسی

Temple offensive lineman Matt Hennessy runs ...

چارلی Neibergall از آسوشیتد پرس

معبد offensive lineman مت هنسی اجرا می شود یک تمرین در فوتبال NFL سراغ ترکیب در Indianapolis, جمعه, فوریه. 28 سال 2020.

این می تواند یک نی نی زود اما هنسی 35 شروع می شود در مرکز باید اجازه می دهد او را به شکاف در به عنوان یک تازه کار بین نگهبانان دالتون Risner و گراهام گلاسکو. هنسی صاف زیرک رفت و آمد می کند که او را اجرا موثر در منطقه و مسدود کردن طرح. قدرت خود را دقیقا نمی قریب به اتفاق, اما او می تواند یک یادگیرنده سریع زیر خط حمله مربی مایک Munchak.

دور 3 (77 سالگی به طور کلی) — Texas Tech LB Jordyn بروکس

Jordyn Brooks #1 of the Texas ...

ریچارد رودریگز گتی ایماژ

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn بروکس (1) از Texas Tech Red Raiders پردازد چارلی Brewer (12) از Baylor Bears در نیمه اول در اکتبر. 12, 2019 در ویکو ،

یک کوهستانی غریزی داخل linebacker بروکس بریده 20 پردازد برای از دست دادن به عنوان یک ارشد خود را به پایان, Texas Tech حرفه ای با 367 پردازد در 47 بازی (45 شروع می شود). او یک thumper که می توانید حاشیه به حاشیه خواهد بود و راحت در ویک Fangio 3-4 طرح. آیا Broncos بود راحت با medicals? Brooks دهکدهای تا به حال چندین, شانه, جراحی, یک پرچم قرمز است که می تواند توسط این واقعیت است که تیم NFL پزشکان نتوانسته اند به طور کامل بررسی چشم انداز خود را در صدر به پیش نویس است.

دور 3 (83 کلی) — ویرجینیا CB برایس سالن

Bryce Hall #34 of the Virginia ...

Ryan M. Kelly گتی ایماژ

برایس سالن (34) از ویرجینیا کاوالیرز می شکند تا یک پاس در نظر گرفته شده برای Tamorrion تری (15) از Florida State Seminoles در نیمه اول در یک بازی در اسکات ورزشگاه در سپتامبر. 14, 2019 در Charlottesville, Va.

مانند بروکس, چگونه فراموش سالن medicals چک کردن ؟ این Hokie DB بازی فقط در شش بازی آخر فصل قبل از نیاز به عمل جراحی مچ پا. با 10 میدارد از جمله پنج در بالا 100 Broncos ممکن است تمایل بیشتری نسبت به تیم های دیگر را به خطر در این نوع از بازیکن. وقتی سالم, سالن نمایش فوق العاده زمان (22 PBUs در سال 2018) و درک جامد از مسیر مفاهیم.

دور 3 (95 کلی) — کانکتیکات OT مت Peart

شما تقریبا می تواند احساس Broncos کشور کار شدن تا به کف به عنوان بیشتر میدارد ساخته شد بدون مقابله با توهین آمیز بودن انتخاب شده است. Peart آغاز شده 48 بازی در کانکتیکات و تجربه در هر دو طرف خط. او به اندازه استثنایی (6-پا-7/318 پوند) و ظهر (36 5/8 اینچ اسلحه). او علاوه بر این به Broncos بلند مدت انعطاف پذیری با Garett Bolles و جعفر’Wuan جیمز.

دور 4 (118 کلی) — کارولینای شمالی DL Jason Strowbridge

Aaron Young #81 of the Duke ...

Streeter Lecka گتی ایماژ

هارون جوان (81) از دوک آبی شیاطین اجرا میشه بعد Jason Strowbridge (55) از North Carolina Tar Heels بازیابی یک اشتباه در طول بازی خود را در Kenan ورزشگاه در اکتبر. 26, 2019 در چپل هیل N. C.

خواسته برای بازی بسیاری دفاعی مقابله در کارولینای شمالی Strowbridge نگاه موثر 3-4 پایان دفاعی. او خوب پشت سر هم قوی دست و به ندرت می دهد تا در نقش که منجر به 11 1/2 کیسه 22 تکل برای از دست دادن و چهار مسدود ضربات در حرفه خود. آن را معقول و منطقی به این باور Strowbridge بهترین بازی است که هنوز هم آمده است.

دور 5 (178th کلی) — Stanford TE Colby پارکینسون

Stanford's Colby Parkinson, front left, and ...

کریس Pietsch از آسوشیتد پرس

استنفورد را Colby پارکینسون جلو چپ و Kaden اسمیت جشن استنفورد زمین نشستن کامل هواپیما در وقت اضافه قرار داده است که تیم به خوبی در برابر اورگان در NCAA college football بازی شنبه, سپتامبر. 22, 2018 در یوجین سنگ. استنفورد برنده 38-31.

امضای نیک Vannett اجازه می دهد تا Broncos صبر کنید تا 3 روز اگر آنها می خواهند برای اضافه کردن عمق بیشتر در انتهای تنگ. پارکینسون نقل مکان کرد و در سراسر تشکیل استنفورد طرفدار سبک جرم. مسدود کردن او کار دارد اما او به طور متوسط 16.7 متری در گرفتن با هفت touchdowns در سال 2018 بهترین کلی سال در کالج.

دور 6 (181st کلی) — مریلند S آنتوان بروکس جونیور

Antoine Brooks Jr. #25 of the ...

راب Carr گتی ایماژ

آنتوان بروکس جونیور (25) از مریلند Terrapins جشن پس از متوقف کردن یک Texas Longhorns تصویب در اختتامیه دقیقه از Terrapins 34-29 پیروزی در FedExField در سپتامبر. 1, 2018 در Landover, Md.

در اینجا سازگار تولید: Brooks تا به حال 8 1/2, 9 1/2 و 9 1/2 پردازد برای از دست دادن سه فصل گذشته. او است که کمی کوچکتر از (5-11/220) اما تجربه بازی نیکل نقطه در علاوه بر این به ایمنی. بروکس به احتمال زیاد خواهد شد در بهترین حالت خود را در NFL زمانی که او صف در نزدیکی خط داد و بیداد.

دور 7 (252nd کلی) — ایلینوی د Oluwole Betiku جونیور

Running back Toren Young #28 of ...

متی Holst گتی ایماژ

در حال اجرا پشت Toren جوان (28) از Iowa Hawkeyes است پنجه در طول نیمه دوم دفاعی پشت استنلی سبز (7), linebacker Khalan Tolson (45), linebacker دل هاردینگ (9) و دفاعی lineman Oluwole Betiku (47) از Illinois Fighting Illini on Nov. 23, 2019 در Kinnick ورزشگاه در Iowa City, Iowa.

سابق پنج ستاره دفاعی پایان Betiku خود را به پایان ناامید کننده کالج حرفه ای با 13 تکل برای از دست دادن و نه کیسه در سال 2019. این اواخر در پیش نویس آن را به ارزش قمار در حرکت صعودی خود.

دور 7 (254th کلی) — Texas Tech OT ترنس استیل

Defensive lineman JoJo Wicker #1 of ...

کریستین پترسون گتی ایماژ

دفاعی lineman جوجو ترکه یا چوب کوتاه (1) از ایالت آریزونا خورشید شیاطین در برابر offensive lineman ترنس استیل (78) از Texas Tech Red Raiders طول بازی فوتبال کالج در خورشید شیطان ورزشگاه در سپتامبر. 10 2015 در تمپه, Ariz.

دو-همه-بزرگ 12 لوح استیل 6-6 312 وزن با 47 بازی شروع تجربه. تیم او را به ضرب گلوله به رقابت برای یک کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im