Broncos موقعیت پیش نمایش: در خارج linebacker برادلی Chubb بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا می تواند مزیت برای تصویب عجله

پنجم در یک سری پیش نمایش Broncos موقعیت گروه های ورود به اردوگاه های آموزشی:

این Broncos’ فصل بود مضاعف محکوم سپتامبر گذشته زمانی که آنها منفجر اواخر سرب در برابر جکسون به رها کردن به 0-4 و خود را از دست داده کلی بهترین بازیکن, Bradley Chubb به پاره لیگ قهرمانان آسیا.

بقیه فصل مبارزه برای پیدا کردن یک پاس حمله کننده موثر در مقابل فون میلر. Undrafted rookie ملک نی یک فرصت و جانباز ارمیا Attaochu نشان داد چشمک می زند. این Broncos کردم تنها 15 1/2 کیسه (از 40) از خارج linebacker نقطه. که باید بهبود این سال و به دلیل Chubb آن خواهد شد.

چه کسی پشت: فون Miller, Bradley Chubb ارمیا Attaochu ملک نی جاستین فلوریس و ملک کارنی. میلر 106 کیسه بیشتر در تیم تاریخ, اما او هشت کیسه در ’19 خود بودند کمترین میزان در یک فصل کامل. Chubb تا به حال 12 کیسه به عنوان یک تازه کار و باید 11-به علاوه ماه از زمان بازیابی زمانی که فصل باز می شود هفت. 14. Attaochu بود یک سورپرایز شیرین و لذت بخش (3 1/2 کیسه) هنگامی که او امضا شد به Chubb فهرستی از نقطه. فلوریس متقابل آموزش دیده در خارج و داخل linebacker اما زمان بحران از این اردوگاه های آموزشی ممکن است نگه داشتن او را در خارج تنها.

که رفته: خارج linebackers مربی براندون Staley (دفاعی هماهنگ کننده برای لس آنجلس قوچ).

که جدید: Derrek Tuszka (هفتم-انتخاب دور از ایالتی داکوتای شمالی) و خارج linebackers مربی جان Pagano (از هوستون). با داشتن 10 میدارد آن ساخته شده حس برای Broncos به تصویب حمله کننده با پتانسیل. Tuszka خواهد شد در حال حرکت از FCS پایان دفاعی (29 1/2 کیسه) به NFL خارج linebacker.

فشار را بر ..: میلر. او حامل این تیم بزرگترین حقوق و دستمزد کلاه شماره ($25.625 میلیون دلار) به این فصل است. تمرکز بر روی میلر چون ماه مارس آینده به Broncos می توانید ایجاد 14 میلیون دلار از کلاه فضای آزاد کردن او است. در سال گذشته میلر تا به حال 41 پاس-راش “اختلال” در دنور پست بازی نمودار اما کیسه نمی رسند در خوشه (تنها دو چند گونی بازی) مانند معمول است.

کمپ مسابقه: نی در مقابل Tuszka. نی بازی 204 ویژه تیم snaps در سال گذشته (پنجم بیشتر در Broncos) کمک خواهد کرد که او علت را عدم پیش فصل بازی برای Tuszka به نمایش سطح راحتی در موقعیت جدید خود را. این فهرست می تواند نقطه پایین آمده به صعودی — کدام یک می تواند کمک به Broncos بیشتر در 2021?

کلید آمار: هشت. نرم افزار کاسه انتخاب برای میلر است که در بسته دوم-ترین تیم تاریخ با cornerback Champ Bailey و ایمنی استیو آتواتر و پشت تنها کارفرمایی جان Elway (نه). بیلی و Elway در فوتبال حرفه ای سالن از شهرت و قشم خواهد بود و پذیرفته بود.

نقل قول: “او فقط یک مقدار زیادی از مهارت و توانایی است. او یک توسن که برای رفتن به یک بزرگ توسن برای یک مدت زمان طولانی است.” — دفاعی هماهنگ اد Donatell در Chubb.

فکر نهایی: Chubb و میلر ترکیب برای 26 1/2 کیسه در سال 2018 و Broncos’ بهترین شانس رسیدن به پلی آف است و اگر آنها مطابقت و یا تجاوز است که در مجموع این سال است. حضور Jurrell کیسی در پایان دفاعی می تواند برخی از توجه به دور از لبه های آن نیز جالب خواهد بود اگر مربی ویک Fangio قرار می دهد Chubb و میلر side-by-side به استرس یک طرف خط حمله.

جمعه: داخل linebackers.

قبلی پیش نمایش: کارفرمایی دفاعی خط در حال اجرا پشت, تنگ, پایان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de