Broncos موقعیت پیش نمایش: ورود A. J. Bouye بازگشت از برایس کالاهان (اگر سالم) می تواند منجر به بیشتر takeaways

نهم در یک سری پیش نمایش Broncos موقعیت گروه های ورود به اردوگاه های آموزشی:

چه اتفاقی می افتد اگر cornerback A. J. Bouye می شود صدمه دیده است ؟ یا cornerback برایس کالاهان شکسته شدن دوباره ؟ یا safeties جاستین سیمونز یا کریم جکسون را از دست ندهید ؟

این Broncos بالا و سنگین عمق نمودار در ثانویه که خوب اگر فوق کوارتت باقی می ماند در این زمینه است. تنها سیمونز نداشتم حالا یک بازی سال گذشته است. عمق باید یک نگرانی به دلیل بی تجربگی در پشت استارت.

چه کسی پشت: جاستین سیمونز (ع) کریم جکسون (ع) برایس کالاهان (CB) د’Vante Bausby (CB) دوک Dawson (CB), Davontae هریس (CB) و اسحاق Yiadom (CB), Shakial تیلور (CB), Alijah دارنده (S) Trey مارشال (ع) و P. J. لاک (S). سیمونز بود Broncos’ بهترین بازیکن دفاعی سال گذشته بازی در هر ضربه محکم و ناگهانی متوقف چهار عبور و نام تمام تیم دوم-Pro. او بازی خواهد کرد در این سال در حق رای دادن برچسب. جکسون در حال حرکت از Houston cornerback به Broncos ایمنی ساخته شده چلپ چلوپ نقش او در میان 71 پردازد و 10 پاس شکستن یو پی اس. مارشال شروع خواهد شد اردوگاه به عنوان شماره 3 ایمنی و دارنده که روشن از گوشه ای به ایمنی پس از سال گذشته در پیش فصل را یک شانس برای برنده شدن در یک نقطه.

که رفته: Chris Harris (CB امضا شده با لس آنجلس شارژر) را پارک (S امضا شده با فیلادلفیا), هوراس ریچاردسون (CB, free agent), Tyvis پاول (S, free agent) و کوروش جونز (CB عامل رایگان).

که جدید: A. J. Bouye (CB, تجارت از جکسون) مایکل Ojemudia (CB سوم-انتخاب دور از آیووا), Douglas کلمن (S, رایگان undrafted عامل از Texas Tech), Kahani اسمیت (S, free agent). Bouye طول می کشد به عنوان شماره 1 cornerback. او 14 interceptions در 93 بازی های حرفه ای از جمله هشت برای جکسون از 2017-19. Ojemudia را فرصتی برای برنده شدن در این شماره 3 گوشه نقطه. کلمن به حال هشت interceptions سال گذشته برای Red Raiders.

فشار را در: کالاهان. تنها بازیکن ویک مربی Fangio با او به ارمغان آورد از شیکاگو کالاهان را ندارد آن را به سال گذشته پیش فصل بازکن به دلیل سخت افزار شکسته در پای خود را که در نهایت نیاز به عمل جراحی. او در واقع در یک سال معامله (به Broncos می توانید ایجاد یک سایه بیش از 6 میلیون دلار از کلاه فضا توسط برش او پس از فصل). اگر سالم او را در بازی مقابل Bouye در پایه دفاع و در برابر حافظه گیرنده در زیر بسته است.

اردوگاه رقابت: شماره 4 cornerback. یکی ثابت در سال گذشته بوسیله اسباب گردنده در شماره 2 cornerback یک بار کالاهان پایدار پا آسیب است. Yiadom (بازی 1-3), Bausby (بازی 4-5) هریس (بازی 6-11) و Yiadom (بازی های 12-16) تمام آغاز شده است. و داوسون برگزار 350 جرقه بزند به عنوان نیکل. بازگشت به سلامت کالاهان و تهیه پیش نویس از Ojemudia به معنی این بازیکنان در حال حاضر مبارزه برای چهارمین نقطه. Bausby شفا است از جدی صدمه به گردن و باید در نظر گرفته شود ، Yiadom بهتر بازی در احتمال دوم در شروع. داوسون تجربه بازی در مقابل حافظه گیرنده می تواند به نگه داشتن او را در فهرست.

کلید آمار: یک. Interceptions سال گذشته توسط Broncos’, cornerbacks (Chris Harris).

نقل قول: “مایکل به ارمغان می آورد به اندازه او به ارمغان می آورد و سرعت او را قاضی می تواند یک توپ در عمق میدان. ما می خواهیم او را به (بازی) تا آنجا که او می تواند به عنوان یک تازه کار است.” — دفاعی هماهنگ اد Donatell در Ojemudia.

فکر نهایی: این Broncos’ ثانویه خواهد شد تست شده توسط پیتسبورگ بن Roethlisberger و خلیج تمپا تام بردی در هفته 2-3. انتظار بازگشت از خارج linebacker Bradley Chubb و ورود دفاعی پایان Jurrell کیسی خواهد نیروی بیشتر سیار عبور می کند که می ره. کلیدی خواهد بود به سادگی با گرفتن یک دست بر تر فوتبال — Broncos, cornerbacks تا به حال تنها 18 پاس شکستن یو پی اس سال گذشته است.

شنبه: تیم های ویژه.

قبلی پیش نمایش: کارفرمایی دفاعی خط در حال اجرا پشت, تنگ, پایان, خارج linebacker داخل linebacker گسترده گیرنده خط حمله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de