Broncos بازیکنان و مربیان و حمایت از جامعه در مرکز شهر مارس

نه دقیقه Broncos گیرنده Courtland Sutton حرکت. نه دقیقه استراحت بر روی یک زانو به دنبال پایین در زمین است. برای ده دقیقه در روز شنبه یک شهر فوتبال حرفه ای تیم و شهروندان آن پیوست و به عنوان یکی.

پس از یک راهپیمایی از طریق مرکز شهر و نزدیک به 50 Broncos بازیکنان و 20 مربیان متوقف در خارج از دنور مرکز هنرهای نمایشی پیوست توسط صدها نفر. پلازا بسته بندی شده بود در اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس نزدیک به دو هفته پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس سر خود را دوخته به آسفالت 8 دقیقه, 46 ثانیه است.

و اگر وجود دارد یک تصویر فراموش نشدنی آن ساتون خود تی شرت و گفت: “اگر شما نمی خوای با ما, شما را در برابر ما است.” لحظه ای سکوت کامل, Sutton و بقیه تظاهرکنندگان مطرح شده یک مشت به هوا و شعار می دادند “من نمی توانم نفس بکشم!”

این Broncos’ هدف اصلی: نشان دادن حمایت به عنوان ایمنی کریم جکسون گفت: زمانی که پیشنهاد این ایده از یک مارس.

“ما در اینجا با هم به عنوان یک تیم قدرتمند است” در داخل linebacker الکساندر جانسون گفت: به عنوان ماه مارس آغاز شد. “چند هفته گذشته ما است که در برقراری ارتباط با یکدیگر و هر یک مکالمه خوب یا بد, خوب است چرا که آن کمک می کند تا ایجاد وحدت است.”

در طول سخنرانی خود ایمنی جاستین سیمونز که پرواز از فلوریدا برای این رویداد گفت: “ما بازی برای Denver Broncos اما ما امروز اینجا به عنوان Broncos. من امروز اینجا هستم به عنوان جاستین سیمونز یک عضو از دنور جامعه است.”

بازیکنان و مربیان ملاقات در هیلتون دنور اینورنس به هیئت مدیره اتوبوس به Colorado State Capitol. یک نیمه کامل لیست که با حضور زد طول عمق نمودار. سیاه و سفید است. پیر و جوان است. تاسیس Broncos و کسانی که به حق رای دادن.

جانبازان: Sutton, Jackson, جانسون در حال اجرا بازگشت رویس Freeman, پایان دفاعی شلبی هریس ایمنی جاستین سیمونز cornerback د’Vante Bausby, تنگ پایان جیک کون داخل linebacker تاد دیویس و خارج linebackers Bradley Chubb فون میلر DeMarcus واکر و ارمیا Attaochu.

بازیکنان جوان: کارفرمایی درو قفل, گارد سمت چپ دالتون Risner مرکز پاتریک موریس گیرنده Dionate اسپنسر cornerback Davontae هریس خارج linebackers جاستین فلوریس و ملک نی و تنگ به پایان می رسد نوح فانت (با سگ), اندرو بک و آستین فورت.

بازیکنان جدید: پایان دفاعی Jurrell کیسی بازگشت به بالا کارفرمایی جف Driskel, توپ زن Sam Martin و پایان نیک Vannett.

Rookies: گیرنده جری Jeudy و KJ Hamler و خارج linebacker Derrek Tuszka.

و مربیان: Vic Fangio, هماهنگ کننده پت Shurmur (جرم) اد Donatell (دفاع) و تام مک ماهون (ویژه تیم) و موقعیت مربیان Curtis Modkins (پشت در حال اجرا) ژاک Azzanni (گیرنده) Wade هارمن (تنگ می رسد) لایحه Kollar (خط دفاعی) و کریس Kuper (دستیار خط حمله). رئیس/مدیر عامل جو الیس نیز در آن حضور داشتند.

برترین کتابها موضوعات کتابخانه جمع آوری شده در سمت شرق کنگره و شروع به پیاده روی خود را به مرکز مدنی پلازا.

Attaochu, سیمونز, Johnson, Bausby میلر و Davontae هریس همه خطاب شدند.

Attaochu رهبری جمعیت در نماز قبل از صحبت از تربیت او پس از ورود از نیجریه.

“من در درون شهرهای واشنگتن و من تو را دیدم من سیاه و برادران و خواهران و آنچه در آن می خواهم برای رفتن به وحشتناک مدارس به دلیل جایی که من زندگی” Attaochu گفت. “خوشبختانه برای من خجسته بود با” هیچ کودکی پشت سمت چپ (Act),’ کردم و به یک مدرسه بهتر. که به من یک فرصت بهتر و نمایش بهتر در زندگی است.

“به عنوان بازیکن ما در اینجا به عوامل تغییر زمانی که آن را می آید به سیاست و واقعا در راه این کشور کار می کند. این تنها راهی است که ما آن را حل کنند اگر ما با استفاده از صدای ما به صحبت کردن در سیاست برای چیزهایی است که اجازه می دهد مردم ما به موفقیت و شانس در زندگی است.”

سیمونز به Broncos’ والتر Payton مرد سال نامزد در سال 2019 به دلیل خیریه تلاش های تشکر شده از حامیان “از ته دل” خود را برای حضور و تلاش است.

“این یک امتیاز را به آمده به عقب در اینجا برای نشان دادن حمایت برای جامعه ما به خاطر شما نشان داد و حمایت خود را به ما” سیمونز گفت. “من کار راه همان شما در حال کار و تلاش برای پیدا کردن راه حل برای یک زندگی بهتر برای جامعه سیاه و سفید. من می خواهم برای به چالش کشیدن هر دو طرف از طیف. من سفید برادران و خواهران این مهم است که شما اینجا هستید و صدای شما را شنیده است و آن مسائل.”

سیمونز خواست خود را “سیاه و سفید برادر و خواهر به خاطر مبارزه با مبارزه خوب است. من درک غم و اندوه و من درک می کنم درد. من آن را دیده ام. من یک بخشی از آن است. اما من به شما گفتن نفرت نیست بیرون میاید. ما مطمئن شوید که ما هم بچسبند. این است که ساخت یک تفاوت.”

پس از پنج بازیکن خود را تکمیل سخنرانی Broncos و تظاهرکنندگان راهپیمایی یک مسیر از Colfax به لینکلن, 14th Street, Fox Glenarm 16هفتم خیابان و چمپا در نهایت قبل از ورود در دنور هنرهای نمایشی پیچیده است.

در طول راه, بازیکنان برداشت بطری آب از داوطلبان مستقر در پیاده رو و ارائه آنها به تظاهرکنندگان راه رفتن در کنار آنها.

در 2:48 بعد از ظهر, جمعیت خاموش شد نه دقیقه به افتخار فلوید.

جامعه نهفته Broncos حضور تا آنجا که Broncos بودند نهفته در جامعه است.

Attaochu به این نتیجه رسیدند چشمگیر خود را نشانی کرد و گفت: “شما نمی توانید به کمک یک گروه بر روی زخم است. بیش از پلیس و پلیس با خشونت و نفرت و نژاد پرستی — که همه ساخته شده توسط سیستم و نسل جوان از آن خسته است. ما می خواهیم برخی از املاک شفا. ما نیاز به درمان به عنوان یک کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de