Broncos نام یکی از چهار فینالیست برای ESPN Sports انسان دوستانه تیم جایزه سال

این Broncos یکی از چهار فینالیست برای ESPN 2020 ورزش های انسان دوستانه تیم جایزه سال این شبکه اعلام کرد روز شنبه یک افتخار انعکاسی از حق رای دادن تاثیر قابل اندازه گیری بر جامعه محلی است.

در شش سال پس از ESPN شروع به ارائه این جایزه Broncos فقط دوم تیم NFL برای تبدیل شدن به یک فینالیست. دنور دریافت $25,000 گرانت برای اینکه یک فینالیست بود و یکی دیگر از $75,000 اعطای اگر انتخاب به عنوان برنده در ESPYs در 21 ژوئن.

“این یک رویداد یک برنامه و یا یک فصل نوع جایزه گفت:” Allie Engelken این Broncos’ مدیر اجرایی جامعه توسعه است. “بسیاری از امضای طرح که Broncos شده اند و بخشی از دهه منتهی به این نقطه و ترکیب های دراز مدت استراتژیک برنامه نویسی منحصر به فرد با تخصص یک رویداد واقعا مجموعه تیم از هم جدا است.”

این Broncos’ توسعه جامعه متمرکز شده است در پنج حوزه: جوانان و توسعه و کیفیت زندگی, بهداشت و سلامتی, فوتبال جوانان و مشارکت مدنی. این تیم می دهد بیش از 1.5 میلیون دلار در سال به جامعه به شکل مستقیم کمک های مالی, حوادث, و پشتیبانی.

قابل توجه ترین در میان تیم های بسیاری را پشت تلاش است Denver Broncos Boys & Girls Club — تنها شاخه ای از پسران و دختران باشگاه در کشور است که بودجه به طور کامل توسط یک ورزش حرفه ای تیم. آن کمک کرده است بیش از 15000 جوانان پس از باز کردن در سال 2013 اما Engelken گفت: “تاثیر که باشگاه می رود به مراتب فراتر از اعداد و یا منابع مالی که قرار داده شده است به آن.”

“در Montbello جامعه دختران و پسران باشگاه یک جامعه ستون و پایه و اساس است که مجموعه کودکان و نوجوانان و خانواده ها برای موفقیت,” او گفت:.

مشارکت با بانک مواد غذایی از رشته کوه های راکی و دنور نجات ماموریت منجر به توزیع بیش از 275,000 وعده های غذایی در سال 2019 به تنهایی. اضافه کردن در کمک به جامعه سرطان آمریکا یک فعال بشردوستانه نقش در بیماری آلزایمر جامعه سالانه سرمایه گذاری در “آتی فوتبال” است که به کمک صرفه جویی در فوتبال در دنور مدارس و همچنین کار انجام شده توسط مهندسان عدالت اجتماعی کمیته و در نتیجه حق رای دادن است که عمیقا تعبیه شده در آن جامعه است.

“من واقعا به قلب آقای (پت) Bowlen شناخته شده نقل قول در مورد شماره 1 در همه چیز و من واقعا بر این باورند که گسترش به کار کردن در این زمینه” Engelken گفت. “من امیدوارم که او می تواند افتخار است که در این تیم ایجاد کرده است ماندگار امضای برنامه هایی که تا به حال یک تاثیر ماندگار در سراسر جامعه است.”

در سال 2019, 120 Broncos بازیکنان در شرکت داوطلبانه رویدادهای اجتماعی در حمایت از سازمان های غیر انتفاعی. در 874 مختلف حضور و حوادث بازیکنان داوطلب بیش از 1,750 ساعت.

تیم توسعه تلاش کرده اند ادامه داد: در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به این سازمان کمک کرده تقریبا 1 میلیون دلار به تلاش های مانند کلرادو COVID صندوق امداد. این Broncos نیز میزبانی یک غذای Rockies mobile آشپزخانه و تجهیزات حفاظت فردی رانندگی در ورزشگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de