Broncos کیسه مراسلات پستی: باید گیرنده KJ Hamler را کاهش می گذرد مربوط می شود و به عنوان او وارد NFL?

دنور پست Broncos نویسنده Ryan O’Halloran پست های خود را Broncos کیسه مراسلات پستی به صورت دوره ای در طول offseason.

شما می توانید مطرح Broncos – یا NFL-سوال مرتبط با برای مهندسان کیسه مراسلات پستی در اینجا. دنبال رایان برای اطلاعات بیشتر به روز رسانی روزانه در توییتر.

یک سوال در مورد KJ Hamler: آمار نشان می دهد او تا به حال یک قطره نرخ حدود 17 درصد در سال گذشته و حدود 14 درصد برای کار خود را در پن استیت. تعداد کسانی که نمی خواهد پرواز در NFL بدون در نظر گرفتن چگونه سریع او است. وجود دارد چیزی است که باعث می شود این اعداد متورم مانند خاموش-هدف تصویب و یا ما فقط صرف انتخاب دور دوم روی یک ضربه returner?

— دیو G. سیاتل

Broncos مدیر جان Elway اذعان Hamler را قطره پس از او فراخوانده شد اما آنها را به نام “غلظت قطره که آسان قطره که اتفاق می افتد زمانی که) شما لازم نیست به دنبال تمرکز (فوتبال) ، ما احساس آن چیزهایی است که در حال بدیهی است که بسیار coachable.” اما آن خرس ، اگر Hamler بزرگترین سهم در این سال ابتلا به kickoffs برای touchbacks که مشکل; برترین کتابها موضوعات کتابخانه با استفاده از 46 کلی انتخاب کنید چرا که آنها معتقدند او می تواند یک کشش-میدان گزینه در گیرنده گسترده حق دور.

معلوم نیست که در حال اجرا بازگشت فیلیپ لیندسی هنوز امضا دراز مدت. است وجود دارد یک طرح برای مقابله و آنچه شما گمان Broncos’ برنامه برای او در صف? به نظر می رسد پوچ به من پرداخت Melvin Gordon میلیون ها نفر از یک سال و زمانی که ما لیندسی و او تولید می شود 1,000-حیاط فصل در احشاء و سرسختی است. یکی دیگر از Elway سر خراشنده!

— ونس Valerio Omaha, Neb.

لیندسی حقوق و دستمزد کلاه تعداد باقی مانده $755,000 که رتبه 37 در Broncos (و نه از جمله اخیر پیش نویس میدارد). فوق العاده مقرون به صرفه. اما روشن است که چرا Broncos نیست امضا لیندسی دراز مدت. 1. آنها لازم نیست که به (او تحت قرارداد برای سال 2020) و 2. حضور گوردون (7 میلیون دلار کلاه شماره). گوردون ورود به این معنی کمتر حمل برای لیندسی. به قول اصطلاح خود سر خاراندن قسمت است تصمیم به اختصاص پول زیادی به گوردون به جای انتظار برای پیش نویس و پیدا کردن یک بازگشت. اما Broncos بدیهی است که احساس نوع افزایش گوردون می تواند توجیه قرارداد.

جری Jeudy تا به حال یکی از بالاترین Wonderlic نمرات در تاریخ است. چقدر سهام شما را در آزمون ؟

— کوین ویت ریدج

با توجه به زمان طولانی همکار باب McGinn, Jeudy به ثمر رساند نه در 50-سوال Wonderlic آزمون (30 دقیقه زمان محدود). مایکل پیتمن led گیرنده (29) و تدوین شد توسط Indianapolis و Broncos’ KJ Hamler 20 به ثمر رساند. یک نگرانی ؟ این Broncos نمی دانید تا زمانی که آنها Jeudy در راهکار و ببینید که چگونه او طول می کشد مربیگری. قبل از این ترکیب در فوریه پرسیدم مدیر از بازیکن پرسنل مت راسل در مورد کم Wonderlic نمره بودن پرچم. “من دیده ام کتاب-بچه ها هوشمند است که زمانی که فوتبال جامعی آنها یک زمان سخت در حال پخش از آنجا که از یک غریزی نظر های مختلف (بیش از مصرف یک test),” او گفت:. “و من دیده ام بزرگ غریزی بازیکنان فوتبال با پایین نمرات آزمون. آن وقت ما برای انجام کار به منظور تعیین ” این مرد را نمره آزمون بزرگ نیست اما می تواند برای بسیاری از دلایل.'”

مربی ویک Fangio قوی رکورد در حال توسعه دشوار ناشی از خست دفاع در هر کجا که او شده است. چه عناصر کلیدی سیستم خود را که ضروری است به موفقیت خود را? و آیا شما فکر می کنم ما باید برخی از/بسیاری از این عناصر در محل در حال حاضر ؟

— کریستوفر, Berthoud

به دنبال در Fangio را بهترین سال در سان فرانسیسکو و شیکاگو به مشترکات هستند میخ داخل linebacker (پاتریک ویلیس با 49ers و Roquan اسمیت با خرس) برتر لبه تصویب rushers (Aldon اسمیت با 49ers و خلیل ماک با خرس) جامد safeties (Donte Whitner/Dashon Goldson با 49ers و آدریان Amos/ادی جکسون با خرس) و قابل دفاعی آخر/مقابله با دسته کوچک موسیقی جاز مرد (جاستین اسمیت با 49ers و Akiem هیکس با خرس). همه بازیکنان خوب. این مهندسان باید لبه rushers فون میلر و برادلی Chubb و safeties جاستین سیمونز و کریم جکسون. Fangio اعتراف کرده است Broncos’ در داخل linebacker بازی (تاد دیویس/الکساندر جانسون) نیاز به بهبود و شلبی هریس متنوع ترین lineman.

چرا Broncos باید هشت تنگ به پایان می رسد در فهرست خود را?

— جاش آلمان

این گزارشی بود نه تنگ به پایان می رسد تا هفته گذشته زمانی که آنها چشم پوشی اشکال Howard. هشت بازیکن: نوح Fant نیک Vannett جف Heuerman آلبرت Okwuegbunam اندرو بک تروی Fumagalli جیک و آستین فورت. و فورت در حال بازسازی صدمات به همین دلیل است که آنها باقی می ماند در این فهرست هستند. من تعداد بک به عنوان یک پایان حتی اگر او می تواند یک پایان/H-back/جای عقب هیبرید. Fant, Vannett و Okwuegbunam در حال قفل را به فهرست و من فکر می کنم Heuerman فراهم می کند یک جانباز حضور.

ما فصل دارندگان بلیط و پرداخت کرده اند برای سال 2020 بلیط فصل. اگر فصل کوتاه است, و یا حتی بدتر لغو خواهد شد Broncos بازپرداخت هزینه بلیط ؟ من نمی خواهم آنها را به اعتبار در سال آینده است. من و همسرم هر دو 75 و با کروناویروس ایجاد آنقدر مشکلات ما در واقع می تواند استفاده از آن پول در این سال است.

— جوزف گارسیا, تورنتون

من سوال خود را به همراه گزارشی که ارائه شده من با این جزئیات: اگر بازی لغو شود و یا بدون طرفداران مجاز به حضور شما می توانید بازپرداخت و یا حساب اعتباری. و برای تمام دارندگان بلیط فصل هر گونه سوال یا نگرانی می توانید به کارگردانی Broncos’ بلیط.

انجام هر یک از سال گذشته تمرین اعضای تیم ملی مانند جاش واتسون یا Austin فورت را مشروع فرصتی برای ایجاد فهرست در این سال ؟

— Calvin سبز شفق قطبی

واتسون به دست آورده به ارتقاء به فعال فهرستی در پایان 2019 و فورت (ACL) صرف تمام فصل مجروح رزرو. واتسون را در رقابت با جو جونز و rookie پنجم-انتخاب دور جاستین Strnad برای شماره 4 داخل linebacker نقطه. دژ ساخت یک تصور مثبت هنگامی که او رفت و در دومین بازی پیش فصل در سیاتل اما پس از Broncos اضافه شده اند Vannett و Okwuegbunam. اگر Broncos حفظ چهار تنگ می رسد قلعه رو به سختی صعود.

با این پیش نویس در آینه و Broncos هنوز هم داشتن یک نیاز در مقابله با توهین آمیز چه گزینه های سمت چپ ؟ هر فرصتی آنها را به یک تجارت قبل از آموزش کمپ? نیز که جای خواب پیش نویس انتخاب کنید و یا undrafted signee که ما باید مراقب در سال 2020? با تشکر برای بینش!

— Brandon Brown, راجرز, Minn.

که این موضوع با انجام هر کاری در مقابله با توهین آمیز در پیش نویس: وجود ندارد گزینه های بسیار زیادی باقی مانده است. باقی مانده free agent چپ تکل هستند Jason پیترز کلوین Beachum کریس کلارک و گرگ رابینسون. Beachum, 30 اخیرا با New York Jets, بازی های برگزار شده دو سال (2014-15) برای زمان Broncos خط حمله مربی مایک Munchak در پیتسبورگ. پیترز است انجام شده از این دسته است. همانطور که برای جای خواب پیش نویس انتخاب/undrafted چشم انداز به مانیتور من شیفته McTelvin Agim چرا که او می تواند بازی پایان دفاعی و مقابله و undrafted cornerback Essang Bassey.

من می دانم که وجود دارد انتظارات بالا برای گیرنده جری Jeudy و مرکز لوید Cushenberry. آیا هر یک از دیگر Broncos پیش نویس میدارد انتظار می رود در حد خود rookie فصل ؟

— کارل دنور

دور دوم گیرنده KJ Hamler خواهد بود انتظار می رود عمودی مکمل به Courtland Sutton. Cornerback مایکل Ojemudia می تواند شروع مخالف A. J. Bouye. دفاعی lineman McTelvin Agim می تواند چرخشی بازیکن اگر او انتقال به خوبی به NFL. تنگ پایان آلبرت Okwuegbunam را فرصتی به عنوان یک “حرکت” بازیکن که ایجاد matchups.

من کنجکاو که چگونه ضعیف یا چقدر خوب جان Elway است که در واقع انجام این کار به عنوان یک مدیر کل? می تواند به شما لطفا یک مقایسه GMs (یا معادل آن موقعیت) از دیگر تیم NFL در طول این مدت که Elway برگزار کرده است این موقعیت ؟ من اعتقاد دارم که او به دست آورده است حق را به نگه داشتن شغل به عنوان طولانی به عنوان او آن را می خواهد.

— مایکل Hert Durango

تفکیک Elway رکورد پس از بازگشت او به گزارشی در سال 2011. از 2011-15 این Broncos’ 58 برنده شد و دوم بیشتر است. از 2016-19 این Broncos’ 27 برنده هستند برای 22nd. به طور کلی 85 به طور منظم فصل برنده هشتم. چگونه بسیاری از مدیران عامل جان سالم به در چهار سال متوالی از پلی آف? خلیج تمپا Jason Licht نشده ساخته شده postseason در شش سال و آریزونا استیو Keim همچنین دارای یک رگه فعلی از چهار متوالی غیر حذفی فصل است. جکسون, دیو کالدول تا به حال چهار غیر حذفی سال (2013-16) قبل از از دست دادن نهایی می گویند در پرسنل اما حفظ عنوان خود را.

دنور پست Broncos نویسنده Ryan O’Halloran پست های خود را Broncos کیسه مراسلات پستی به صورت دوره ای در طول offseason.

شما می توانید مطرح Broncos – یا NFL-سوال مرتبط با برای مهندسان کیسه مراسلات پستی در اینجا. دنبال رایان برای اطلاعات بیشتر به روز رسانی روزانه در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de