Broncos از دست دادن مرکز کانر مک گاورن (جت) خواهد بود تجارت fullback اندی Janovich (Browns)

این Broncos را روز چهارشنبه ساعت 2 بعد از ظهر شروع ثبت/تجارت فصل بدون شروع و مرکز سختی هر گونه دفاعی linemen.

کانر مک گاورن که آغاز شده بود آخرین 23 بازی در مرکز دوستیابی 2018 به توافق به شرایط سه سال $27 میلیون قرارداد با نیویورک جتز.

Houston Texans بینی مقابله با D. J. خوان دنبال Broncos و ارائه یک قرارداد تصمیم گرفتند تا برای پیوستن به Cincinnati Bengals (چهار سال 53 میلیون دلار به آژانس). اعتقاد بر این است Broncos هنوز هم رسیدن به نمایندگی از چندین دفاعی linemen.

و بسته بندی تا روز Broncos قرار دادن یک معامله در محل با کلیولند براونز به تجارت fullback اندی Janovich برای 2021 هفتم-دور انتخاب کنید.

یک اسکلت کارکنان در حدود 10 نفر از کارکنان به رهبری مدیر جان Elway و مربی ویک Fangio کار کرده اند در Broncos’ تسهیلات این هفته با بقیه مربیگری و پرسنل کارکنان کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Broncos’ خط حمله کار آغاز شد و روز شنبه با تیم موافقت خود را با شرایط دیترویت لاینز’ گراهام گلاسکو به بازی گارد. در حال حاضر آنها در حال جستجو برای سومین مرکز در سه سال است.

با توجه به NFL شبکه McGovern قرارداد شامل 18 میلیون دلار تضمین شده است. او برای اولین بار رایگان-عامل مرکز به ترک بازار است.

“نمی تواند بیشتر هیجان زده می شود یک جت” McGovern توییتی. “هیجان زده برای چیزهای بزرگ آمده است.”

در ماه گذشته سراغ ترکیب Elway گفت که او در نظر گرفته شده برای بحث به McGovern نماینده تام Condon مورد McGovern امضای مجدد با Broncos. اما نشانه ها Broncos’ ارائه شد دور از جت های مقابله, شاید با چند میلیون دلار در هر سال است.

کوتاه-مدت قرارداد اجازه خواهد داد که McGovern به بازار دوباره در آوریل 2023 یک ماه قبل از او می شود 30. او آغاز شده نهایی هفت بازی از سال 2018 پس از مت Paradis دچار مچ پا شکسته و تمام 1,025 snaps در سال 2019.

با توجه به دنور پست بازی رسم نمودار, McGovern رزرو شد برای تنها 2 1/2, کیسه و کیسه و 9 1/2 کل “اختلال” (کیسه/knockdowns/فشار). او تا به حال 14 1/2 “بد” اجرای نمایشنامه (به دست آوردن از 1 یا کمتر متری و نه از جمله کوتاه yardage/goal-line) بود اما نه به نام برای اجرا مجازات است.

گلاسکو 26 حرفه ای شروع می شود در مرکز اما Broncos اولویت ممکن است برای اضافه کردن یک بازیکن در این پیش نویس به بازی بین گلاسکو و سال دوم سمت چپ گارد دالتون Risner.

خانه گزینه پاتریک موریس به دست آورد خاموش پیتسبورگ تمرین تیم ملی در اواخر فصل گذشته. این مهندسان نیز باید پنج میدارد در سه دور اول پیش نویس و می تواند آدرس مرکز موقعیت ماه آینده.

Janovich خروج به طور مستقیم مربوط به ورود توهین آمیز هماهنگ کننده پت Shurmur.

سال گذشته پس از هماهنگ کننده غنی Scangarello تا به حال این بیمارستان به عنوان یک به طور منظم بخشی از جرم. اما Shurmur نمی استفاده از یک بیمارستان به عنوان اغلب.

Janovich, 26, یک ششم دور انتخاب برترین کتابها موضوعات کتابخانه در سال 2016 و توسعه یافته به یک فن مورد علاقه. او در 50 بازی عجله 13 بار برای 51 متری و ابتلا به 22 می گذرد برای 233 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. او همچنین 868 ویژه-تیم بزند.

Janovich را 2019 فصل هرگز از بلوک. او تداوم يافت آسیب در یک ماه اوت پیش فصل بازی در سیاتل که او را نگه داشته و از سه بازی فصل.

Janovich بازی هفت فصل به طور منظم بازی اما پایدار دررفتگی آرنج در Nov. 17 از دست دادن به مینه سوتا بود و قرار بر مجروح رزرو. او تنها 130 توهین آمیز بزند.

یک ماه قبل از آسیب Janovich امضا یک قرارداد سه ساله به ارزش 5.7 میلیون دلار (2.5 میلیون دلار تضمین شده). تجارت ایجاد خواهد شد $568,750 در کلاه فضایی ($1,012,500 در “مرده” فضای بیش از هر کلاه).

اندرو بک, پاره وقت تنگ پایان/پاره وقت بیمارستان در سال گذشته تنها بازیکن در این فهرست با fullback تجربه. بک بازی 230 توهین آمیز بزند.

این Broncos’ غیر رسمی شده و در حال حاضر گلاسکو و جکسون cornerback A. J. Bouye (که خواهد شد به دست آورد به یک چهارم-دور انتخاب کنید).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im