Broncos مجله: فروش تبلیغات پچ بر روی لباس را حس

ده چیزهایی که در مورد Broncos/NFL, یکی برای هر یک از لغو سازماندهی تیم فعالیت تمرین:

1. تیم اجازه خواهد داشت به tarp در هشت ردیف از صندلی های ورزشگاه و فروش تبلیغات در این فصل است. فوتبال انگلیسی تیم شروع به انجام این کار پس از بازگشت خود را به بازی. اما در اینجا موضوع: چگونه اغلب در حالی که تماشای یک بازی NFL در تلویزیون آیا شما حتی دیدن هشت ردیف از صندلی ؟ به ندرت به دلیل وجود دارد هیچ کرسی در تحت اللفظی از سطح زمینه مانند فوتبال.

2. بهترین راه برای تیم به تولید درآمد فروش, یونیفرم, تکه, اگر تنها برای این سال است. NBA معرفی نیوجرسی آگهی (2 1/2 اینچ x 2 1/2 اینچ) در سال 2017 و قطعات یک قرارداد امضا شده با اتحادیه های غربی. در سال 2019, ورزش, کسب و کار, مجله گزارش پچ تولید 150 میلیون دلار ($5.172 میلیون به طور متوسط در هر تیم). من برای همه سنت, اما این امر می تواند راه را برای تیم NFL برای جبران رود از دست درآمد و معرفی حامیان مالی جدید به این ورزش است.

3. تالار مشاهیر بازی (پیتسبورگ در مقابل دالاس) لغو شد هفته گذشته و بعد از مهره های بازی دومینو به سقوط باید اول از دو فصل بازی. اگر تیم گزارش در زمان و یا در اطراف جولای 28, بازیکنان خواهد شد و نیاز به یک عادت دوره که ممکن است آنها را نگه دارید از لنت ها تا اواسط ماه اوت است. که ترک دو فصل بازی ها قطعا به اندازه کافی برای استارت شکستن عرق و شکل به پایان فهرستی.

4. NFL نیز گفت: آن را نمی خواهد یک لیگ حضور محدود اجازه می دهد تیم را قضاوت خود را بر اساس محلی و ایالتی دستورالعمل. که خوب است. چرا جریمه کردن تیم در صورتی که مجاز به دعوت از 10 ، 000 طرفداران به بازی فقط به خاطر تیم ب بازار می گوید هیچ طرفداران در همه. این موضوع برای تیم این است که یک بار آنها را رسمی شماره, چگونه می توانم آنها تقسیم بلیط بین حق بیمه صندلی دارندگان زمان کلی فصل-دارندگان بلیط و حامیان مالی شرکت ها?

5. ایده شروع اردوگاه اوایل هرگز به دست آورده هر کشش با توجه به NFLPA را اعتراض. اما این اتحادیه باید بازی با توپ لیگ به مجموعه تا اواسط جولای تاریخ شروع برای rookies/سال اول بازیکنان. دریافت rookies به شهر اداره امتحانات فیزیکی امضای قرارداد و پس از آن شروع آشنایی با دوره پس از آن بازیکنان نیست در یک نقطه ضعف بزرگ زمانی که جانبازان نشان می دهد. اتفاق نمی افتد ،

6. حتی قبل از همه گیر جدید توافق دسته جمعی به نام برای بازی روز فهرستی از گسترش از 46 تا 48 بازیکن (یکی از فوق العاده بازیکنان باید یک offensive lineman) و یک تمرین تیم ملی افزایش به 14 بازیکن است. من همه برای داشتن یک 20 بازیکن تمرین تیم ملی در سال جاری و نگه داشتن آنها را به صورت جداگانه از فعال فهرستی که ممکن است به طوری که آنها سالم هستند و به بازی در مورد یک مینی شیوع. من هم ایجاد یک جداگانه COVID-19 مجروح ذخیره و برای اولین بار در نیم فصل اجازه می دهد تا تیم را به پنج بازیکن را از به طور منظم مجروح رزرو پس از آنها نشسته هشت هفته. در این فصل خواهد بود فهرستی بوسیله اسباب گردنده از آنجا که از virus و پتانسیل برای بافت نرم زخمی به دلیل عدم وجود یک offseason برنامه.

7. از این واضح نظر Dept.: Cam Newton شروع خواهد شد کارفرمایی در زمانی که انگلستان میزبان Broncos در هفته 5 (Oct. 11). این پرستان باز در مقابل میامی در سیاتل در مقابل لاس وگاس و در شهر کانزاس و لایحه Belichick می تواند با استفاده از اولین 2-3 بازی به کار نیوتن به ترکیب خاص از طریق بسته های قبل از توزیع او کلید. نیوتن 0-3 تمام وقت در برابر Broncos است که 31 سال سن و از دست رفته گذشته 14 بازی از 2019 بنابراین او نیاز به دست کشیدن برخی از زنگ خاموش است.

8. براوو به نیوتن که متوجه شدم که به یک اردوگاه برای شروع سال 2020 به او کمک خواهد کرد کسب یک شروع کار در جایی 2021. رایان Tannehill در زمان همان مسیر سال گذشته در تنسی ورود به مارکوس Mariota نسخه پشتیبان تهیه قبل از گرفتن یک شات برای شروع و نگه داشتن کار.

9. فرض نیوتن شروع هفته 5 Broncos خواهد شد بازی یک ترکیب هفت بازی برابر quarterbacks که باید در یک سوپر باول: نیوتن پیتسبورگ بن Roethlisberger (هفته 2), خلیج تمپا تام بردی (هفته 3), کانزاس, شهرستان پاتریک Mahomes (هفته 8 و 13) در آتلانتا مت رایان (هفته 10) و نیواورلئان’ Drew Brees (هفته 12).

10. در نهایت یک کلاه نکته برای Nicki Jhabvala من سلف به عنوان دنور پست Broncos نویسنده است که ترک, ورزشی برای پوشش Redskins برای واشنگتن پست. پس من در اینجا وارد در مارس 2018, Nicki شده است یک منبع ارزشمند در مورد Broncos عمومی و مالکیت در وضعیت خاص است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net