Broncos اولیه 53-مرد فهرستی طرح ویژگی های بسیار جوانی چهره های جدید

در حالت عادی سال حدس زدن Broncos اولیه 53-مرد فهرستی است نوع مانند پرتاب دارت در هیئت مدیره.

اما حداقل از طریق rookie اردوگاه سازماندهی فعالیت های تیم و اجباری minicamp وجود دارد ایده ای که وارد اردوگاه به عنوان مورد علاقه های شما را از فهرست.

نه در این سال ،

این بیماری همه گیر کوروناویروس محو فرد در offseason برنامه طوری پیش بینی 53-مرد فهرستی از نيمه پرواز کور ورزش.

مختصر و مفید …

  • هجده از 53 بازیکنان جدید به Broncos (33.9%).
  • نوزده بازیکن rookies (11) و یا در سال دوم (هشت) در NFL (35.8%).
  • و جرم و دفاع تقسیم به طور مساوی با 25 بازیکن هر کدام.

در اینجا موقعیت با موقعیت نگاه کنید:

جرم

کارفرمایی (2)

در: درو قفل و جف Driskel.

از: Brett Rypien و رایلی نیل.

تحلیل: خیلی ساده است. قفل نشان داد به اندازه کافی در پنج شروع می شود (4-1 رکورد هفت touchdowns و سه interceptions) به پایان 2019 برای متقاعد کردن مدیریت او باید بدون شک استارت. این Broncos امضا Driskel (1-7 حرفه ای شروع ضبط) به جای تلاش برای متقاعد کردن بیشتر-با تجربه و کهنه به شماره 2. اگر Rypien تخلیه چشم پوشی او باید امضا به تمرین تیم ملی.

در حال اجرا پشت (3)

در: Melvin Gordon فیلیپ لیندسی و لوانته Bellamy.

از: رویس فریمن Khalfani محمد و جرمی Cox.

تجزیه و تحلیل: Gordon ورود شد خبر بد برای لیندسی (دیگر شماره 1) و به خصوص فریمن. در گزارشی که دو سال از بازی ویدئو فریمن (تنها 3.9 متری در هر حمل) و ممکن است انتخاب کردن برای حفظ Bellamy به عنوان یک رشدی بازیکن. Bellamy بیش از فریمن نشان دهنده انتخاب ناشناخته-و-جذاب بیش از با تجربه-اما-شناخته شده است. آن خواهد بود جالب برای دیدن اگر محمد همیشه می تواند یک تغییر سرعت در نقش یک جرم وجود ندارد اتاق در این فهرست هستند. سوم-پایین توانایی گوردون اجازه خواهد داد که Broncos به نگه داشتن تنها سه tailbacks.

تنگ پایان (5)

در: نوح Fant نیک Vannett اندرو بک (TE/FB) آلبرت Okwuegbunam و جیک ،

از: جف Heuerman تروی Fumagalli و آستین فورت.

تحلیل: یکی دیگر از شلوغ موقعیت ، از پنج من را در این فهرست تنها فانت (40) و بک (نه) گرفتار می گذرد برای Broncos سال گذشته; Vannett در پیتسبورگ کون در مجروح رزرو و Okwuegbunam در کالج. Heuerman در حباب پس از Vannett ورود به یک خط مسدود کننده. بک است jack-of-all-trades بازیکن در جرم. من می توانم آنها را نگه داشتن قلعه بود که در یک اردوگاه در ماه اوت گذشته زمانی که او پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا اگر وجود ندارد اعتماد به نفس است که لب به لب زانو نگه دارید می توانید. این گروه را تعریف میکنند که چه نوع از پرش Fant باعث می شود در سال دوم خود را (40 جلب-562 متری-سه touchdowns در ’19).

گیرنده (6)

در: Courtland ساتون جری Jeudy, KJ Hamler تیم پاتریک DaeSean همیلتون و Diontae اسپنسر.

از: Zimari منینگ کندال Hinton تثلیث بنسون Juwann Winfree Kelvin McKnight, فرد, قهوه ای و Tyrie کلیولند.

تجزیه و تحلیل: عظیم 13 بازیکن به معنی گیرنده مربی ژاک Azzanni ممکن است مجبور به اجاره یک هتل سالن برای برگزاری جلسات خود را. ساتون (72 جلب-1,112 متری-شش touchdowns سال گذشته) Jeudy (دور اول انتخاب کنید) و Hamler (دور دوم انتخاب کنید) در حال قفل. سپس آن را جالب می شود. انجام Broncos به همیلتون نهایی فرصت برای نشان دادن ثبات? آیا تیم های ویژه قابلیت های قهوه ای را به او بدهد لبه ؟ هستند Broncos آماده به Hamler یک زدن توپ returner و یا انجام آنها می خواهند به ماندن با اسپنسر? Winfree (یک ششم دور انتخاب در سال گذشته) و کلیولند (یک هفتم-انتخاب دور این سال) می تواند در نبرد برای یک تمرین تیم ملی نقطه.

خط حمله (9)

در: Garett Bolles (LT), دالتون Risner (LG), Lloyd Cushenberry (C) گراهام گلاسکو (RG), Ja’Wuan جیمز (RT), الیاس ویلکینسون (OT), جیک راجرز (OT), Netane موتی (G) و آستین Schlottmann (G/C).

از: Tyler جونز (OT), پاتریک موریس (C) Quinn بیلی (T), Nico فلاح (G/C), Calvin اندرسون (T) و شکارچی وات (T)

تجزیه و تحلیل: از آن خواهد شد Bolles مقابل ویلکینسون در مقابله با چپ و Cushenberry مقابل, خوب, خود, در مرکز. Bolles باقی مانده استارت خواهد اجازه می دهد تا مهندسان به استفاده از ویلکینسون به عنوان یک پشتیبان-نوسان مقابله با پتانسیل پر کردن گارد. اگر Cushenberry سوم-دور تازه کار, نشان می دهد که او آماده است برای شروع مهم نیست که چه موریس در اردوگاه. من نگه داشته راجرز بیش از بیلی اندرسون و واتس چرا که او تا به برخی از تجربه. موتی یک ششم دور تازه کار خواهد شد و رشد و نمو و گارد.

دفاع

خط دفاعی (6)

در: شلبی هریس Jurrell کیسی مایک پورسل Dre’Mont جونز McTelvin Agim و DeMarcus واکر.

از: مسیحی, Covington, Kyle Peko جاناتان هریس و جوئل هیت.

تحلیل: من تمام اما واکر به همه-اما-قفل شود در فهرست اولیه هریس و کیسی شروع دفاعی پایان Purcell شروع در بینی مقابله با جونز به عنوان یک چرخشی بازیکن و Agim به عنوان به طور منظم و غیر فعال. واکر در سال آخر خود را rookie معامله است آخرین شانس برای نشان دادن او به ارزش یک 2017 دور دوم انتخاب کنید. او در یک اردوگاه در سال گذشته به این تیم خواهد شد و نیاز به انجام همان ماه اوت. من اصلا درست پشتیبان بینی مقابله با فهرستی بدانند کیسی می تواند کمک وجود دارد در خرج کردن.

خارج linebacker (5)

در: Bradley Chubb فون Miller, ارمیا Attaochu جاستین فلوریس و Derrek Tuszka.

از: ملک نی ملک کارنی و تره’ کرافورد.

تحلیل: من قصد دارم در برابر دانه در انتخاب Tuszka یک هفتم-دور تازه کار, بیش از نی به عنوان پنجمین خارج linebacker. Attaochu ظهور به عنوان یک پاس متهور (3 1/2 کیسه) تحت فشار قرار دادند و نی و فلوریس پایین نمودار عمق. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر Broncos کار فلوریس به عنوان یک sub-بسته داخل linebacker مانند سال گذشته و یا فقط او را ترک در لبه. Chubb بازده از یک ACL پاره پایدار در چهارمین بازی از ’19 و میلر نیاز به عقب بر گردیم به دو رقمی کیسه (هشت سال گذشته) برای Broncos به خر خر کردن مشاجره حذفی.

داخل linebacker (4)

در: الکساندر Johnson, تاد دیویس Josey Jewell و جاستین Strnad.

از: جو جونز و جاش واتسون.

تحلیل: اگر Broncos حفظ پنج دفاعی linemen آنها می تواند نگه دارید جونز به عنوان پنجم در داخل linebacker/core ویژه teamer. اما در حال حاضر من به Jewell لبه بیش جونز چرا که او بیشتر تجربه بازی دفاع. Strnad پنجم-دور تازه کار را فرصتی برای بازی در تیم های ویژه خود را بهترین مسیر برای فعال بودن در gameday. اگر یکی از موقعیت در این فهرست به آدرس هنگامی که فهرست اسامی را قطع ،

Cornerback (6)

در: A. J. Bouye برایس کالاهان مایکل Ojemudia اسحاق Yiadom د’Vante Bausby و دوک داوسون.

از: Davontae هریس Essang Bassey و Shakial تیلور.

تجزیه و تحلیل: این Broncos تا به حال تنها یکی از رهگیری توسط یک وقت cornerback سال گذشته و کریس هریس در حال حاضر با شارژر. Bouye برتری در منطقه تحت پوشش و شروع اردوگاه به عنوان شماره 1 cornerback. کالاهان از دست رفته همه از سال گذشته با جراحت پا و این مهم از Broncos او را وادار به سپتامبر. 14 شروع دروازه در دستور خوب و یا دیگری آن را احتمالا داوسون به عنوان نیکل. Yiadom و Bausby باید نظر خود را در فهرست حباب اگر هریس (بالا و پایین ’19) و Bassey (رایگان undrafted عامل از Wake Forest) خوب اردوگاه. Bassey تمرین تیم ملی, نامزد, اگر او نمی کند را فهرست.

ایمنی (4)

در: Kareem, Jackson, Justin سیمونز Trey مارشال و Alijah دارنده.

از: داگلاس Coleman, P. J. لاک و Kahani اسمیت.

تجزیه و تحلیل: قوی شروع اواز یا موسیقی دو نفری از جکسون (71 پردازد در 13 بازی) و سیمونز (93 پردازد و تیم بالا چهار interceptions). سیمونز نشده امضا خود را حق رای دادن مناقصه نشده است و دو طرف باید تا 15 ژوئیه برای رسیدن به یک قرارداد بلند مدت توافق است. مارشال یک هسته خاص teamer و پر جکسون در دو بازی گذشته از ’19. دارنده نقل مکان کرد و از cornerback به ایمنی پس از ’19 فصل باید شایستگی توجه در شش دفاعی پشت پرسنل به دلیل پوشش مهارت.

متخصصان

در: Sam Martin (ع), Brandon McManus (K) و یعقوب Bobenmoyer (LS).

از: وس فرانس وورس (LS).

تجزیه و تحلیل: مارتین جایگزین Colby Wadman و Bobenmoyer جایگزین خواهد شد کیسی Kreiter. McManus خود را وارد فصل هفتم به عنوان ضربه زن است و در سال آخر قرارداد خود را. که در آن فتنه آغاز می شود که در پا زدن/زدن توپ returner و هسته های ویژه teamers. Devontae بوکر (لگد می گرداند) امضا شده با لاس وگاس و اسپنسر وقت زدن توپ returner.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de