Broncos سالن از شهرت در حال اجرا پشت فلوید کمی مبتلا به سرطان تشخیص داده سیراکیوز هم تیمی می گوید

Broncos سالن از شهرت در حال اجرا پشت فلوید کوچک تشخیص داده شده است با سرطان تیمی سابق گفت: سیراکیوز پست استاندارد.

پت Killorin که با کمی در سیراکیوز گفت: 77 ساله در حال مبارزه با یک قابل درمان هستند اما شکل تهاجمی سرطان است. او سازماندهی یک GoFundMe صفحه با عنوان “دوستان فلوید” برای کمک به پوشش کمی هزینه های درمانی.

“بدون شک این خواهد بود که سخت ترین مبارزه از زندگی خود” Killorin نوشت: در GoFundMe صفحه. “اگر چه او دارای یک زندگی کامل را تحسین و لذت می برد توسط بسیاری از فلوید را باور نمی کند او در عین حال نوشته با خود خداوند و نجات دهنده عیسی مسیح نهایی بازی از زندگی خود را.”

این Broncos انتخاب شده کمی با ششمین کلی انتخاب 1967 پیش نویس NFL. 5-پا-10, 196-پوند به عقب رفت و به بازی در تمام نه از خود NFL فصل در دنور ammassing 12,173 همه منظوره متری و 54 touchdowns به عنوان یک پنج بار نرم افزار کاسه و یک بار تمام نرم افزار انتخاب کنید. او NFL عجله رهبر در سال 1971 و القاء به Pro Football Hall of Fame در سال 2010.

برای اولین بار ساخته شده یک نام برای خود در سیراکیوز جایی که او وارد 3,341 متری از داد و بیداد و 39 touchdowns زیر را در صدای پای افسانه ای پشت جیم براون و ارنی دیویس. وجود دارد یک مجسمه برنزی از سه پشت ایستاده در خارج از فوتبال برنامه تمرین تسهیلات.

“جیمی براون بزرگترین بازگشت اما فلوید کوچک است درست در کنار او تا آنجا که به من مربوط می شود راه رفتن دست در دست کردن که زمین فوتبال” Killorin گفت: پس از استاندارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>