Broncos GM جان Elway مربی ویک Fangio بحث آزاد-عامل خریدهای چالش های NFL shutdown

Broncos مدیر جان Elway و مربی ویک Fangio انجام یک کنفرانس رسانه های تماس این صبح است.

نکات برجسته:

*Fangio در اضافات از cornerback A. J. Bouye و دفاعی lineman Jurrell کیسی از طریق معاملات از جکسون و تنسی بود و مخصوصا اگر آن را اجازه خواهد داد که او را به اجرای این نوع دفاع او ترجیح میدهد:

“بدیهی است که آنها رو تجربه در سیستم های مختلف پس هر چیزی که ما ممکن است بخواهید آنها را برای ما آنها باید قادر به از نظر روانی. دوباره آن خواهد شد آزمون و خطا برای دیدن آنچه که به بهترین وجه متناسب با 11 بچه های ما. من با اعتماد به نفس اما دفاع ما می رسد و هر آنچه که دفاع از آن باید به این بچه ها مناسب می تواند در بسیاری از طرح های.”

*Fangio و Elway هر دو اظهار نظر در امضای در حال اجرا پشت Melvin Gordon و چگونگی اثرات آن فیلیپ لیندسی:

Fangio: “من به صحبت فیلیپ دیروز و ما واقعا نمی بحث در مورد که بخشی از آن را. فیلیپ یک رقیب. او فقط نمی خواهید به دور خود و خود را حمل. آن را بسیار عادی در NFL به دو از پشت به اشتراک گذاری وظایف. وجود دارد مقدار زیادی از کار به حال برای هر دو. ما را ببینید که چگونه آن را گستراند.”

Elway: “ما فکر کردیم که این مهم به دو واقعا خوب پشت. ما احساس (گوردون) یک ترکیب خوب با فیلیپ. … من به صحبت فیلیپ عامل. خواهیم دید که آنچه که ما می توانید انجام دهید بعد. این یک تضمین به هر حال (پسوند یا نه).”

*Fangio و Elway خواسته شد چند سوال در مورد تدارکات NFL به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Fangio: “خوشبختانه در مورد من و (برای) یک بیت خوب از دیگر مربیان ما تجربه 2011 تحریم وجود دارد برخی از سابقه برای این. تنها تفاوت این است که بازیکنان در حال مبارزه در زمان برای پیدا کردن یک محل به کار از آنجا که بسیاری از ورزشگاه ها و مکان آنها را (روت) شده اند بسته است. صحبت کردم به یک دسته از بازیکنان در آخرین هفته یا بیشتر و بسیاری از آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای انجام کارها. دیگر تفاوت این است که در طول تحریم ها نمی توانیم اجازه تماس با بازیکنان است. این شرایط به ما اجازه می دهد برای انجام این کار است و من مطمئن هستم که ما می آمد تا با چیزی است که برای برقراری ارتباط با این بازیکن از طریق iPad یا اسکایپ و همه چیزهای خوب است و ما شکل که.”

Elway: “ما مصاحبه (چشم انداز) از طریق تلفن و یا زوم به جای 30 بازدیدکننده داشته است بنابراین ما باید مربیان مصاحبه با آنها را از طریق تلفن. ما نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به پشت در ما پیچیده (به صورت پیش نویس). ما در حال ساخت آماده سازی اگر ما قادر به نیست.”

*Fangio در سمت راست گارد گراهام گلاسکو:

Fangio: “ما مانند بازی های خود را در گارد و مرکز و در هر زمان شما می توانید اضافه کردن یک مرد که دارای تنوع و می توانید در رفتن و بازی آنها را به خوبی (دستیابی به آنها) است سودمند چیزی که به انجام است. در حال حاضر ما در حال نگاه کردن به او به عنوان یک گارد اما ما می دانیم که او می تواند مرکز خوبی نیز و آن را به خوبی زمانی که شما رفتن به پیش نویس است.”

بیشتر در به روز رسانی بعد …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im