Broncos رایگان Agent هوا: Linebacker Cory لیتلتون خوب خواهد بود ، اما برای چند تیم دیگر هم

یادداشت سردبیر: در قسمت 3 از Broncos’ رایگان-عامل پیش بینی با یک نگاه به داخل linebacker Cory لیتلتون. قسمت 1: WR ترجمه | بخش 2: G جو Thuney

این Broncos تا به حال شانس خود را برای حل در داخل linebacker موضوع در سال گذشته پیش نویس اما گذشت میشیگان Devin بوش به منظور تجارت پایین 10 نقاط در دور اول. فرصت دیگری خواهد خود را در حال حاضر زمانی که رایگان آژانس باز می شود در هفته آینده در قالب لس آنجلس قوچ’ Cory لیتلتون.

قوچ’ پیشرو tackler در 2018-19 (259 کل متوقف می شود), Littleton, رز از undrafted رایگان عامل به ویژه تیم هسته بازیکن به standout linebacker در آستانه یک قرارداد.

“او واقعا یک بازیکن کامل,” قوچ مربی شان McVay گفت: از لیتلتون در ماه دسامبر. “او در پوشش او می تواند به مقابله با او می توانید بروید حاشیه-به-حاشیه شما می توانید با استفاده از او به عنوان (پاس) حمله کننده که در آن شما او را در ترکیب هیرو.

“او حمله فوتبال. … او قطعا به دست آورده حق لازم به ذکر است که در میان برخی از بهترین در داخل linebackers در این لیگ است.”

این Broncos برداشت تاد دیویس’ قرارداد اما او تنها $500,000 در تضمین حقوق و دستمزد. آن را اعتقاد بر این است که آنها علاقه مند شده اند در کارولینای Shaq تامپسون قبل از او امضا چهار سال $54.16 میلیون فرمت با Panthers.

زیر یک نگاه دقیق تر در لیتلتون:

در مورد لیتلتون

سن: 26.

ارتفاع/وزن: 6-پا-3/228 پوند است.

زمينه و هدف: ساخته شده 56 پردازد در دو سال اول (پنج شروع می شود در 32 بازی). … به عنوان استارتر در سال 2018 زمانی که الک Ogletree معامله شد به New York Giants. … Led قوچ در تکل در 2018-19 (125 تا 134 بود). … به نام طرفدار کاسه در سال 2018 اما بازی نمی کند چون قوچ در سوپر باول. … دارای 8 1/2 کیسه شش interceptions و 26 مجموع پاس شکستن یو پی اس. … ساخته شده تیم بالا 29 پردازد در قوچ سه سال 2018 postseason بازی از جمله رهگیری در سوپر باول دست دادن به انگلستان جدید. … ساخته شده $3.095 میلیون دلار در سال 2019.

بازی تماشا: ژانویه 2019 NFC عنوان بازی در New Orleans (12 دنده در 26-23 اضافه برنده), 1 هفته در کارولینای (14 تکل در 30-27 برنده) و هفته 6 در مقابل سان فرانسیسکو (14 تکل در 20-7 از دست دادن).

بازی یادداشت ها

در نیواورلئان: شد “عامل” (که در بازی از طریق مقابله و یا پوشش) در 13 67 جرقه بزند. … در درایو دوم کار را از طریق ترافیک برای مقابله با (یک حیاط به دست آوردن) نشان داد و با سرعت به توقف در حال اجرا پشت آلوین Kamara, سوم پایین به زور یک هدف زمینه. … همچنین یک تن از پوشش و Kamara تا به حال استفاده در چندین مسیرهای زمانی که Littleton, بازی های برگزار شده در داخل اهرم و/یا پا به حالت صاف. … قوچ شروع به تراشه Kamara (از طریق لبه حمله کننده) برای کمک به لیتلتون در نیمه دوم. … در منطقه تحت پوشش از دست گیرنده مایکل توماس در کم عمق عبور هنگامی که چشم گیر شد در backfield. … چه ایستاده مثبت بود لیتلتون را ورزشکاری. او را پوشش می دهد بسیاری از زمین به سرعت و ارائه یک ضربه بزرگ است. … برنده بازی می کند در حالی که پوشش در حال اجرا پشت fullbacks, تنگ به پایان می رسد و گیرنده نمایش خوب تطبیق پذیری است.

در Carolina: در 2019, درب بازکن بود که “عامل” در 20 از 66 جرقه بزند. … موثر عملکرد آغاز شده و در اولین درایو. منحرف گیری نیوتن پاس کردم ولی بد شانس (رفت و حق مسیحی McCaffrey). و پس از عقب نشینی در کشورهای منطقه پوشش نقش برآب به حاشیه به زور و بازیابی اشتباه کردن. … Dodged راست گارد Trai ترنر را به مقابله در اجرای بازی. … نقل مکان کرد و به صورت افقی از طریق ترافیک برای مقابله با McCaffrey برای سه حیاط به دست آورید. … بخت خوب در حالی که پوشش تنگ پایان گرگ اولسن پایین درز — نیوتن تصویب رسید لیتلتون در پشت. … ره نیوتن تصویب هنگامی که در منطقه تحت پوشش و خواندن چشم به قطع در مقابل گیرنده. … یکی از دست رفته مقابله با.

سان فرانسیسکو: در یک بازی 49ers خم عضلات به بقیه لیگ, Littleton بود “عامل” در 17 77 جرقه بزند. … نسبتا آرام بازی با وجود اینکه با اعتبار 14 پردازد. … در منطقه تحت پوشش کاهش یافته است جیمی Garoppolo تصویب کرده است که رهگیری برای بازگشت 54-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما. … بهبود لکنت زبان پیدا کردن. … در منطقه تحت پوشش, اما شارژ رو به جلو برای گونی زمانی که Garoppolo جیب چپ; بازی بود نفی توسط قوچ مجازات است. … 49ers زد مقدار زیادی از multi-انتهای تنگ پرسنل که قرار لیتلتون به عنوان یک توپ خارج linebacker در چند جرقه بزند.

موردی برای امضای …

لیتلتون می تواند همان نقشی که Roquan اسمیت را در ویک Fangio دفاع برای شیکاگو در سال 2018 — هر-پایین حاشیه-به-حاشیه بازیکن که اجازه می دهد Fangio به اجرا بیشتر از مورد نظر خود را در فشار و پوشش. بازی در یک بخش با کانزاس سیتی تنگ پایان تراویس Kelce اوکلند تنگ end دارن والر و شارژر در حال اجرا پشت آستین Ekeler, Littleton خواهد بود علاوه بر جامد.

پرونده امضای …

Spotrac برآورد لیتلتون ارزش در چهار سال و $48.9 میلیون دلار است که ممکن است بیش از حد برای Broncos’ میل به خصوص اگر خواستگاران مثل لاس وگاس و جکسون قیمت تا رانندگی. همچنین برای لیتلتون شهرت در پوشش و به عنوان یک بلیتزر نمی انجام هر دو بسیار خوبی در سه بازی ما ترسیم نمود.

پنج شنبه: لس آنجلس شارژر در حال اجرا پشت Melvin Gordon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im