Broncos پیش نویس هیئت مدیره: معبد مرکز مت هنسی خواهد تکیه بر تجربه اگر خواست به شروع به سمت راست دور در NFL

به عنوان او حدودا از طریق سه سر مربیان خط حمله مربیان و قدرت مربیان هر کدام در طول چهار سال در معبد مرکز مت هنسی نمیفهمد ثابت تغییر خواهد به نفع او.

“قادر به انطباق با سیستم های مختلف شده است بزرگترین قدرت” او گفت:. “به محض این که من معرفی به چیزی (در NFL) و به دنبال آن من احتمالا شده اند در معرض آن است.”

بازی معبد مربیان مت Rhule جف کالینز و میله کری کمک خواهد کرد هنسی به عنوان به زودی به عنوان او پیش نویس در ماه آینده. او می تواند بالا مرکز انتخاب شده و اگر در دسترس در دور دوم او باعث می شود بسیاری از حس برای نیاز یک مرکز Broncos.

Hennessy میشیگان کسر رویز, LSU را Lloyd Cushenberry و واشنگتن نیک هریس به عنوان پیش نویس برتر مراکز.

چه جدا هنسی?

“من فکر می کنم اولین چیزی که مردم زمانی که آنها به نوبه خود در فیلم است که احتمالا ورزشکاری توانایی رسیدن به مردم پس از سطح اول و در صفحه نمایش,” او گفت:.

که ورزشکاری بود که بر روی صفحه نمایش در برابر کارولینای شمالی در جغدها’ کاسه بازی.

در جغدها’ اولین درایو, Hennessy کردم downfield به بلوک بر روی صفحه نمایش منتقل می کند. در اجرای بازی به سمت چپ او کمک کرد تا بر یک دو تیم قبل از مهر و موم کردن یک سطح دوم linebacker. در خور تجربه خود را به او نشان داد توانایی روی پای خود باقی بماند و همچنین درک درستی از زاویه هنگامی که مهر و موم و یا detouring یک مدافع است و بهترین مسدود کردن گزینه.

هنسی اعلام کرد که برای پیش نویس پس از بازی کاسه.

“این یک تصمیم بر اساس تعدادی از عوامل” او گفت:. “آکادمیک من انجام آنچه که من می خواستم به (فارغ التحصیل). و (پس از آن) فقط یک آمادگی برای رفتن به NFL. احساس کردم وجود ذهنی و جسمی برای رفتن وجود دارد و بازی حق دور.”

اگر چه 35-شروع center, Hennessy اولین کالج شروع شد و در سمت چپ گارد و او در هر دو گارد نقاط در طول ارشد کاسه هفته.

“این چیزی است که من خواهد بود و راحت انجام,” او گفت:. “من لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه وجود دارد, اما من قطعا فکر می کنم من باید مجموعه ای از مهارت های به آن را انجام دهد.

“یکی از تفاوت های قابل توجهی (بین مرکز و گارد) است که ساخت تمام تماس در مرکز و نه داشتن خود, خوراکی, دست پورنو برای اولین بار در نیمه دوم از بازی است.”

در طول مربیگری تغییرات هنسی می تواند با تکیه بر تکنیک و تجربه برای کمک به انتقال. وجود دارد و انتقال.

“این تغییر یک مقدار خوب,” او گفت:. “ترکیبی از منطقه و شکاف طرح (در اجرای بازی). به (پاس) حمایت شد همه جا. مربی Rhule من سال اول آن را بیشتر از یک نرم افزار سبک و زمانی که من ملاقات با (NFL) تیم های بسیاری از آن مفاهیم آمده است.

“در 2017-18 (برای Collins) آن گسترش جرم با برخی از نرم افزار-سبک مفاهیم. و سال گذشته آن را بیشتر از یک کالج, سبک جرم.”

هنسی با استفاده از Atlanta Falcons مرکز الکس مک بازی ویدئویی به عنوان مفید در ساختمان پایه و اساس خود را.

“هنگامی که من برای اولین بار به معبد من خط حمله مربی (جورج DeLeone) تا به حال فقط از براونز زمانی که مک وجود دارد بنابراین همه ما نصب فیلم بود براونز” هنسی گفت. “من در بر داشت که او یک بازیکن عالی به دیده بان و یاد گرفتم یک مقدار بسیار زیادی از او.”

منحنی یادگیری برای هنسی خواهد بود شیب دار اگر او شروع در مرکز به سمت راست دور. اما دوباره او خم در بدن او از کار به عنوان دلیل اصلی که چرا او را در آغوش فرصت است.

“این چیزی است که تبدیل شدن به یک بخشی که من هستم,” او گفت:. “من واقعا دوست دارم که در کنترل در خط داد و بیداد.”

هنسی فایل

سن: 22.

موقعیت: مرکز.

مدرسه: معبد.

زادگاه: Bardonia n. y.

ارتفاع/وزن: 6-4/307.

آمار: سه سال استارت در مرکز جغدها (36 شروع می شود). … اعلام شده به صورت پیش نویس پس از اشتباه junior فصل است. … برای اولین بار, کالج, شروع به آمد و در سمت چپ گارد در سال 2016 مقابل شارلوت. … آغاز شده اما یک بازی در مرکز ’17 و همه به جز دو بازی در ’18. … بازی برای سه مربیان در معبد از جمله زمان Carolina Panthers مربی مت Rhule. … تیم اول همه-AAC به عنوان کاربر. … برادر توماس طولانی است snapper for New York Jets.

مناسب برای Broncos: این Broncos همین حالا باید شروع مرکز پس از کانر مک گاورن امضا شده با جتز نیویورک در هفته گذشته. تهیه پیش نویس هنسی در دور 2 اجازه می دهد Broncos برای حفظ گراهام گلاسکو در سمت راست گارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im