Broncos پیش نویس هیئت مدیره: کوچک-مدرسه ایمنی Kyle Dugger نیز به ارمغان بیاورد cornerback مهارت های

یادداشت سردبیر: یکی از یک سری از پروفیل های در پیش نویس چشم انداز که متناسب با Broncos ،

یک بازیکن از بخش دوم لنوار-Rhyne شده است پیش نویس پس از سال 2000 است.

که امسال تغییر خواهد کرد.

و یک بازیکن از لنوار-Rhyne هرگز پیش نویس در بالا و چهار دور یا 105 میدارد.

که امسال تغییر خواهد کرد.

معرفی ایمنی Kyle Dugger که به دنبال قوی کالج حرفه ای جامد با نمایش آن در ارشد کاسه و سراغ ترکیب.

بالا safeties هستند LSU اعطای Delpit کالیفرنیا را اشتین دیویس و آلاباما خاویر میشن. اما Dugger انتظار می رود که انتخاب شده در دور 2-3. این مهندسان باید سه دور سوم میدارد اگر Dugger می افتد و می تواند نظر او را به عنوان یک سوم-ایمنی/سکه پرسنل گزینه در حالی که او آماده است تا در نهایت بیش برای Kareem جکسون.

Dugger که شش سال در دانشگاه و 24 خواهد بود که اولین لنوار-Rhyne بازیکن به پیش نویس پس از پایان دفاعی جان Milem توسط سان فرانسیسکو در سال 2000 (دور پنجم/شماره 150).

بد نیست برای یک بازیکن که شروع نمی شود تا زمانی که او در سال آخر دبیرستان.

“من صادقانه می گویند وجود دارد بسیاری از بار وقتی که من ایستاده بود در حاشیه و از خودم پرسیدم” چه هستم من انجام می دهند؟'” Dugger گفت: در ترکیب.

Dugger سه ارائه شد از لنوار-Rhyne (N. C.) بری کالج (Ga.) و راینهارت دانشگاه (Ga.). او redshirted در سال 2014 اما با وجود بازی نیست او مجموعه ای از تمرکز خود را به سمت NFL.

“من اشتباه من بود قادر به گرفتن بدن من و واقعا تعیین اهداف و ایجاد (NFL) هدف” Dugger گفت. “من سر مربی تا به حال یک جلسه با من و من گفت من تا به حال یک مهارت خاص تنظیم و NFL امکان بود برای من.”

بازی cornerback در ’15 سالگی تمام 10 بازی و تا به حال 43 پردازد و یک تیم بالا چهار interceptions. پس از از دست رفته او در نقل مکان کرد به ایمنی و ساخته شده 86 پردازد. به عنوان یک ارشد او محدود به هفت بازی به دلیل آسیب دست (31 پردازد).

در ترکیب Dugger 40-حیاط داش زمان 4.49 ثانیه (در 217 پوند) بود ششم-سریع ترین در میان safeties و بازوی خود را در طول 32 7/8 اینچ طولانی ترین از 27 safeties.

اما آنچه که کمک خواهد کرد که Dugger بیشتر شهرت او به اجرا و آمار. یکی از مجموعه های خود را برجسته نشان داد حاشیه-به-حاشیه با سرعت اما همچنین توانایی برای پوشش شکاف گیرنده است که می تواند مفید باشد به او به عنوان یک sub-بسته بازیکن.

Dugger نمی کند فرصت های زیادی برای بازی فوتبال به خاطر تیم رفت و از او دور است.

“رقیب من قطعا می خواستم بیشتر (شانس) در زمان, اما من نمی توصیف آن را به عنوان خسته کننده است,” او گفت:. “من بازی کردن با خط داد و بیداد. من درگیر شد و در عمل زیادی در پایین وجود دارد.”

Dugger گفت: مطالعات متعددی زمان safeties از جمله بالتیمور را ارل توماس شارژر’ Derwin جیمز بوفالو را میکا هاید و مینه سوتا را Harrison Smith.

توماس جیمز و اسمیت بودند در دور اول میدارد اما هاید رز از دور پنجم برای تبدیل شدن به یک نویسنده برای خلیج سبز و در حال حاضر صورتحساب. بدون در نظر گرفتن که در آن Dugger است که پیش نویس خود را طرز فکر را تغییر نمی دهد.

“من به نوعی مانند underdog, نقش,” او گفت:. “این چیزی است که رفتن به ادامه رانندگی من.”

Dugger فایل

سن: 24

موقعیت: ایمنی

مدرسه: Lenoir-Rhyne (N. C.)

زادگاه: Decatur, Ga.

ارتفاع/وزن: 6-1/217

آمار: ره هفت می گذرد در کالج حرفه ای بود و فصل 43, 86, 76 و 31 پردازد. … تیم اول لیگ به عنوان یک تازه وارد در سال 2018 به عنوان دفاعی به عقب و returner زمانی که او تا به حال سه interceptions دو مجبور گیر میکنه و سه اشتباه بهبود. … برنده صخره هریس جایزه به عنوان بهترین کوچک, کالج دفاعی بازیکن سال در ’19 و در ارشد کاسه.

مناسب برای Broncos: پیش نویس Dugger اجازه می دهد آنها را به داماد یک جایگزینی احتمالی برای Kareem جکسون و به طور بالقوه اجازه می دهد مربی ویک Fangio به بازی بیشتر سکه پرسنل (سه, cornerbacks و safeties هر کدام).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de