Broncos پیش نویس هیئت مدیره: غرایز تولید باید اوکلاهما را Kenneth موری اولین داخل linebacker انتخاب

یادداشت سردبیر: یکی از یک سری از پروفیل های در پیش نویس چشم انداز که متناسب با Broncos ،

راه اوکلاهما linebacker Kenneth موری صحبت در مورد فوتبال در سراغ ترکیب شده اند باید در سمت راست wheelhouse از Broncos مربی/فوتبال مرد ویک Fangio.

“به نظر من فوتبال نیست فقط تفریح و سرگرمی” موری گفت. “این یک شیوه زندگی و من فکر می کنم که چرا بازی به معنای بسیار به من.”

اگر Fangio موری معتقد است می تواند فوری دندانه دار به دفاع از خود مانند Roquan اسمیت در شیکاگو بود دو سال پیش از Broncos می تواند صبر در نظر گرفتن یک گیرنده یا cornerback و یا توهین آمیز مقابله با 15 را انتخاب کنید و را انتخاب کنید موری. تاد دیویس و الکساندر جانسون هستند و زمان شروع در داخل linebacker اما موری ابزار به هر پایین بازیکن.

“من واقعا معتقدم من بهترین در داخل linebacker در این پیش نویس” موری گفت. “من باور دارم (که) از نظر رهبری. به اعتقاد من (که) از ورزشی نبوده است.”

موری آغاز شده تمام 42 بازی خود را اوکلاهما حرفه ای بود و فصل 78, 155 و 102 پردازد.

“من فکر می کنم شماره 9 (موری) ممکن است بهترین linebacker در کشور” LSU هماهنگ کننده توهین آمیز استیو Ensminger به خبرنگاران گفت: قبل از ببر’ کالج, فوتبال, حذفی, نیمه نهایی بازی مقابل اوکلاهما. “او غریزی و او سریع است. او را پوشش می دهد نوسان مسیر و اجرا می شود از پشت. او یک ویژه بازیکن و ما را به حساب او در هر بازی است.”

LSU را توهین آمیز نیروی عظیم منهدم کننده نورد بیش از اوکلاهما 63-28 اما Ensminger مناسب است — تیم تا به حال برای ثابت نگه داشتن آهنگ از موری.

برای رسیدن به نیمه نهایی بازی های Sooners تا به حال برای تکمیل دو بازی فصل رفت و برگشت از بیلور. در 12 عنوان بازی موری بازی 52 جدولها جرقه بزند.

  • او با بازی 44 جرقه بزند کردن توپ به وسط linebacker و در هشت جرقه بزند (عمدتا سوم پایین) او به انتظارنشسته بودند تا به عنوان یک توپ خارج linebacker.
  • او 10 پردازد (از جمله یک گونی) و از دست رفته دو می پردازد.
  • دو نمایشنامه ایستاده بود. در اجرای حمله رعد اسا او بیش از حد سریع برای تنگ پایان به ارائه یک بلوک و ساخته شده برای مقابله با از دست دادن. و در یک سوم-و-3 بازی او به نظر می رسد اختصاص داده می شود به در حال اجرا پشت در پوشش قبل از dodging یک بلوک (نشان دادن تعادل بزرگ) و نشان دادن بزرگ زمان بسته شدن با سرعت به گونی در 5.32 ثانیه است.
  • او در بازی به طور انحصاری منطقه پوشش زمانی که در میانه linebacker اما نشان داد روش خوب در حالی که عقب نشینی او به عنوان نگه داشته و سر خود را تبدیل به سوی کارفرمایی.

موری به نظر می رسد در سمت راست در زمان مناسب که او اعتبار خود را فوق شور و شوق برای آماده سازی.

“من بسیار غریزی بازیکن,” او گفت:. “من به تماشای بین 5-6 ساعت نوار در هر روز است. مرد اول در ساختمان در صبح, تماشای فیلم با من موقعیت مربی. کسانی که همه چیز آنها پرداخت و من قادر به استفاده از آنها را در (روز بازی).”

اگر پیش نویس توسط Broncos موری را چالش بعدی خواهد شد در خدمت به عنوان Fangio صدای در این زمینه است.

“من ساخته شده این تماس ها و چک در تمام سه سال در اوکلاهما” موری گفت. “من آمد به عنوان یک درست دانشجوی سال اول بود و کلی از دفاع پس از ساخت تماس های ساخت چک به عنوان یک رهبر — آن چیزی است که من به طور طبیعی خوب است. این چیزی است که من فقط به طور طبیعی متولد شده را انجام دهد.”


موری فایل

سن: 22

موقعیت: داخل linebacker

مدرسه: Oklahoma

زادگاه: Missouri City, Texas

ارتفاع/وزن: 6-2/241

آمار: آغاز تمام 42 بازی Sooners حرفه ای ارسال 335 پردازد (37 برای از دست yardage) و 9 1/2 کیسه. … اول درست دانشجوی سال اول در داخل linebacker برای شروع برای اوکلاهما پس از سال 1975 است. … دفاعی MVP برای OU به عنوان یک دانشجوی سال دوم (بزرگ 12-بهترین 155 پردازد که سوم شد و در FBS). … سوم-تیم All-امریکا در سال 2019 با 102 پردازد (17 برای از دست yardage) و چهار کیسه. … زد 40 yard dash در 4.52 ثانیه در ترکیب.

مناسب برای Broncos: او می تواند تبدیل به یک اپلیکیشن استارت در داخل linebacker قادر به عقب نشینی به منطقه پوشش blitzing و بازی خوبی را در برابر اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im