Broncos پیش نویس هیئت مدیره: سازگار میشیگان مرکز کسر رویز می تواند فوری NFL استارت

یادداشت سردبیر: یکی از یک سری از پروفیل های در پیش نویس چشم انداز که متناسب با Broncos ،

این Broncos نیاز به یک مرکز که راحت پیشرو از لحظه ای که او را به تیم تاسیسات است.

میشیگان کسر رویز ممکن است که مرد. او فقط صدا مانند یک مرکز در سراغ ترکیب.

“من مسئول کل نشان می دهد,” او گفت:. “اگر چیزی را اشتباه می رود من شما را از گرما برای آن است. اگر همه چیز خوب است, من هم شما را درخشش آن را به عنوان به خوبی.”

که پاسخگو طرز فکر را باید رویز جذاب به گزارشی که به دنبال سوم خود را در مرکز به عنوان بسیاری از سال است. مت Paradis (مارس 2019) و کانر مک گاورن (ماه گذشته) ترک در رایگان آژانس به کارولینای و نیویورک جتز بود.

راست گارد گراهام گلاسکو NFL تجربه مرکز و چپ گارد دالتون Risner اتحاد کالج مرکز تجربه اما مربی ویک Fangio را اولویت این است که به آنها حرکت می کند.

که برگ پیش نویس برای پیدا کردن یک مرکز و رویز است که در میان یک گروه که شامل LSU را Lloyd Cushenberry و ویسکانسین را تایلر Biadasz بالای هیئت مدیره.

رویز که گفت: در ترکیب او تا به حال یک مصاحبه رسمی با Broncos برنامه ریزی معتقد است او در دور اول انتخاب کنید.

“از آنجا که اگر شما نگاهی به فیلم, اگر شما نگاه کنید که چگونه من تسلط مردم اگر شما نگاهی به شخصیت من و چگونه هوشمند من — من همه چیز را برای یک طفیلی” او گفت:.

گفت: NFL شبکه تحلیلگر دانیل ارمیا: “او مرا به یاد بسیاری از تراویس فردریک هنگامی که او بیرون آمدن (از ویسکانسین در سال 2013). او مطابق هر بازی. او با آگاهی. او سریعترین جریان اما او نشانی از یک کار خوب از چفتی کردن در (به یک مدافع). و او را به خوبی در دسته کوچک موسیقی جاز بلوک.”

اگر Broncos پیش نویس رویز و او کالیبر فردریک آنها در شکل بزرگ برای سال. فردریک انتخاب در دور اول توسط دالاس آغاز شده 96 از بازی های حرفه ای و نامگذاری شد به پنج Pro کاسه در شش سال. او نشسته 2018 و بازنشسته در ماه گذشته به دلیل نبرد با بیماری خود ایمنی است.

فردریک یکی از تنها هفت مراکز انتخاب شده در دور اول از سال 2010; نه رفت و در دور دوم.

رویز اعلام شده برای پیش نویس پس از او junior فصل است. به عنوان یک دانشجوی سال اول صدمات او را مجبور به شروع به پنج بازی در سمت راست گارد.

“و من نمی بازی بسیار خوب,” او گفت:. “من رفت و برگشت به موقعیت طبیعی.”

رویز آغاز شده 26 بازی متوالی در مرکز به پایان کار خود را عالی در چندین حمله سیستم.

“او یک رهبر بزرگ در اتاق وزن و مثال خوبی برای دیگر linemen توهین آمیز در او چگونه کار می کند” میشیگان تنگ پایان Sean McKeon گفت: در ترکیب. “آن را به من شگفت زده چگونه به سرعت او قادر به انتخاب کنید تا جرم و برقراری تماس. او یک کار بزرگ است که با ساخت (وسط linebacker شناسایی) تغییر حفاظت و چیزهایی مانند آن. آن را بسیار چشمگیر بود مسائل است.”

نیز چشمگیر بود و برخی از رویز پخش در پن استیت در سال گذشته است.

این Nittany Lions با هجوم به یک 21-0 منجر قبل از میشیگان جرم حتی در خارج از بلوک. اما در اولین touchdown درایو رویز تا به حال سه قابل توجه بازی می کند.

بازی 1: اول-و-15, رویز مشغول به کار دو تیم در برابر Penn State دفاعی مقابله با P. J. Mustipher قبل از حرکت upfield دوم-سطح بلوک در linebacker میکا پارسونز اجازه می دهد حسن هاسکینس برای به دست آوردن 10 متری.

بازی 2: در آینده ضربه محکم و ناگهانی رویز انسان به کار گرفته دفاعی مقابله با رابرت ویندزور به ایجاد اتاق را برای هاسکینس برای به دست آوردن شش.

بازی 3: اول-و-10, رویز کشیده از چپ به راست اما به سرعت بر روی ترمز قرار داده (نمایش خوب آگاهی و پا) به راه پارسونز اجازه می دهد ژاک Charbonnet به نمره 12-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما.

رویز کامل بود خود را به ضرب گلوله تفنگ جرقه بزند لنگر خوبی در عبور حفاظت مورد استفاده قرار گرفت و پنج بار به عنوان یک کشیدن blocker. Penn State آویزان بر یک 28-21 برنده شوید.

“برای من او یک” ثابت ادی,'” ارمیا گفت. “طبقه بالا می دانیم دقیقا آنچه شما در حال گرفتن بازیکن خواهد شد که فرصتی برای یک حرفه ای کاسه کالیبر مرکز. من یک فن بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im