Broncos پیش نویس هیئت مدیره: “همه در اطراف” گیرنده جری Jeudy خواهد بود قادر به کمک بلافاصله

یادداشت سردبیر: یکی از یک سری از پروفیل های در پیش نویس چشم انداز که متناسب با Broncos ،

جلب متوالی نقش خود را نهایی کالج, بازی, نمایشگاه, چرا, آلاباما, گیرنده جری Jeudy نباید گذشته گزارشی در ماه آینده پیش نویس NFL.

جزر و مد قرمز led میشیگان 21-16 در اوایل سه ماهه چهارم.

سوم-و-11 از جزر و مد 8-خط محوطه: در حال اجرا از یک دسته راست تشکیل Jeudy را ترد کردن مسیر به او اجازه باز برای 14 متری.

اول-و-10 از جزر و مد 22: Jeudy زد مستقیم به جلو و به یک سر باب به تصور یک یا یکی دیگر از مسیر. نوچ. میشیگان مدافع تعادل توسط جعلی نمی تواند گرفتن Jeudy به عنوان او بیش از یک مسیر برای 58-حیاط به دست آوردن (40 متری پس گرفتن).

آلاباما به ثمر رساند دو نمایشنامه بعد و برنده 35-16.

دو NFL-نوع نمایشنامه توسط NFL-آماده گیرنده.

“چه بیشتر می تواند شما می گویند در مورد مرد؟” آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa گفت: در NFL سراغ ترکیب. “من فکر می کنم من استفاده می شود تا تمام کلمات در واژگان. او یک رقیب. او نرم سخن گفته اما آتشین. سازمان دیده بان نوار خود را و او را فقط به ‘مرد’ خارج وجود دارد.”

Jeudy که تبدیل به 21 ماه آینده یکی از اصلی ترین مردان در آلاباما جرم در دو سال گذشته.

Jeudy برنده Biletnikoff جایزه به عنوان برتر کشور گیرنده در سال 2018 (77 جلب-1,163 متری-14 touchdowns) و رهبری جزر و مد در دریافت آخرین سال (77-1,163-10).

اجرا بر روی گیرنده های در پیش نویس باید شروع به خارج 10 صفحه میدارد.

محرومیت یک تجارت تا گزارشی تهیه پیش نویس در شماره 15 باید دریافت کمک به Jeudy. آنها نیاز به لاس وگاس در شماره 12 را ترجیح می دهند اوکلاهما را CeeDee بره و سان فرانسیسکو در شماره 13 را انتخاب کنید آلاباما هنری Ruggs.

“من احساس می کنم همه باید فکر می کنم آنها بهترین گیرنده در کلاس” Jeudy گفت. “این طرز فکر شما نیاز به. … من واقعا نمی مراقبت جایی که من انتخاب کرده اند. من فقط می دانم هر جا که من بروم آنها در حال رفتن به دریافت بهترین نتیجه را از من است.”

Jeudy یکی از کشور بهترین دبیرستان گیرنده زمانی که او امضا, با, آلاباما, ادامه میامی منطقه-به-تاسکالوسا گیرنده شاتل. Jeudy به دنبال ترجمه و کالوین ریدلی (هر دو در دور اول میدارد) در spurning فلوریدا برنامه های.

Jeudy تا به حال 14 جلب به عنوان یک دانشجوی سال اول برای راه اندازی خود را دستیابی به موفقیت در سال دوم. به عنوان یک تازه وارد, او تا به حال پنج 100-بازی های حیاط. دو بازی سال گذشته نشان داد که چگونه ویژه Jeudy می شود.

در برابر آرکانزاس او تا به حال هفت برای جلب 103 متری و دو touchdowns. او گرفتار یک پاپ تصویب و دو حباب در اوایل قبل از به ثمر رساندن 40-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما در طول مسیر. Jeudy می توانید استراحت پردازد و آگاهی از اجتناب از ضربه بزرگ در حالی که به دست آوردن اضافی متری.

در برابر میشیگان او شش جلب برای 204 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. نمره آمد در بازی اول بازی — 85 متری (43 پست-گرفتن) در یک پست مسیر. Jeudy نیز گرفتار می گذرد صف اسلات حق گسترده ای راست و پس از رفتن در حرکت است.

پرسید که چگونه بازی خود را ترجمه به NFL Jeudy گفت: “من در مسیر در حال اجرا دانستن چگونه به باز دانستن چگونه برای پیدا کردن مناطق باز و نشستن در آن مناطق را بازی می کند. من واقعا نمی خواهم به مقایسه خودم به دیگر بازی می کند, اما من احساس می کنم من می توانید آن را تمام انجام. من می توانید بازی بازی های در داخل, من می توانم در خارج از بازی است و من برای پیدا کردن راه هایی برای باز کردن.”

Crimson Tide ایمنی خاویر میشن تا به حال یک نگاهی از نزدیک در Jeudy از طریق عمل است.

“سریع, سریع اجرا می شود خوب راه می گرفتن توپ — همه در اطراف گسترده گیرنده” مککیننی گفت.

از آن خواهد شد تا به Broncos و تیم های دیگر به تصمیم گیری زمانی که به پیش نویس یک گیرنده و چه نوع آنها ترجیح می دهند. اما وجود دارد می تواند ارزش تمام راه را به بعد 3 (دور 4-7).

“این که چیز زیادی در مورد این پیش نویس” آریزونا کاردینالز مدیر کل استیو Keim گفت. “نه تنها گیرنده گسترده ای موقعیت بسیار عمیق اما همه آنها از انواع مختلف. … شما رو Jeudy که bendy و ورزشی است و می تواند اجرای چندین برش و مسیرهای بسیار ناگهانی و خارج می شکند.”

Jeudy فایل

سن: 20

موقعیت: گیرنده

مدرسه: Alabama

زادگاه: دیرفیلد بیچ فلوریدا.

ارتفاع/وزن: 6-1/193

آمار: گرفتار 159 عبور برای 2,742 متری و 26 touchdowns در سه سال زرشکی جزر و مد حرفه ای است. … به عنوان دانشجوی سال دوم در سال 2018 برنده Biletnikoff جایزه به عنوان برتر کشور گیرنده (68 جلب-1,315 متری-14 touchdowns). … Led جزر و مد با 77 جلب در ’19 برای 1,163 متری و 10 touchdowns (پنج 100-حیاط بازی). … تا به حال 29 جلب حداقل 16 متری سال گذشته است.

مناسب برای Broncos: Jeudy خواهد بود بدون درز علاوه بر این به یک Broncos جرم است که نیاز به یک گیرنده به افزایش و تعریف Courtland Sutton. Jeudy می توانید خط تا همه بیش از شکل گیری و پخش پس از گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im