Broncos مربی ویک Fangio صحبت می کند زیر جورج فلوید مرگ: “این یک مسئله اجتماعی همه ما باید برای پیوستن به در به درست است.”

در میان کشور تظاهرات بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس که آورده بودند به نور یک بار دیگر توسط جورج فلوید مرگ در هفته گذشته Broncos مربی ویک Fangio گفت: “این یک مسئله اجتماعی است که همه ما باید برای پیوستن به در به درست است.”

“من شوکه شده بود غمگین و عصبانی وقتی دیدم چه پلیس را به یک دستبند جورج فلوید در معده خود را که منجر به مرگ او شد” Fangio گفت: در تهیه بیانیه ای در یک زوم کنفرانس با رسانه ها. “(مینه سوتا افسر پلیس درک چوین) باید مجازات به حد کمال از قانون جرایم او متهم شده است با, در علاوه بر این به اتهام خیانت برای عدم رعایت این نشان از لباس او سپرده شد ،

Fangio سخنان آمد بر روی پاشنه از یک جفت از جلسات تیم پیش از آن در روز است که در آن تیم رئیس جمهور جو الیس خواست Broncos بازیکنان به استفاده از سیستم عامل خود را به صحبت کردن در برابر نژادپرستی و تبعیض و اضافه کرد که این تیم تا به حال یک مسئولیت به انجام این کار.

Fangio گفت که او دارای “بیشترین احترام و تحسین برای پلیس و کار آنها در تلاش شرایطی. آنها اجازه می دهد تا ما را به یک کشور بزرگ به صورت روزانه. مینه سوتا پلیس موفق به 99 درصد از پلیس است که انجام یک کار بزرگ و همه ما در حال پرداخت قیمت برای آن.”

این مربی تاکید کرد شرایط اطراف فلوید مرگ است “نه یک مسئله سیاسی” که با ورزش به عنوان یک نیروی وحدت بخش او امیدوار است Broncos و NFL می تواند کمک به ملت حرکت رو به جلو است. Broncos ایمنی کریم جکسون تکرار شدند.

“این بدیهی است که یک غم زمان در حال حاضر با آنچه در (کشور) رفتن را از طریق, اما در پایان روز, ما باید به بیرون رفتن و انجام کارهایی که ما باید انجام دهید برای شنیده می شود و سعی کنید و آن را در یک راه مسالمت آمیز,” جکسون گفت. “ما باید به شکل از آنچه که ما می توانید انجام دهید نه تنها به عنوان یک تیم بلکه به عنوان یک سازمان. چگونه می توان ما بیرون رفتن و تاثیر دنور جامعه? شاید ما می توانید دریافت کنید و کنار هم قرار دادن یک مارس به عنوان یک تیم و یا چیزی شبیه به آن. ما باید در جامعه و شنیده شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>