Broncos تحلیل: درو قفل خوب هفته همچنان با تهیه پیش نویس از گیرنده و مرکز

گذشته از رفع انسداد بلیتزر ارائه فکی-ضربه تند و یا بعد از-یک-از دست دادن تصویری جلسات روزها سرگرم کننده برای یک NFL quarterback.

سرگرم کننده است که بهترین راه برای توصیف درو قفل هفته … و او نمی پرتاب یک پاس نمی دیدار با هماهنگ کننده توهین آمیز پت Shurmur و نمی یک بازی است.

و هنوز Broncos کارفرمایی برنده این هفته است.

دوشنبه: مدیر جان Elway بیان اعتماد به نفس در قفل فوری و دراز مدت آینده.

“ما احساس می کنیم که او را مرد” Elway گفت. “ما واقعا دوست داشت که آنچه که ما دیدیم (در سال گذشته).”

پنج شنبه: از Broncos نبودند مجبور به تجارت از شماره 15 به آلاباما گیرنده جری Jeudy خود سقوط جمعی دامان.

“بهترین مسیر دونده در پیش نویس” یک NFL هماهنگ در روز جمعه گفت. “احتمالا بهترین تمام اطراف گیرنده. واقعا جامد انتخاب کنید.”

جمعه: دور زدن دیگر نیازهای Broncos انتخاب سریع Penn State گیرنده KJ Hamler در دور دوم (شماره 46 کلی) و نه شگفت آور, دیدم LSU مرکز لوید Cushenberry جست و خیز کردن به دور سوم (شماره 75). فقط در باز سه دور از پیش نویس NFL قفل دیدم رئیس خود را به دست آوردن Jeudy (فوری نویسنده/نویسندگان), Hamler (می توانید بازی خارج و یا در حافظه) و Cushenberry (فوری 1 هفته استارت).

هدف آشکار است: Broncos نیاز به اضافه کردن یک شات از کافئین به جرم — جرم شده است که به طور مداوم ناتوان برای بیش از حد بسیاری از سال و از طریق بیش از حد بسیاری از quarterbacks و بازی-تماس گیرنده.

“ما به دنبال ایجاد جرم ما کمی بیشتر استرس زا برای مردم به دفاع از” مربی ویک Fangio گفت: پس از دور اول.

Fangio حکیم دفاعی بازی-تماس گیرنده می داند Broncos جرم نیست واقعا نگران کسی سال گذشته است.

آنها تا به حال گیرنده Courtland Sutton بود که به طور پیوسته دو تیمی در منطقه قرمز. آنها به پایان نوح Fant که تجربه معمول rookie یو پی اس و فراز زندگی. و آنها تا به حال در حال اجرا بازگشت فیلیپ لیندسی. که در آن است. عدم گالری تولید انباشته عرشه برای آن هماهنگ غنی Scangarello.

دفاع می دانستم که اگر آنها بطری لیندسی در پایین آن را به هر یک از Broncos’ سه quarterbacks دنبال ساتون در دوم و سوم فراز. ساتون برنده سهم خود را از جنگ اما شماره خود را در سال 2020 ممکن است حتی بهتر از 72 جلب-1,112 متری-شش touchdowns.

این Broncos وارد سهشنبه شب با یکی دور دوم انتخاب کنید و سه دور سوم انتخاب. اما دوباره Elway نشان داد مناسب صبر و انتظار برای هیئت مدیره به آمدن به او را به جای دادن حداقل یک سوم سرآمد به حرکت در دور 2.

که Broncos را هدف قرار داده بود Hamler به آنها اجازه اقامت در شماره 46. ذکر شده در 5 پا و 8 5/8 اینچ و 178 پوند او را در آن مرحله را احساس می کنم کمی زود به ویژه هنگامی که نیازهای دیگر مانند cornerback, مرکز مقابله با توهین آمیز در داخل linebacker و خط دفاعی بود و در عین حال به آنها رسیدگی شود.

اگر Hamler تبدیل به سریع-twitch, دریافت, cornerbacks-در-خود-پاشنه بلند شماره 3 گزینه و ارزشمند بازگشت را انتخاب کنید حس می کند. این خبر بد برای DaeSean همیلتون Hamler را Penn State تیمی که در حال حاضر حداقل چهارم در عمق نمودار. و این ممکن است خبر بد برای returner Diontae اسپنسر.

مصرف نمی Cushenberry در شماره 46 قمار بود. نه او را در ردیف 77 بود befuddling در آن زمان به خصوص زمانی که آتلانتا در مرکز مت هنسی در شماره 78 راست پس از Broncos انتخاب cornerback مایکل Ojemudia.

اما Broncos هنوز هم Cushenberry که LSU نوار چشم ظاهر به دلیل ورزشکاری (باقی می ماند روی پای خود) قدرت (می توانید مسئولیت رسیدگی به گاو سراسیمه) و رهبری (کارفرمایی از ببر’ قهرمان ملی خط حمله).

این Broncos نیاز به بیرون آمدن از 2 شب پیش نویس با یک مرکز به طور کلی و در یک مرکز است که می تواند شروع در خاص است. مانند آنها در سال گذشته با چپ گارد دالتون Risner این Broncos و خط حمله مربی مایک Munchak نباید overthink قرار داده و Cushenberry با 1s هر زمان که وجود دارد این است که یک تیم مته.

Jeudy, Hamler و Cushenberry پیوستن به یک جوان توهین آمیز هسته ای است که می تواند با هم رشد برای دو شاید سه سال است. ساتون و لیندسی در حال ورود خود را در فصل سوم. قفل Risner و Fant دوم فصل. به علاوه راست گارد گراهام گلاسکو علاوه بر این کلید.

“من دوست دارم که” Cushenberry گفت: از جوان توهین آمیز ، “ما در حال رفتن به رشد با هم. ما در حال رفتن به رفتن را از طریق برخی از چیزهایی که اما در پایان روز, ما در حال رفتن به دریافت کنید بهتر است. من احساس می کنم از آن خواهد شد مواد منفجره جرم.”

مواد منفجره جرم نبوده است خال خال اطراف این قطعات پس از 2014. بازیکنان جوان را از اشتباهات و بنابراین انتظار می رود که. اما آنها را نیز نشان می دهد بهبود سریع. آن است که یک حذفی جرم ؟ هنوز رتبهدهی نشده است. اما از آن جالب جرم ؟ کاملا.

که ما در حال صحبت کردن در مورد Broncos جرم در یک برنامه به طور بالقوه مثبت است چرا قفل کرده بود یک هفته خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de