نخست وزیر بوریس جانسون از بخش مراقبت به عنوان وضعیت خود را بهبود می بخشد

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون وضعیت بهبود یافته است و او منتقل شده است از مراقبت های ویژه که در آن او به مدت سه روز با COVID-19 میگویند پنج شنبه.

در بیانیه سخنگوی در 10 خیابان داونینگ گفت جانسون “منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی.”

جانسون شده بود در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن و در نزدیکی محل اقامت خود را برای سه روز پس از علائم بدتر شده است. او آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس دو هفته پیش و در ابتدا تنها “خفیف” علائم.

وضعیت خود را به نظر می رسد به بهبود بیش از روز گذشته یا بیشتر. صبح روز پنج شنبه وزیر امور خارجه Dominic Raab است که deputizing برای نخست وزیر در طول کلید جلسات گفت جانسون “ساخت گام مثبت رو به جلو است.”

Raab گفت: انگلیسی ها پیش از آن خیلی زود به سهولت محدودیت در فعالیت عمومی تحمیل مارس 23 به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

اصلی محدودیت بودند به مدت سه هفته دوره که دوشنبه به پایان می رسد. اما پس از ریاست جلسه دولت کمیته بحران کبرا Raab گفت: هیچ تصمیمی در بلند کردن اجسام دولت باقی بماند-صفحه اصلی سفارش و کسب و کار تعطیل خواهد بود ساخته شده است “تا زمانی که شواهد به وضوح نشان می دهد که ما فراتر از اوج” از وقوع.

Raab گفت: “ما در حال شروع به دیدن تاثیر فداکاری ما همه ساخته شده اما مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است و ما هنوز درباره اوج ویروس.”

او گفت که دولت و کارشناسان علمی را ارزیابی شواهد دوباره در هفته آینده.

“ما نباید به کروناویروس یک شانس دوم به کشتن بیشتر مردم و به صدمه زدن به کشور ما” Raab گفت: در دولت های روزانه کنفرانس خبری.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و در برخی موارد مرگ.

تقریبا 8,000 مردم با کروناویروس درگذشت در بیمارستان با توجه به آمار دولت. در حالی که تعداد موارد تایید شده شروع به فلات مرگ را نزدیک قله دیده می شود در ایتالیا و اسپانیا دو کشور با بیشترین تعداد مرگ و میر.

روز پنج شنبه در انگلستان گزارش شده 881 جدید مرگ و میر را از 938 ثبت شده روز قبل از. ایتالیا ثبت شده بالا از 969 مرگ و میر در مارس 27 و اسپانیا 950 مرگ و میر در 2 آوریل.

این ارقام ممکن است به طور مستقیم قابل مقایسه با این حال. همه انگلستان مرگ و میر گزارش شده در هر روز رخ داده در قبل از 24 ساعت و در مجموع تنها شامل مرگ و میر در بیمارستان ها.

انگلستان به مقامات پیشنهاد محدودیت می تواند سخت تر اگر مردم گله به پارک ها و فضاهای باز بیش از آنچه که پیش بینی می شود گرم و آفتابی آخر هفته عید پاک. در حال حاضر اکثر پارک ها باز باقی می ماند و افراد مجاز به رفتن به خارج برای کار ضروری. خرید و ورزش.

در حالی که بسیاری از انگلیسی ها را مشاهده قوانین وجود داشته است نقض. پلیس در شمال غربی زبان انگلیسی در شهر منچستر گفت: آنها شکسته بود تا 660 احزاب در این شهرستان بیش از دو هفته گذشته از جمله برخی با دی جی ها و آتش بازی.

در برخی از موارد پلیس متهم شده اند تعصب بیش از حد. نیک Adderley رئیس Northamptonshire پلیس در مرکزی انگلیس روز پنجشنبه گفت که افسران او ممکن است مجبور به راه اندازی بلوک های جاده و شروع به “چک کردن آیتم های در (خرید) سبد و چرخ دستی های برای دیدن اینکه آیا آن را مشروع و لازم در مورد.”

آزادی های مدنی گروه برادر بزرگ سازمان دیده بان به نام کسانی که نظرات “ظالمانه” و Adderley بعد مشخص شد که افسران او خواهد بود و نه بازرسی مردم را خرید.

جانسون دولت شد و آهسته تر از آن در برخی از کشورهای اروپایی برای اعمال محدودیت در زندگی روزمره در پاسخ به همه گیری که منجر منتقدان خود را به او اعتراض خوشنودی است. بریتانیا نیز تا به حال یکی از کمترین تعداد تخت بیمارستان سرانه در اروپای غربی قبل از همه گیر تنها با حدود 5000 فشرده-تخت های مراقبت در سراسر کشور.

این تعداد افزایش یافته است بسیار در چند هفته گذشته هر دو با تبدیل مناطق دیگر از بیمارستان ها برای درمان COVID-19 بيمار و با ایجاد امکانات به طور موقت از جمله 4000 تخت بیمارستان در لندن اکسل مرکز همایش.

تا کنون بیمارستان کشیده شده است اما نه ضعف اما برخی از پزشکان می گویند که آنها در حال مبارزه و هنوز دریافت نکرده اند کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE

“ما هنوز در حال و پوشیدن تجهیزات مشابه که ما چند هفته پیش” دکتر گفت: Nishant جوشی, تصادف و اورژانس دکتر که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در شمال لندن است.

“ما در حال گرفتن یک حجم بالاتر از بيماران و آنها بیشتر ناخوشی و آنها احتمالا بیشتر مسری است,” او گفت:.

“پس از آن منصفانه است که فرض کنیم که PPE که ما نوع ساخت با انجام آن یک ضربه و امید وضعیت چند هفته پیش. آن را عادلانه می گویند که دیگر کافی است.”

جیمز شل نخست وزیر گفت: “ما مطمئن هستیم که عرضه به اندازه کافی در حال حاضر رسیدن به خط مقدم” و این که دولت مشغول به کار بود, به فوریت به مرتب کردن هر گونه مشکلات توزیع با تجهیزات حفاظتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de