نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون گرفته شده در بخش مراقبت های ویژه به عنوان coronavirus علائم را بدتر می کند

نخست وزیر بوریس جانسون گرفته شده به بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر شده در دوشنبه داونینگ استریت گفته است.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گرفته است به اتهام به عنوان جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز دوشنبه.

جانسون مورد آزمایش قرار گرفت coronavirus مثبت ده روز پیش اما همچنان صفحه اصلی. او را به بیمارستان رفت در یکشنبه شب پس از او همچنان به یک تب وجود خود جدا برای بیش از تصریح هفت روز است. جانسون توییتی از بیمارستان که او را به بیمارستان رفت در مشاوره از دکتر خود و او در “ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم من است.”

“آخرین شب در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس. من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و نگه داشتن هر کس امن است. من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام درخشان کارکنان بیمه خدمات درمانی مراقبت از من و دیگران در این زمان دشوار است. شما را به بهترین از بریتانیا. ایمن ماندن هر کس و لطفا به یاد داشته باشید به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

وضعیت او بدتر شده و او را به ويژه بعد.

یک سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ گفت: “در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان است.”

“PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او در صورت لزوم” سخنگوی گفت.

“PM دریافت مراقبت های عالی و تشکر از همه کارکنان بیمه خدمات درمانی خود را برای کار سخت و فداکاری” دفتر نخست وزیر گفت.

“این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس” سخنگوی دولت گفت.

“نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” سخنگوی گفت.

خیابان داونینگ گفت: Johnson باقی مانده در اختیار دولت و در تماس با همکاران وزرا و مقامات. تا جمعه گذشته او ادامه داد: به صندلی روزانه جلسات از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس از خود انزوا در محافل خصوصی.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab, اولین وزیر امور خارجه پا به صندلی روزانه coronavirus پاسخ جلسه در صبح روز دوشنبه.

(با آژانس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de