آوردن آن به خانه: آشپزی مورخ و نویسنده جسیکا B. هریس دریافت جیمز ریش جایزه یک عمر دستاورد


Illustration for article titled Bringing It Home: Culinary Historian and Author Jessica B. Harris Receives James Beards Lifetime Achievement Award

عکس: ایتنا/PitaGroup (YouTube)

از بسیاری از صنایع متاثر از COVID-19پخت و پز در صنعت ثابت شده است یکی از آسیب پذیر ترین عنوان های اجتماعی فاصله اجرا می شود بر خلاف ماهیت رستوران جهان. جیمز ریش بنیاد است که پرورش و جشن صنعت رهبران این قاعده مستثنی نیست.

پس از coronavirus بحران ضربه مشهور سازمان به تعویق افتاد سالانه آن ممکن است مراسم اعطای جوایز به نامعین تاریخ در تابستانبه عنوان به خوبی به عنوان آن نامزدی اطلاعیه ها. اما بحران کنونی را متوقف کرده JBF از اهدای بسیار ویژه یک افتخار است. در اوایل این ماه این بنیاد اعلام کرد که آشپزی, مورخ, نویسنده کتاب آشپزی مربی و memoirist Jessica M. Harris , دریافت آن سال 2020 جایزه یک عمر دستاورد.

تبلیغات

هریس بود که پذیرفته به JBF را Cookbook سالن از شهرت در بهار گذشته همواره در خط مقدم حفظ و برجسته آشپزی سنت آفریقایی برای چند دهه. او نوشته شده است و نه کتاب از جمله 2011 به بالا در Hog: یک سفر آشپزی از آفریقا به آمریکاکه شامل یک پیشگفتار با او دوست و معاصر مایا آنجلو و پرچین 2018 خاطرات روح من به نظر می رسدکه یک قلم کتاب باز فینالیست جایزه که همان سال است.

در سال 2016 هریس صحبت با ایتنا در مورد چند وجهی حرفه ای گفت: “احتمالا وجود دارد به عنوان بسیاری از رشته های مختلف از آفریقایی-آمریکایی میراث پخت و پز وجود دارد که آمریکایی های آفریقایی تبار…این سابقه طولانی آن را بسیار گسترده تر تاریخچه از مردم ما اعتبار بدهد و آن را بسیار عمیق و عمیق تاریخ است. اما چیزی که من فکر می کنم مهم ترین تصور غلط است یکپارچه تاریخچه.”

با تشکر از جیمز ریش پایه هریس در حال حاضر به دست آورده خود را به خوبی سزاوار جای در تاریخ به عنوان یک آشپزی, آیکون, به رسمیت شناخته شده توسط معتبر ترین نهاد در فرهنگ غذایی برای زندگی خود کار و مداوم سهم. ما نمی تواند کمک کند اما توجه داشته باشید که این افتخار بود مناسب اعطا طول ماه تاریخ زنان و ما به جلو نگاه به جشن هریس’ آخرین نقطه عطف زمانی که جوایز امیدوارم سر این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de