کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury روز چهارشنبه گفت که دولت را باید یک قطعنامه در مجلس درخواست ارتش را به تصرف خود در پاکستان را اشغال کشمیر (M).

صحبت کردن در Lok سبها, چودری گفت: “فرمانده ارتش گفت که اگر مجلس به ما اجازه می توانیم پاکستان اشغال کشمیر (PoK) در اختیار ما است. دولت باید به یکی دیگر از قطعنامه گفتن ارتش است که ما می خواهیم آنها را به PoK به ما.”

“اگر ما می خواهیم به انجام هر چیزی در PoK ما باید برای برخورد با چین آیا شما آماده به چهره پاکستان و چین با هم ؟ اگر شما در حال چرا نمی شما PoK در اختیار ما,” او اضافه شده است.

سخنان خود در اشاره به اظهارات فرمانده ارتش Manoj Mukund Naravane که گفت: در ماه گذشته که ارتش هند عمل خواهد کرد در برگشت PoK اگر مجلس مایل بود و ارتش دریافت سفارشات به چنین اثر است.

“وجود دارد یک قطعنامه پارلمانی که کل J&K بخشی از هند است. اگر مجلس می خواهد آن PoK نیز باید متعلق به ما است. هنگامی که ما دریافت سفارشات به آن اثر ما اقدام مناسب” به طور کلی Naravane گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در ماه ژانویه 11.

صحبت کردن در مجلس کنگره آمریکا در لیبی در Lok سبها با حمله به دولت بر یافته های یک CAG گزارش که پرچم کمبود شدید ضروری لباس و چکمه و تجهیزات برای سربازان, نوشته شده در Siachen.

صحبت کردن در طول صفر ساعت چودری گفت: این مسئولیت دولت برای اطمینان از پوشاک و سایر اقلام مورد نیاز توسط سربازان ارسال شده در Siachen به عنوان آنها در حال نگهبانی از ملت است که چنین زمین دشوار و خصمانه آب و هوا.

گزارش حسابرسی و حسابرس کل هند (CAG) بود که در مجلس مطرح در دوشنبه کشیده ارتش برای تاخیر در تهیه لباس و تجهیزات و عینک اسکی و چند منظوره چکمه های که مورد نیاز برای ارائه به سربازان خدمت در ارتفاع بالا مناطق.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de