نفس: به سایه’: Amit Sadh است که به عنوان Kabir Spike در کاملا جدید آواتار

Amit Sadh شخصیت Kabir Spike تنها شخصیت به reprised از تنفس نشان می دهد قسط دوم تنفس: به سایه. او نقش یک بازرس پلیس و در نگاه اول به اشتراک گذاشته شده توسط آمازون نخست تصویری ما دیدن او به خارج از زندان است. که باقی می ماند یک رمز و راز تا زمانی که نشان می دهد جریان است که چرا Kabir که در داخل زندان پس از او حل مهم در مورد فصل اول که ستاره دار R مزاوان.

Amit است پوشیدن بدن پاره پاره و تصادفا نگاه است که باعث می شود او را در یک هرگز دیده-قبل از آواتار. آن جالب خواهد بود برای دیدن او توالی با شخصیت سرب از تنفس: به سایه با بازی آبیشک باچان. آمازون نخست ویدئو Instagram صفحه به اشتراک گذاشته نگاه اول و تیزر تصویری از Amit با یک عنوان بیان “هر گناه است و هر داستان یک گذشته! #BreatheIntoTheShadows. تریلر از 1 جولای @breatheamazon @theamitsadh”.

چک کردن پست زیر:

در

صحبت کردن در مورد فصل دوم, Amit در بیانیه ای گفت: “هیجان زده به بازگشت به عنوان Kabir Spike جدید در سازمان ملل متحد قابل تصور آواتار! تنفس و کبیر را در ارتباط با طرفداران در سراسر جهان است و این نشان می دهد موضوع رفتن فاصله برای محافظت از آنهایی که شما را دوست دارم طنین انداز در سراسر. این داستان جدید تبدیل شده است و حتی بیشتر خاص با آبیشک و Nithya پیوستن به در و با هم ما نمی توانیم صبر کنید تا شما را به جهان از نفس کشیدن. این زمان به سایه.”

تنفس: به سایه نیز ستاره Nithya منن و Saiyami Kher در نقش محوری. تریلر خواهد بود در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 نشان می دهد جریان از 10 ژوئیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de