مدل برزیلی Kamilla Rodrigues Almeida با او الکتریکی شخصیت است تهیه ارتفاعات جدید!

مدل برزیلی Kamilla Rodrigues Almeida با او الکتریکی شخصیت است تهیه ارتفاعات جدید! – شیوه زندگی

انتشار: Mar 23, 2020, 13:11 IST | همکاری محتوا | بمبئی

مد درست اوراکل با 168k+ fanbase و هر pic رسیدن به 5k+ دوست Kamilla زیبایی است که عمیقا به تصویر کشیده و در timeline

Kamilla Rodrigues Almeida

Kamilla Rodrigues Almeida

عظیم fanbase در سیستم عامل رسانه های اجتماعی Kamilla یک متعالی مد تاثیر گذار. او مد اظهارات بی پروا, برگزاری نمایشگاه, یک رمان حس مد و شخصی او exquisitiveness و جسارت است.

مد درست اوراکل با 168k+ fanbase و هر pic رسیدن به 5k+ دوست دارد زیبایی است که عمیقا به تصویر کشیده شده در جدول زمانی.

27-year-old مدل برزیلی است که یک سفیر نام تجاری برای مد نوا و همچنین Prettylitllething نفس رسمی و Zaful. کاریزمای او باعث می شود او را غیر قابل مقاومت است که outrightly به تصویر کشیده شده توسط مارک های او کار کرده است.

Instagram یک مزیت برای او هر چند او سفر نیست به عنوان پرماجرا به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. او تحمل یک بی حد و حصر هیچ از مشکلات قبل از جسارت به دنیای رسانه های اجتماعی. سفر او دشوار بود. پس از از دست دادن شغل خود و رویای او به دنبال مطالعات خود را به طور همزمان دوست او الهام بخش او برای انتخاب Instagram و ایجاد یک حرفه ای کامل از آن است.

متولد در یک محله فقیر نشین در فورتالزا برزیل Kamilla وضعیت نمی شد تقویت شده است. پدر و مادر او از هم جدا در سنین پایین و او تا به حال برای به دست آوردن یک شغل در حالی که swotting. متاسفانه او را از دست داده و او دانشگاهیان به شدت رنج می برد. ایستاده بر لبه او تصمیم به سرمایه گذاری به طور کامل رمان دنیای Instagram.

کار با فداکاری او بود که صرفا برای این ساخته شده او تهیه شده بسیار سزاوار ارتفاعات در هیچ زمان. تشکر و قدردانی از مارک های عظیم در آمد مانند cakewalk. او شروع به سفر خود را به افتا از اوج.

او هر کلیک نمایشگاه او برق خیره کننده و شخصیت کنجکاو و او را در خارج از جعبه لباس اضافه تازگی به اظهارات مد.

در سال 2018 او در ارتباط با مد نوا به عنوان سفیر نام تجاری. شخصا او را تحسین با نام تجاری و کاربردی برای تبدیل شدن به یک “نوا کودک’.یکی بررسی است و او از آن ساخته شده به لیست. او نگرش او زیبایی و ظریف او و کمال مهارت های فراگیر نگه داشتن این عنوان برای او تعالی.

“من خود من سبک و قابل تشخیص رد پا در کشور من,” او گفت:. با برنامه های گسترده برای رفتن جهانی او معتقد است خلاقیت به عنوان تنها عنصر برای ایجاد جذاب لباس و ترک یک علامت در او پیروان. با 5 ساعت اختصاص داده شده به کار خود doyenne سفر کرده یک عدد بیانتها و معتنی زیبا کشورها توان آن را به فرانسه Aruba, کوراسائو, گویان فرانسه, سورینام, تایلند, سنگاپور, بالی و یا هر گونه دیگر است.

modelKamilla Rodrigues Almeida

او می خواهد برای هدایت و طرفداران او را به مکان هایی که مد او را تحت تاثیر قرار. هر کلیک بر روی یک پس زمینه است که جذاب تر از یکی از آخرین. یک اقیانوس یک نقاشی دیواری و یا هر مکان دیگر می رود که کاملا با لباس Almeida همه را طبقه بندی شده اند.

سفر او قابل تحسین است و فداکاری است که به تعریف بالا به فلک کشیده. او تعریف می کند تعریف درست از یک تاثیر گذار و یک زن و یک منبع الهام برای بسیاری از. ما امیدواریم که او را حفظ خواهد کرد که نمونه و الهام بخش حتی یک مخاطب بسیار بزرگتر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im