Brauchler: Hickenlooper باید به صورت اخلاق کمیسیون حتی اگر آن را از راه دور

Shive در نظر دارد به جست و خیز یک کنترل از راه دور شنیدن این هفته برای تعیین اینکه آیا او نقض کلرادو قانون اساسی مندرج اخلاق قوانین و هدیه ممنوعیت زمانی که او بارها و بارها پذیرفته شده و موفق به افشای لوکس از مزایای شرکت های انتفاعی در حالی که او فرماندار. که تقلب Coloradans از حقیقت ما سزاوار مورد مهم اخلاقی و مسائل حقوقی.

Hick گریزی به اخلاق مستقل کمیسیون (کمیسیون مستقل انتخابات) فرایند بیش از یک نتیجه از خطر سیاسی به آمریکا نامزد است که بایدن-lite لحظاتی که unscripted اجازه دهید به تنهایی با شور و نشاط متقابل مورد بررسی قرار گرفت توسط یک وکیل با تجربه در ویرایش نشد و در دسترس عموم تصویری. هیک در طول تاریخ تحت درمان با کمیسیون مستقل انتخابات و قوانین آن را به عنوان چیزی به نادیده گرفته می شود.

پیشبینی کمیسیون مستقل انتخابات عمومی سایت به وضوح حکم مقامات به دنبال کسب اجازه از طریق نظرات مشورتی “قبل از این رویداد و یا انجام در سوال رخ می دهد.” در طول Hick هشت سال دولت کمیسیون مستقل انتخابات صادر 78 چنین نظرات (آنلاین) به عنوان درخواست توسط مقامات از هر شاخه ای از دولت از جمله قانونگذاران قضایی و افسران اداره, مدیران, دادستان کل, کارکنان, وزیر امور خارجه, امور خارجه و خزانه دار. مقامات نیز نیاز به سه ماهه فاش کردن تمام هدیه و honoraria بیش از 59 دلار.

به دا من دو بار به دنبال کمیسیون مشورتی نظرات قبل از پذیرش تجاری در سفر است. آن را آسان و شفاف روند. من ارائه اطلاعات درخواست شده به نظر می رسد در فرد در جلسه برگزار بیس بال پرتاب از طلا گنبد, پاسخ به همه سوالات (بدون Hick $525 در هر ساعت-مالیات دهندگان بودجه وکیل) و دریافت تایید به اتفاق آرا برای هر درخواست.

احمق هرگز به دنبال یک نظر مشورتی قبل از پذیرش هدیه و یا بهره مند شوند. او به دنبال این کمیسیون پس از واقع تصویب تنها دو بار. دو بار کمیسیون مستقل انتخابات او را تکذیب کردند. پاسخ او این است که تمرد و نافرمانی. در سال 2011 هیک با استفاده از “وجوه احتیاطی” به پرداخت هزینه برای سفر به یک بحث پنل میزبانی NBC. او بعدها به دنبال اجازه به کلرادو مالیات دهندگان پرداخت توسط NBC به سود شرکت است. کمیسیون مستقل انتخابات اعلام کرد که این امر می تواند نقض قانون اساسی به انجام این کار.

پنج سال بعد دوباره با استفاده از مالیات دهندگان بودجه هیک با حضور جنرال الکتریک نفت و گاز نشست سالانه
در فلورانس—نه کلرادو—ایتالیا. او بعدها به دنبال اجازه به GE دیگری برای سود شرکت بازپرداخت مالیات دهندگان برای سفر. کمیسیون مستقل انتخابات برای پیدا کردن که دعوت به صحبت می کنند در Hick ظرفیت فردی—نه به عنوان فرماندار دوباره گفت: این امر می تواند بر خلاف قانون اساسی به انجام این کار. به نظر نمی رسد که هیک تا کنون بازپرداخت کلرادو برای این مالیات دهندگان بودجه شخصی سفر می کند.

بسیاری رویدادهای دیگر مانند این که سقوط خارج از کمیسیون مستقل انتخابات را یک سال حوزه قضایی است. نگاهی به تنها سه نفر از این شش زمان اتهامات که هیک در نظر دارد برای جلوگیری از عبور آزمون در هفته آینده نشان می دهد یک الگوی مشابه از تحقیر برای کمیسیون مستقل انتخابات.

کمتر از نه ماه قبل از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری و همسرش در سفر به تورین, ایتالیا در ظرفیت فردی خود را—نه به عنوان فرماندار برای بیلدربرگ در کنفرانس جهانی از نخبگان است. شناسایی و به شرکت کنندگان به عنوان “فرماندار کلرادو” او تنها انتخاب رسمی از آمریکا برای حضور در. کل کنفرانس از جمله بسیاری از اسراف احزاب کوکتل, وعده های غذایی, خصوصی, تورهای یک کیسه هدیه و مازراتی سوار ماشین لیموزین (چه کلمه ایتالیایی برای بارگذاری?) پرداخت شد توسط فیات کرایسلر شرکت های چند ملیتی.

چند ماه قبل هیک پذیرفته جت خصوصی پرواز از کلرادو شرکت برای حضور در راه اندازی USS Colorado و یک شماره منحصر به فرد VIP حوادث. کلرادو هیئت نمایندگان کنگره و قانونگذاران ایالتی حضور داشتند بیش از حد. تنها احمق انتخاب یک شرکت جت تجاری هواپیمایی برای دریافت وجود دارد. زیر ماه هیک پذیرفته شده و در عین حال یکی دیگر از شرکت جت پرواز این یکی متعلق به یک شرکت متعلق به Kimbal مشک برادر به Elon. در ابتدا هیک ادعا کرد که او مجاز به قبول این استعداد پرواز از او “دوست شخصی از سال” در “مناسبت های خاص” از مشک عروسی که هیک officiated. در جایگزین احمق ادعا کرد که—اگر پرواز بود و نه یک هدیه—این یک حق یا مزد اموزگار پرداخت در ازای خدمات خود را به عنوان wedding officiant. در نهایت احمق و ادعا کرد که او اقدام به پرداخت هزینه برای پرواز با یک uncashed چک نوشته شده و نه به جت صاحب—اما به مشک و غیر انتفاعی است.

به این روز احمق هرگز اعلام کرد هر یک از این بیشتر-از-59 دلار هدیه و یا honoraria در فرم های مورد نیاز از تمام مقامات منتخب. احمق هرگز به دنبال یک کمیسیون مشورتی نظر برای هر یک از آنها. این وضعیت به دنبال بخشش نه اجازه. هیک به دنبال نه.

غایب جلسه از هیک در این مورد تصمیم گیری در کمیسیون مستقل انتخابات شنوایی, Coloradans می توانیم نتیجه بگیریم که shive ما یک بار به استخدام فرماندار که می خواهد ما را به استخدام او به عنوان سناتور ایالات متحده است که یک مرد ثروتمند پرواز بالاتر از قانون در غنی شرکت هواپیما در دفاع از نقض ما اخلاق قوانین توسط یک مرد ثروتمند وکیل در یک مرد ثروتمند نرخ…و طبقه کارگر مالیات دهندگان انتخاب کنید تا تب. و او نمی خواهد به احترام قوانین ما به اندازه کافی به حتی نشان می دهد تا برای شنیدن. Coloradans سزاوار بهتر است. ما سزاوار حقیقت است.

George H. Brauchler است دادستان منطقه برای 18 قضایی منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de