Brauchler: Coronavirus بخش خصوصی قهرمانان پله تا به صرفه جویی در روز

پیروزی بیش از coronavirus همه گیر خواهد شد و نه از دولت. پیروزی خواهد آمد از تلاش و فداکاری و ابتکار و خلاقیت از شرکت های خصوصی و افراد انجام آنچه آنها انجام داده و همیشه در امریکا: برای مبارزه با یک دیگر در زمان بحران.

دولت ابزار قدرتمند هستند اما آنها نمی توانند حل این بیماری همه گیر. اقامت در خانه سفارشات جرم handshakes و سازندگان: کسب و کار می تواند تنها خرید زمان برای ما سیستم مراقبت های بهداشتی برای پاسخ و خصوصی labs برای پیدا کردن یک درمان است. تریلیون دلار در نجات پرداخت تنها می تواند سرپا نگه داشتن — و به سختی — یک اقتصاد ویران ترس و عدم اطمینان ناشی از گسترش ویروس و بدتر ساخته شده توسط دولت ،

ما نیازی به نگاه به دی سی, گنبد adorning متحده capitols در سراسر کشور ما و یا تلویزیونی خبری از سیاستمداران برای دیدن کسانی که در نهایت به ما کمک کند از طریق این زمان از چالش است. ما نیاز به تنها نگاه در جامعه خود ما برای داستان شروع می شود گفت: از عظمت آمریکایی و رایگان ما شرکت سیستم تبدیل سست برای کمک به پیروزی در این نبرد را با استفاده از شرکت های خصوصی برای عموم خوب است.

یک بار الکلی و معتاد کرک که ایمان خود و هوشیاری به تازگی به عنوان سال 2009 به طور چشمگیری تغییر خود را از $300 میلیون برای هر سال شرکت به یک ساز از ماسک است. بدون هیچ گونه نیایش فوق العاده قدرتمند فدرال دفاع تولید عمل 1950 صاحب بالش من, Inc. منتقل شده 75 درصد از نیروی کار شرکت به تولید 50000 تا برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی ماسک — هر روز.

در سال 1995 یک تشک ساز جرأت به بخش خصوصی با باز کردن خود اولین فروشگاه در دنور. بیست و پنج سال بعد دنور تشک شرکت به اجرا در 30 ایالت و بزرگترین خصوصی برگزار شد تشک شرکت در امریکا است. کسب و کار خود و بسیاری از فروشگاه ها که تکیه بر کیفیت آنها تشک را ندارد لیست “ضروری” کسب و کار تحت رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس’ گسترده سفارش. به جای انتظار برای نجات و یا دستور توسط دولت دنور تشک شرکت توسعه پانزده نمونه از ماسک محافظ قبل از اقامت در یکی از آنها قصد تولید به لحن 10,000 در هر روز است.

که به نظر می رسد کافی برای خود را خراش خارش کمک کند. آنها می خواهند برای تولید از 1500 به 1800 بیمارستان درجه تشک به آدرس کمبود در سراسر کشور است.

در 26 سال پس از خود تغییرات کوچک فروشگاه باز در آن شهر کوچک پارکر استر و جان لی کار کرده اند و در اواخر شب در طول ماه فوریه تا ژوئن عجله آماده لباس برای prom, عروسی, لباس شنا فصل و تمام وقایع دیگر که در حال حاضر برداشته شده است ما تقویم. این ویروس باعث رکود در کسب و کار و تصمیم خود را به بستن درهای خود را — به طور موقت — آمد قبل از هر دولت دستور به انجام این کار. استر و جان مهاجرت در اینجا در اوایل 1980s مشغول به کار در کارگاههای برگزار شد و مربوط به فراشی مشاغل صرفه جویی در پول خود را تا زمانی که در سال 1994 آنها توان خود را برای شروع تغییرات در فروشگاه. چند دهه خود را از کار خستگی ناپذیر در خود کسب و کار کوچک ساخته شده است آنها را monetarily غنی و یا قادر به تحمل طولانی مجبور اقتصادی shutdown. اما آنچه آنها را نمی توان خریداری کرد. استر و جان نام آنها مجاز به انتخاب پس از تبدیل شدن به شهروندان آمریکایی در سال 2007 دو دختر چهار نوه یک فروشگاه پر از سکوت ماشین آلات دوخت و زمان. این تعریف بسیار از رویای آمریکایی است.

آن است که آیا یک روحیه کارآفرینی یک اجبار برای خدمت به جامعه خود و یا خستگی ناپذیر industriousness ته نشین در حال حاضر صرف روز خود را و تلاش تولید ماسک و ماسک را پوشش می دهد برای همه کسانی که بخواهید از جمله پلیس داروسازان و خانه های سالمندان. هیچ پول در می آید اما چه رفته است پس از آنها شروع به بیش از 300 ماسک و پوشش می دهد.

اگر فشرده به توضیح “چرا” آنها را به احتمال زیاد لبخند و تواضع می گویند “ما خسته شد.” اطمینان حاصل کنید. خسته شدم.

کسب و کار خود را ممکن تلقی می شود ضروری است اما خود شخصیت و روح آمریکایی هستند.

با وجود مکرر تهمت از سوی برخی از کسانی که خود را در معرض خطر آتی و سرمایه گذاری زندگی خود را به درآمد زندگی — و بله سود از طریق کسب و کار خود را در میان بسیاری از ما خواهد شد با تشکر از برای ما از طریق این بیماری همه گیر. برای این بخش خصوصی قهرمانان را ندارد دولت با کارگردانی آنها را به عمل و یا تصرف کسب و کار خود را. آنها این کار را به دلیل کسب و کار هرگز فقط در مورد سود; آن هم در مورد خدمات با وجود آنچه که مخالفان ما رایگان سیستم سازمانی می خواهم ما را به این باور.

George H. Brauchler است دادستان منطقه برای 18 قضایی منطقه.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im