خرید رپورتاژ

دوست پسر, دوست, can’t stop thinking about his ex – شیوه زندگی

انتشار: Jan 31, 2020, 05:22 IST | DR عشق | بمبئی

من می دانم که او مرا دوست دارد و نیز این که او نمی خواهید به عقب بر گردیم با او

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveدوست پسر من شکست تا با یک زن و دو سال پیش است که زمانی که ما شروع به بیرون رفتن با هم. از آن زمان هر چند او نبوده است قادر به فراموش کردن او. او در مورد او را حداقل یک بار در هفته و آن را بر روی اعصاب من به خاطر او نمی تواند به نظر می رسد قرار داده است که ارتباط پشت سر او. من می دانم که او مرا دوست دارد و نیز این که او نمی خواهید به عقب بر گردیم او. چگونه می توانم من فقط او را در مورد او فراموش و فقط حرکت?

اگر شما امن هستند در مورد جایی که شما ایستاده در این رابطه و می دانم که او علاقه مند نیست و در برگشت با او شما باید سعی کنید و صبور باشید در حالی که او کار می کند این را. اگر او در مورد او بسیاری آن را آشکار است که وجود دارد مسائل حل نشده او در تلاش است برای کار کردن. طبیعی است به این اذیت دلیل آن را نمی تواند آسان باشد اما سعی کنید و در این نگاه از منظر او و به همین دلیل او را انتخاب و به اشتراک گذاری این جنبه از زندگی شخصی خود را با شما. این مهم به عنوان شما. در زمان او به سادگی نمی خواهد دلیلی برای بحث در مورد دیگر.

من معرفی شد به یک دختر توسط دوستان من که در فکر او و من با هم خوب. ما را چند بار اما من راحت صحبت کردن به او در مورد زندگی شخصی من چون من به او اعتماد نمی. من احساس او در حال دروغ گفتن به من در مورد چند چیز و هیچ راهی برای اثبات این دلیل من نمی دانم که او بیش از حد خوب است. من نمی خواهم برای رسیدن به یک رابطه با کسی ندارم اما دوستان من می گویند من فقط پارانوئید. باید چه کار کنم ؟

دوستان شما می توانید نظرات, البته, اما شما نیز باید این حق را برای قبول یا رد آنها. اگر شما راحت نیست با این فرد شما لازم نیست که برای دیدار با او. شما لازم نیست که به یک رابطه با هر کسی که به افراد دیگر خوشحال. خودتان را برای اولین بار.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im