پیشاهنگی پسر برای ورشکستگی فایل حفاظت با توجه به رابطه جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی

Barraged توسط صدها جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه حفاظت از شنبه به امید کار کردن یک برنامه به طور بالقوه ماموت قربانی طرح پرداخت غرامت است که اجازه خواهد داد که مقدس و 110 ساله سازمان برای انجام.

فصل 11 تشکیل پرونده در فدرال دادگاه ورشکستگی در ویلمینگتون مجموعه در حرکت چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین, پیچیده ترین ورشکستگی تا کنون دیده ام. نمرات از وکلا به دنبال شهرک سازی به نمایندگی از چندین هزار مرد که می گویند آنها تعرض به عنوان پیشاهنگان توسط scoutmasters یا دیگر رهبران دهه پیش هستند اما فقط در حال حاضر واجد شرایط برای شکایت به دلیل تغییرات اخیر در کشورهای خود را’ قانون از محدودیت ها و قوانین.

با رفتن به ورشکستگی دادگاه پیشاهنگی می توانید با قرار دادن آن در دعاوی نگه دارید در حال حاضر. اما در نهایت می تواند آنها را مجبور به فروش برخی از آنها گسترده اموال دارایی از جمله اردو و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به جمع آوری پول برای یک صندوق جبران خسارت است که می تواند فراتر از یک میلیارد دلار است.

“سراغ برنامه های خود ادامه خواهد داد و در طول این روند برای سال های بسیاری آمده گفت:” اوان رابرتز سخنگوی پیشاهنگی. “شوراهای محلی هستند تشکیل پرونده برای ورشکستگی چرا که آنها از نظر قانونی جداگانه و مجزا سازمان است.””

پیشاهنگی پسر فقط آخرین عمده آمریکایی موسسه به صورت سنگین قیمت بیش از سوء استفاده جنسی. کاتولیک رومی دایره اسقفی در سراسر کشور و مدارس از جمله دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و میشیگان دولت باید پرداخت صدها میلیون دلار در سال های اخیر است.

ورشکستگی نشان دهنده دردناک به نوبه خود برای یک سازمان است که یک ستون از آمریکا مدنی زندگی برای نسل و یک زمین تمرین برای رهبران آینده. دستیابی به رتبه عقاب دیده بانی بوده است که افتخار دستاورد است که سیاستمداران, رهبران کسب و کار, فضانوردان و دیگران قرار داده و در رزومه خود و در مقام شرح حال.

پیشاهنگی پسر منابع مالی شده است تیره و تار در سال های اخیر با کاهش عضویت و رابطه جنسی-سوء استفاده میکنند.

تعدادی از جوانان در سراغ به کمتر از 2 میلیون نفر از بیش از 4 میلیون نفر در اوج سال 1970. این سازمان در تلاش است برای مقابله با کاهش اعتراف اما عضویت در آن رول در زمان یک ضربه بزرگ Jan. 1 هنگامی که کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران — در دهه های عمده حامی طلایه دار واحد — قطع روابط و انصراف بیش از 400,000 پیشاهنگی در حمایت از برنامه های خاص خود را دارد.

مالی چشم انداز تا به حال بدتر از سال گذشته پس از نیویورک و آریزونا نیوجرسی و کالیفرنیا تصویب قوانین ساخت آن را آسان تر برای قربانیان از پیش سوء استفاده به فایل ادعا می کند. تیم های وکلا در سراسر ایالات متحده شده اند ثبت نام مشتریان توسط صدها نفر به شکایت پیشاهنگی پسر.

بسیاری از تازه رویه موارد تاریخ به 1960s, ’70s و 80s; سازمان می گوید وجود دارد تنها پنج شناخته شده قربانیان سوء استفاده در سال 2018 است. پیشاهنگی پسر اعتباری تغییر به آرایه ای از پیشگیری سیاست های اتخاذ شده از اواسط 1980s از جمله اجباری پس زمینه چک کیفری و سوء استفاده-پیشگیری آموزش برای تمام کارکنان و داوطلبان و یک قانون است که دو یا بیشتر از بزرگسالان رهبران بود در حال حاضر در تمام فعالیت های.

Hyoung چانگ دنور پست

جان کمپبل یکی از صدها نفر از قربانیان در سراسر کشور است که می گویند آنها از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط رهبران پیشآهنگی در طول زمان خود را در پیشاهنگی پسر.

در بسیاری از بحران تشابه یکی رو کلیسای کاتولیک در ایالات متحده هر دو نهاد به رخ کشیدن عمده پیشرفت های دهه های اخیر در مبارزه با سوء استفاده است. آیا توسط کشیش یا رهبران پیشآهنگی اما هر دو صورت بسیاری از دعاوی ادعا سهل انگاری و پوشش یو پی اس بیشتر از چند دهه پیش.

در میان مسائل مربوط به خطاب در دادگاه ورشکستگی: سرنوشت پسر پیشاهنگی دارایی; به حدی که سازمان بیمه کمک خواهد کرد که پوشش غرامت; و این که آیا دارایی های پیشاهنگی’ بیش از 260 شوراهای محلی اضافه خواهد شد به صندوق.

“هستند بسیاری از بسیار عصبانی رنجش مردان وجود دارد که نمی خواهد اجازه می دهد پیشاهنگی پسر به دور بدون گفتن چه تمام دارایی های خود هستند” گفت: وکیل پل Mones که نشان دهنده مشتریان متعدد تحت پیگرد خواهد شد. “آنها می خواهند هیچ سنگ نمیماند که پشت.”

در میان له از دعاوی پیشاهنگی به تازگی مرتهن عمده خواص متعلق به رهبری ملی از جمله ستاد در ایروینگ تگزاس و 140,000 هکتار Philmont در مرتع پرورش احشام در نیومکزیکو برای کمک به امن یک خط اعتباری.

تاسیس در سال 1910 پیشاهنگی پسر باید نگهداری فایل های محرمانه پس از 1920s لیست کارکنان و داوطلبان دخیل در سوء استفاده جنسی برای اعتراف هدف از نگه داشتن شکارچیان دور از جوانان است. با توجه به رسوب دادگاه این فایل همانطور که از ژانویه ذکر شده 7,819 مشکوک معتادان و 12,254 قربانیان.

تا زمانی که در بهار گذشته این سازمان اصرار داشتند آن را هرگز آگاهانه اجازه درنده به کار با جوانان. اما در ماه مه آسوشیتد پرس گزارش داد که وکیل مدافع برای قربانیان سوء استفاده کرده بود شناسایی موارد متعدد که در آن شکارچیان شناخته شده بودند اجازه بازگشت به رهبری نوشته های. روز بعد پسر پیشاهنگی اجرایی مایک Surbaugh نوشت: به کنگره اذعان این گروه قبلی ادعا نادرست بود.

جیمز Kretschmer هوستون در میان بسیاری از مردان تحت پیگرد به اتهام سوء استفاده, می گوید او تعرض توسط طلایه رهبر بیش از چند ماه در اواسط دهه 1970 در اسپوکن, Washington منطقه است. در مورد ورشکستگی او گفت: “این شرم آور است زیرا در هسته خود و آنچه در آن قرار بود پسر پیشاهنگی است که یک سازمان است.”

“اما شما می دانید هر چیزی می تواند خراب شود,” او اضافه شده است. “و اگر آنها در حال رفتن برای محافظت از مردم که به آنها واگذار کرده ایم با کودکان و سپس آن را تعطیل کند و حرکت می کند.”

پیش از فصل 11 پرونده وکلا گفت که به دلیل این سازمان 50-حضور دولت و همچنین روابط خود را با کلیساها و گروه های مدنی که حامی طلایه دار نیروهای ورشکستگی توسط پیشاهنگی پسر خواهد بود بی سابقه ای در پیچیدگی آن است. این امر می تواند ملی در حوزه, بر خلاف مختلف کلیسای کاتولیک موارد ورشکستگی که باید گشوده اسقف توسط اسقف نشین.

“یک طلایه دار ورشکستگی خواهد بود بزرگتر در مقیاس از هر گونه سوء استفاده از کودکان ورشکستگی ما تا کنون دیده ام” گفت: مستقر در سیاتل وکیل مایک Pfau که شرکت به نمایندگی از نمرات از مردان در سراسر کشور ادعا آنها مورد آزار قرار گرفته بودند به عنوان پیشاهنگان پسر.

نشان دادن عمق مشکلات آن, این سازمان در سال 2018 شکایت کرد شش نفر از آن شرکت های بیمه برای امتناع از پوشش آن سوء استفاده جنسی بدهی. شرکت های بیمه گفت: خود را موظف بود از درجه اعتبار ساقط چون پیشاهنگی حاضر به گرفتن اقدامات مؤثر پيشگيرانه مانند هشدار پدر و مادر است که پسران ممکن است مورد آزار قرار گرفته.

آسوشیتد پرس تصویری نگار جان Mone در هوستون کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im