بولدر بازداشت در هاوایی فکر برنامه های خود را به کار به عنوان یک گیاه شناس معاف از coronavirus قرنطینه

یک تخته سنگ زنی که دستگیر شد در هاوایی بیش از آخر هفته و متهم به نقض دولت در 14 روز رمان coronavirus قرنطینه روز دوشنبه گفت که او فکر او بود معاف از نیاز.

مائوئی اداره پلیس

تارا Trunfio

“من فکر می کردم اینجا 100% قانونی” تارا Trunfio, 23, گفت:. “من واقعا انجام داد.”

Trunfio دستگیر شد شنبه و به اتهام نادیده گرفتن دولت قرنطینه که نیاز به کسی مراجعه یا بازگشت به هاوایی برای منزوی کردن خود برای دو هفته پس از ورود. او روز دوشنبه گفت که او فکر او بود و طبقه بندی شده به عنوان یک کارگر ضروری بود که معاف از قرنطینه چرا که او برنامه ریزی شده به کار به عنوان یک گیاه شناس.

“من فقط می خواهم به مزرعه التیام زمین و انجام کارهای خوب,” او گفت: از یک اتاق بیمارستان که در آن او بود در انتظار نتایج آزمایش برای دیدن اگر او تا به حال COVID-19. آزمون برگشتم منفی او گفت: بعد از آن.

مقامات با دولت COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات گفت: در بیانیه ای که روز شنبه Trunfio هرگز دریافت معافیت از قرنطینه و طبقه بندی شده به عنوان یک ضروری کارگر.

“حتی اگر خانم Trunfio ‘قصد’ به یک گیاه شناس واجد شرایط خود را به عنوان یک زیرساخت های حیاتی کارگر در آن نیست که تنها اجازه می دهد او را به ترک او تعیین محل قرنطینه به او انجام زیرساخت های حیاتی کار” بیانیه ای گفت:.

Trunfio که چهره تا یک سال حبس و تا 5000 دلار جریمه برای نقض دولت منظور روز دوشنبه گفت که او در نظر دارد برای مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

او به هاوایی در سراسر مه 3 به قصد کار در یک مزرعه برای سه ماه اما در سمت چپ که در مزرعه پس از چند روز Trunfio گفت: سپس خواب در یک ماشین و در جنگل ها را برای چند روز آینده است چرا که او گفت که او نمی تواند به استطاعت یک اتاق هتل.

Trunfio نشان داد دنور پست تصاویری از ایمیل او فرستاده دولت قرنطینه خط تلفن در مارس 5, که در آن او نوشت: او معاف کارگر و که او می تواند تغییر آدرس. او هرگز شنیده پشت او گفت که او فکر معنای او تمام مجموعه.

“من فرض است که آن را مانند آنها قرار داده و آن را در کتاب به عنوان ‘OK این فرد به این مکان منتقل’,” او گفت:.

مائوئی پلیس روز جمعه به خواسته های عمومی به در مواظب برای Trunfio چرا که او نقض شده است. آن روز Trunfio به ساحل رفت ملاقات یک مرد جوان وجود دارد و توافق را به او بدهد سوار بازگشت به خانه اش در کولا, او گفت:. پس از ورود به آنجا Trunfio ملاقات این مرد جوان است که ظاهرا به رسمیت شناخته شده خود را از پوشش خبری تولید شده توسط پلیس بولتن و به مقامات.

او دستگیر شد و حدود 2 صبح شنبه. پلیس گفت که او خاطی در اموال و حاضر به ترک. Trunfio گفت: او را جمع آوری تا اموال او و در راه او را از زمانی که ماموران وارد شدند.

“آنها برداشت چیزهای از دست من قرار دادند و من در قید و من مانند, “لطفا, لطفا اجازه دهید من نشستن برای یک لحظه’,” او گفت:. او ادعا کرد که افسران باعث کاهش بر روی مچ دست خود در طول بازداشت.

روز دوشنبه Trunfio گفت: او هنوز امیدوار به ماندن در هاوایی پس از او منتشر شده است از بیمارستان و که او امیدوار است برای پیدا کردن یکی دیگر از مزرعه به کار در. او گفت: او را مراقب باشید به دنبال همه از دولت قوانین در آینده است.

“من می خواهم به احترام مردم که مثل من چیز” او گفت:. “این خوب است اگر مردم می ترسند. اما من تلاش می شود ترسناک است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de