تخته سنگ reinstates هزینه برای استفاده از کیسه های یکبار مصرف

بولدر فروشگاه های مواد غذایی خواهد شد یک بار دیگر اتهام مشتریان به صورت یکبار مصرف, کیسه, برقراری 10 درصد هزینه است که به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس بیش از نگرانی هایی است که کیسه های قابل استفاده مجدد می تواند گسترش coronavirus.

مقامات شهرستان به تازگی دریافت راهنمایی از Boulder County بهداشت عمومی که وجود دارد کم خطر گسترش COVID-19 از طریق کیسه های قابل استفاده مجدد گفته سخنگوی الکسیس Bullen. تغییر موثر است چهارشنبه.

بهداشت عمومی سخنگوی Chana Goussetis اشاره غذا و دارو راهنمایی در خرید مواد غذایی که می گوید که خریداران که استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد باید تمیز کردن یا شستن آنها را بعد از هر استفاده.

Bullen گفت: این شهرستان دارای هیچ برنامه ای برای توقف کیسه هزینه در آینده مگر اینکه بهداشت عمومی ارشاد تغییرات.

بولدر اعضای شورای شهر به تصویب رسید کیسه های هزینه در سال 2012 آن را به اثر رفت و در سال 2013. از آن پس این شهر را کاهش داده است 70 درصد از آن استفاده از کیسه یکبار مصرف و تولید 1 میلیون دلار بودجه برای برنامه های است که کاهش ضایعات مرتبط با کیسه های یکبار مصرف با توجه به شرکای برای یک محیط تمیز.

“سرعت پشتیبانی از کاهش تنها با استفاده از زباله های پلاستیکی و خوشحال است که آوردن خود کیسه به یک فروشگاه بسیار کم خطر” گفت: زک سوانک کسب و کار پایداری هماهنگ کننده برای سرعت در ایمیل.

بولدر مجلسی جمهور جان Tayer گفت: مجلسی پشتیبانی از زیر بهداشت عمومی راهنمایی و تعلیق هزینه مناسب بود در آن زمان.

“نقش ما در طول COVID-19 بحران شده است به عنوان یک مجرا برای کسب و کار برای امن شیوه های کسب و کار” Tayer گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها آگاه باشید از این تغییر است که ساز و کاری برای حمایت از پایداری محیط زیست است که کسب و کار ما آموخته اند که به جای. ما از حرکت رو به جلو مطابق با بهداشت عمومی ارشاد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de