بولدر شهرستان کلانتر دفتر حل 1970 تجاوز به عنف و قتل

بتی لی جونز (بولدر شهرستان کلانتر دفتر)

بولدر شهرستان کلانتر دفتر گفت: شواهد DNA شناسایی کرده است مردی که در سال 2019 به عنوان کسی که احتمال تجاوز و قتل یک زن 23 ساله دنور در سال 1970.

با توجه به انتشار بتی لی جونز مرده پیدا شد در 9 مارس 1970 توسط دو گروه کلرادو حمل و نقل کارگران پایین خاکریزی در Colo. 128 نزدیک تخته سنگ و Jefferson county مرز.

محققان جونز گفت: یک مادر دو شده بود محدود sexually assaulted خفه و کشته شد.

جونز گذشته دیده می شد زنده در دنور روز قبل از بدن او پیدا شد و پس از بحث با همسرش. گفته جونز در سمت چپ صفحه اصلی و تلاش برای پایین کشیدن پرچم اتومبیل و در نهایت وارد شدن به یک سدان آبی.

پل مارتین Leroy

مورد بازگشایی شد در سال 2006 و شواهد DNA بر روی جونز’ بدن ارائه شد به کلرادو Bureau of Investigation, اما آن مطابقت ندارد هر پروفایل در یک پایگاه داده ملی یا هر گونه شناخته شده مظنون از جمله جونز’ ،

در سال 2019 DNA ارائه شده به آزمایشگاه جواب Technologies که قادر به استفاده از شجره نامه به منظور توسعه یک درخت خانواده و باریک مظنون به دنور ،

یک عضو از خانواده پل Leroy مارتین داشت درگذشت در ژوئن 2019. بدن او آيند و DNA خود را همسان که از مشخصات بر روی جونز’ بدن.

مارتین تا به حال شناخته شده لینک به Jones اما مارتین خانواده اعتقاد او سوار یک سدان آبی.

“در علاوه بر این به ما تشکر صمیمانه به CBI اف بی آی و تمام کمک دانشمندان و محققان من می خواهم شخصا از کارآگاه Steve Ainsworth خود را برای کار سخت کوش و سرسختی برای حل این مورد سرد بود که به طرز وحشیانه ای متعهد” بولدر کلانتر جو Pelle در بیانیه ای گفت. “استیو یک زندگی حرفه ای طولانی تر اختصاص داده شده به سرد موارد و او نشانی از یک کار فوق العاده برای این قربانیان و خانواده های آنان است.”

یک علت احتمالی بیانیه ارائه شد به Boulder County دفتر دادستان منطقه در مه 26 و اتهام قتل را واصل شده بود Martin شده است و امروز زنده است.

“در هر مورد سرد قتل نشان دهنده غم انگیز و غیر قابل توضیح از دست دادن” Boulder County دادستان منطقه Michael Dougherty در بیانیه ای گفت. “این قربانیان سزاوار عدالت است. خانواده خود را شایسته پاسخ و نوعی از بسته شدن اما تحقیقی دنباله رفته سرد — مگر و تا زمانی که کسی مثل کارآگاه Steve Ainsworth آن طول می کشد تا. کارآگاه Ainsworth کار برجسته کاری در این مورد بیش از سال های بسیاری است. امروز اعلام شده توسط کلانتر, اوج سال کار سخت توسط استیو Ainsworth و تیم تحقیقاتی.

“به دلیل تلاش های خستگی ناپذیر و پشتکار و همچنین پیشرفت های اخیر در تجزیه و تحلیل DNA اگر او زنده بود و امروز پل مارتین خواهد بود متهم شده و تحت پیگرد قانونی توسط دفتر دادستان منطقه برای غم انگیز قتل بتی جونز. “

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>