Boulder County بیماران و پزشکان گزارش مثبت پزشکی از راه دور را تجربه در طول شیوع کروناویروس

به عنوان یک بازنشسته تخته سنگ جان Meerts مهم نیست بهانه ای برای خارج شدن از خانه حتی اگر آن را به یک پزشک را ببینید.

در هفته گذشته اما, Meerts, 69 بود بیش از شاد به ماندن در خانه و با استفاده از فن آوری پزشکی از راه دور برای یک پست-عملیات بازرسی فنی در روتاتور کاف.

“آن را فقط به عنوان خوب به عنوان وجود دارد و آن را موجب صرفه جویی در زمان و تلاش” گفت: Meerts که خود را پزشکی از راه دور قرار ملاقات با دکتر اریک مک کارتی رئیس پزشکی ورزشی در دانشگاه کلرادو پزشکی ورزشی و عملکرد مرکز. “من می توانم ببینم او می تواند ببینید من و ما می تواند صحبت کردن بدون هیچ مشکلی.

“من فکر می کنم برای تمام مفاهیم و اهداف آن همان است که وجود دارد. یکی حتی می توان گفت ممکن است آن را کمی بهتر چون من نمی باید به درایو به پایین وجود دارد. من نمی باید به افشای خودم به طور بالقوه به (جدید coronavirus) و آن را تمام انجام در حدود 10 دقیقه است.”

در سراسر جهان نگرانی ها در مورد گسترش جدید coronavirus را مجبور مک کارتی و بسیاری دیگر از پزشکان به استفاده از پزشکی از راه دور, اما آنچه که تبدیل به یک ضرورت در چند هفته گذشته می تواند تبدیل به یک ابزار مناسب استفاده طولانی پس از همه گیر شده است.

“من فکر می کنم این واقعا شگفت انگیز است که این ویروس در حال رفتن به تغییر بسیاری از ما چگونه فراموش پزشکی” مک کارتی گفت. “این یکی از چیزهایی است که مثبت خواهد بود و کمک خواهد کرد که سیستم های بهداشتی به طور کلی.”

مک کارتی و دکتر کریس Madden یک ارائه دهنده در اوج خریدهای خانواده تمرین و پزشکی ورزشی در برکلی هم گفت: آنها به ندرت مورد استفاده پزشکی از راه دور (همچنین به نام telehealth) قبل از coronavirus همه گیر آغاز شد. مک کارتی, اما, دیدم 20 نفر از طریق پزشکی از راه دور یک روز در هفته گذشته در حالی که دیوانه تا به حال 16 مانند قرار ملاقات در اخیر روز شنبه.

بسیاری از بیماران نمی خواهید برای آمدن به اتاق در طول همه گیر اما هنوز هم نیاز به مراقبت های پزشکی به دلایل مختلف مانند پست-op معاینات صدمه مشاوره تصادم دنبال یو پی اس و یا علائم سرماخوردگی. پزشکی از راه دور را فراهم می کند که مراقبت.

دانشگاه کلرادو بولدر مدیر پزشکی ورزشی دکتر اریک مک کارتی انجام یک پزشکی از راه دور قرار ملاقات با جرالد, Thurston, در حق, در دفتر کار خود در روز پنج شنبه در پردیس مس در بولدر. (جرمی Papasso/عکاس)

“در واقع, آن را به صرفه جویی در جهان در حال حاضر” Madden گفت. “(بیماران) عشق آن تا کنون. وجود دارد تعدادی از آنها را که در آغوش که در آینده برای ملاقات که واجد شرایط برای آن است.”

تخته سنگ را دیو سنگ, 52, حال post-op ملاقات با مک کارتی در هفته گذشته یک جلسه مجازی است که به طول انجامید حدود 25 دقیقه.

“من تا به حال بهتر است به او دسترسی … از من تا به حال با هر جراح ارتوپدی من کار با گذشته گفت:” سنگ را كه از 22 استخوان شکسته و دو بافت نرم جراحی. “من به شدت توصیه می شود (پزشکی از راه دور) به خصوص اگر آن را بیشتر مناسب برای امکانات پزشکی و پزشکان درگیر و شما ممکن است مناسب تر برای یک قرار ملاقات خود را انتخاب و یا راحتی.”

لیتلتون را براد کونای, 31, حال قبل از عمل مشورت با مک کارتی. در حالی که مک کارتی نمی تواند جسمی آزمون کونای شانه او می تواند آن را تست تقریبا.

“من فکر نمی کنم آن را 100 ٪ به عنوان موثر به عنوان چهره به چهره اما من فکر می کنم از اولیه مشورت آن بسیار مفید بود و بسیار مفید” کونای گفت. “من فکر می کنم برای این وضعیت می خواهم آن را کامل استفاده از پزشکی از راه دور.”

وجود دارد برخی از مسائل پزشکی است که همیشه نیاز به در فرد ملاقات, اما پزشکان در حال یافتن زیادی وجود دارد که می توان بدون نیاز به آوردن یک بیمار به دفتر.

دکتر شری Ballantine-Talmadge یک تصادم متخصص در مس پزشکی ورزشی شده است و قادر به استفاده از فن آوری پزشکی از راه دور برای بررسی چشم بیماران خود را و انجام برخی از عصبی آزمون از طریق صفحه نمایش.

“تصادم مردمی در حال حاضر مبارزه با بهداشت روانی … واقعا به عنوان یک نتیجه بسیاری از اوقات خود را به ضربه مغزی,” او گفت:. “پس از آن فوق العاده تشویق در طول هفته گذشته به ببینید که چگونه ما می تواند کمک به این افراد و برای من به لحاظ جسمی چهره خود را ببینید و برای دیدن آنها چگونه خوشحال هستند که آنها لازم نیست برای متوقف کردن با خود نوتوانی.

“توانایی همکاری با ما بیماران و کمک به آنها را به ماندن ذهنی سالم و جسمی سالم در حال حاضر است که واقعا یک ابزار عالی برای اند.”

در حالی که پزشکی از راه دور ثابت کرده کارآمد برای بیماران که به نوبه خود می تواند یک فرایند طولانی از رفتن به دکتر به یک فرایند نسبتا سریع پزشکان می گویند آنها هنوز در حال کار کردن برخی از تاب برداشتن.

“این احتمالا کارآمد تر برای بیمار از آن است که برای پزشک” مک کارتی گفت. “من فکر می کنم هنگامی که ما از آن آویزان آن را واقعا کمک به صرفه جویی در برخی از بازدیدکننده داشته است برای بیماران.

“این است که رفتن به تغییر دهید که چگونه ما می توانم در یک مقدار زیادی از دارو و آنچه که ما انجام دهد. در آینده آن را مانند ‘هی که در واقع کار می کرد; ما می توانیم بیشتر از آن است.'”

دیوانه گفت: او معتقد است که وجود یک “درصد بزرگ” پزشکی است که می تواند انجام شود از طریق پزشکی از راه دور.

“من می توانم ببینم یک دکتر یکپارچه سازی آن را به مراقبت بسیار یکپارچه در این مرحله با تکنولوژی که وجود دارد,” او گفت:. “من نمی دانم که دیدن (بیماران) در پزشکی از راه دور در حال رفتن برای کمک به من بود هیچ کمتر شلوغ تر از دیدن آنها در اینجا در فرد, اما من فکر می کنم این فوق العاده ای خدمات برای بیماران است.”

دانشگاه کلرادو بولدر مدیر پزشکی ورزشی دکتر اریک مک کارتی انجام یک پزشکی از راه دور قرار ملاقات با جرالد Thurston در دفتر کار خود در روز پنج شنبه در پردیس مس در بولدر.(جرمی Papasso/عکاس)

دیوانه گفت: شرکت های بیمه نیاز به ایجاد برخی از تنظیمات قبل از telehealth را تبدیل به یک ابزار مناسب در آینده – پس از تهدید coronavirus فروکش.

قبلا شرکت های بیمه ارائه شده متغیر بازپرداخت به پزشکان برای پزشکی از راه دور و برخی نمی جلد آن را در همه.

“این در مورد کمک به مردم, اما شما نیز برای آن پرداخت می شود و یا دیگری شما در حال رفتن به اینجا برای کمک به مردم” Madden گفت. “هر زمان که شما چیزی است که متغیر بازپرداخت سراسر دهندگان در حدود همان مقدار از زمان می پردازد و به طور قابل توجهی کمتر از نرمال دیدار می کند, از بازپرداخت نظر غیر قابل دوام فن آوری است.”

دولت و برخی از مودیان باید تنظیم سیاست های خود را در طول این بیماری همه گیر است که باعث می شود آن را مفید منابع برای پزشکان و بیماران است.

“اگر مودیان کاهش و یا انتخاب برای پوشش پزشکی از راه دور هنگامی که ما ترک این اورژانس می تواند به برخی از رشته کشتن و یا محدود کردن telehealth مگر ما آمده ایم تا با گزینه های که ما می توانیم لایحه به طور مستقیم” Madden گفت. “دهندگان را مجبور به ارائه یک نمایشگاه بازپرداخت است که قابل مقایسه با یک دفتر مراجعه کنید.”

پزشکان امیدوارند که خواهد در این مورد به دلیل آنچه بوده است به ندرت استفاده می شود فن آوری ثابت کرده است که نه تنها ضروری است راست, در حال حاضر, اما بسیار ارزشمند برای آینده است.

“جهان در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت از این به بعد و من خیلی فکر می کنم که telehealth جایی در آینده پزشکی” دیوانه گفت.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im