عکس: Herika مارتینز (گتی ایماژ)

2007 نبرد میلیاردرهای برنده در حال حاضر به عنوان يك رئيس جمهور واقعا می خواهد شما را به می دانم که او یک ناسیونالیست. اگر آن را ادامه اشتغال از استفان میلر با وجود که خواست به عنوان یک ناسیونالیست آن گه مثل این.

ان بی سی نیوز گزارش که بیش از این دوره از فوریه از طریق ممکن است 100 ماموران مرزبانی مستقر خواهد شد تا 10 متفاوت پناهگاه شهرستانها توسط منظور از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این بخشی از ادامه حمله در شهرستانها که انتخاب می کنید به حداقل همکاری با اجرای مهاجرت می آید و تنها چند هفته پس از دولت ممنوع جهانی ورود در نیویورک برای آن پناهگاه سیاست. گشت مرزی عوامل کمک خواهد کرد مهاجرت و گمرک در وحشت دستگیری مهاجران مستند نشده.

تبلیغات

طرح عمل در اینجا به نظر می رسد مبهم است. گشت مرزی به طور معمول, شما می دانید, گشت مرزی بنابراین آنها را در حال اعزام به واقعی شهرستانها است و نه غیر معمول. این کمتر احساس مانند یک برنامه با هر فکر واقعی در پشت آن و بیشتر شبیه رئیس جمهور هدر رفتن پول و منابع سوخت خود را نژادپرستانه تب رویاهای. به نظر می رسد مانند یک ترس تاکتیک که در آینده مالیات دهندگان هزینه. یکی که به ناچار رانندگی ما در حال حاضر massive کسری. عشق عاشق از مسئولیت مالی.

عوامل انتظار می رود به رول از به شهرهایی مانند شیکاگو, لس آنجلس, آتلانتا, سان فرانسیسکو و بوستون. برای یک حزب است که به خود می بالد در محدود دولت این قطعا احساس می کند مانند یک برسد. آن را تقریبا مانند حزب جمهوری خواه باور نمی هر چیزی به جز دختران فقیر و اذیت و آزار کسی نیست که مستقیما و یا یک مرد.

شما می دانید که ما یک نژادپرست میلیاردر” رئیس جمهور که deadset در بیشتر تبدیل این کشور در یک دولت پلیس و کشتن سیارهمن امیدوار بودم ما می خواهم که برخی از سرد تکنولوژی برای کمک به آن را به پایین. حداقل برخی از منحصر به فرد معماری. من فقط گفت: منf سفیدjoe است که به زور ما را به زندگی می کنند از هر cyberpunk رمان از اواخر 80s آنها حداقل می تواند به ما هولوگرام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im