‘بالیوود است که فقط 20% از او: Sushant Singh Rajput تیم راه اندازی وب سایت به افتخار حافظه خود را

به عنوان جهان سوگوار از دست دادن بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput, تیم او تصمیم گرفته است برای راه اندازی یک وب سایت را در حافظه خود را. Sushant درگذشت خودکشی در Bandra خانه در روز یکشنبه. او 34 سال سن دارد و در حال حاضر تیم او تصمیم گرفته است برای جمع آوری تمام مشاهدات خود را, افکار و خاطرات و در حال حاضر آن را به طرفداران خود را.

توضیحات در وب سایت می گوید: “Sushant Singh Rajput شد یک هندی, بازیگر رقصنده کارآفرین و نیکوکار. #SelfMusing بود و شور و شوق خود را. به عنوان وعده داده شده به او این است که یک فضای با داشتن تمام افکار خود را آموخته و خواسته های او همیشه می خواست مردم بدانند. ما در روند ثبت تمام انرژی های مثبت او را ترک کرده است در این جهان. بالیوود است که فقط 20 درصد از Sushant با استفاده از این فضا برای ما هم به پایان کتاب خود. این فضا اطمینان حاصل شود که او #AlwaysAlive با ما و به مثبت و الهام بخش خود را در “Godfathers,” با نام مستعار شما.”

تیم او ارسال شده پیام خود را official Facebook page و نوشت: “او دور است اما او هنوز زنده است با ما. Kickstarting #SelfMusing حالت https://selfmusing.com/ طرفداران مثل شما بودند واقعی “پدرخوانده” برای Sushant. به عنوان وعده داده شده به او تبدیل این فضا به یک مجموعه از تمام افکار خود را آموخته و رویاها و آرزوهای او همیشه می خواست مردم بدانند. بله, ما در حال مستندسازی تمام انرژی های مثبت او را ترک کرده است در این جهان. #AlwaysAlive #BestofSSR.” پس از مرگ نابهنگام Sushant تیم تا به حال با صدور بیانیه ای گفت: “این درد, با ما به اشتراک بگذارید که Sushant Singh Rajput است که دیگر با ما. ما درخواست طرفداران خود را به نگه داشتن او را در افکار خود و زندگی خود را جشن می گیرند و کار خود را به عنوان آنها تا کنون انجام داده اند. ما درخواست رسانه ها برای کمک به ما در حفظ حریم خصوصی در این لحظه از غم و اندوه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net