Bois اتاق قفل: بیانیه شش متهم ضبط شده توسط پلیس دهلی

پلیس دهلی سایبر همراه در روز جمعه ثبت اظهارات شش نفر از دانشجويان بودند که بخشی از بحث Instagram چت گروهی ‘Bois اتاق قفل’.

همه شش نفر بزرگسالان است. در همین حال مقامات پلیس مورد سوال برخی از نوجوانان درگیر در چت گروهی در خانه های خود را در مقابل پدر و مادر خود و اعضای NGO.

پلیس دهلی بازداشت مدیر گروه در روز چهارشنبه. روز قبل یک نوجوان دستگیر شد در ارتباط با Instagram chat گروه که در آن کودکان به اشتراک گذاشته شده پیام های زشت و ناپسند اعتراض تصاویری از جزئی ،

پلیس تا به حال گفت: این بود شناسایی 10 نفر از اعضای این گروه است.

دهلی کمیسیون برای زنان کرده بود در روز دوشنبه با صدور اخطار به Instagram و پلیس دهلی پس از گسترده خشم و انزجار بیش از این به بیرون درز چت گروهی.

این Instagram گروه به نور آمد پس از یک دختر از جنوب دهلی قادر بود برای به دست آوردن دسترسی به گروه های چت و به اشتراک گذاشته تصاویر.

دختر نیز به اشتراک گذاشته تصویر از لیست شرکت کنندگان از این گروه بودند که دیده می شود به اشتراک گذاری تصاویر از دختران و عبور هرزه نظرات آنها.

به عنوان خشم به دست آورد کشش دهلی کمیسیون برای زنان چرخش به عمل است.

“من تو را دیدم تصاویری از ‘سکس’ گروهی در Instagram. این یک مثال روشن از وحشتناک جنایتکار و متجاوز طرز فکر” دهلی کمیسیون برای زنان رئیس Swati Maliwal گفت.

“ما در حال صدور اخطار به Instagram و پلیس دهلی. همه پسران در این گروه باید دستگیر شود,” او اضافه شده است.

در آن متوجه به Instagram های DCW خواسته های رسانه های اجتماعی پلت فرم برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد مدیران و شرکت کنندگان در این گروه از جمله نام کاربری/رسیدگی به, نام, ایمیل, ID, IP آدرس محل سکونت و غیره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de