Bois رختکن مورد: پلیس می گوید جزئی دختر ایجاد حساب جعلی را نشان می دهد تجاوز جنسی در خودش

در توسعه های جدید در ‘Bois اتاق قفل’ مورد پلیس دهلی را Cyber Crime unit در روز یکشنبه نشان داد که اتهام ‘تجاوز جنسی’ گفتگو در اسنپ چت بین دو نفر ساخته شده بود توسط یک دختر کوچک از طریق مشخصات جعلی به جزئی دیگر یک پسر.

به گفته پلیس یک نام ساختگی ‘Siddharth استفاده شد توسط دختر برای ایجاد یک مشخصات جعلی در شبکه های اجتماعی برنامه و گفتگو شد به معنای به آزمون ارزش و شخصیت’ از پسر.

تحقیقات نشان داده است که ادعا اسنپ چت مکالمه است که در واقع بین یک دختر (فرستنده) و یک پسر (گیرنده) است که در آن دختر است ارسال پیام های چت از طریق داستانی Snapchat حساب به نام “Siddharth’, پلیس گفت:. با استفاده از هویت جعلی از یک نر فرد او پیشنهاد کرد در این رابطه برنامه ریزی برای حمله جنسی به خودش. هدف از ارسال چنین پیام های چت با استفاده از جعلی داستانی هویت شد به بررسی واکنش گیرنده پسر بچه و قدرت شخصیت خود را به ویژه هنگامی که کسی مذاکرات چیزهای بد در مورد دختر خودش پلیس اضافه شده است.

با استفاده از هویت یک شخص مرد به دختر پیشنهاد یک طرح به حمله جنسی به خودش که پسر کاهش یافته است به بخشی از. گیرنده و سپس در زمان یک تصویر از چت و گزارش آن را به دوستان خود را که همچنین شامل دختر مورد چه کسی قرار است مکالمه تا به حال اتفاق افتاده است.

پس جعلی حساب ‘Siddharth’ ایجاد شده توسط او نه گزارش آن را به هر کسی.

یکی دیگر از گیرنده تصویر آپلود شده را در Instagram و از وجود آن شروع به گردش در حساب های رسانه های اجتماعی خود را از دوستان و همکلاسی ها ،

سایبر همراه گفته بود که هیچ برنامه ریزی از هر گونه تجاوز جنسی در دختر و گفتگو شروع از حساب جعلی آغاز شده توسط همان دختر است. آن را بیشتر اضافه شده است که هیچ یک از آنها نيز مربوط به Bois اتاق قفل Instagram گروه در هر راه یا از طریق خود واقعی یا جعلی نام کاربری.

تحقیقات در این مورد هستند و در تلاش هستند که ساخته شده برای شناسایی و مصاحبه با باقی مانده اعضای گروه از ‘Bois اتاق قفل’. یک متهم بازداشت شده است در حالی که یک نوجوان دستگیر شده است در این مورد تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net