بدن در بادامک فیلم پرسش که چرا 6 سال فرستاده شد به موسسه روان توسط مدرسه


عکس: شاتر

متاسفانه این هیچ راز است که دانش آموزان سیاه پوست در حال منظم بسیار شدیدتر از همتایان سفید. حتی دانستن که در مورد 6 ساله نادیا پادشاه است که هنوز هم غیر منتظره ای نگران کننده است.

ایسنا گزارش که بدن فیلم دوربین از یک Duval County sheriff نشان می دهد که نادیا کاملا آرام بر او حذف از عشق گرو مدرسه ابتدایی در جکسونویل ، نادیا حذف شد از مدرسه به علت بیکر, قانون یک قانون است که اجازه می دهد مقامات برای ارسال یک فرد به ارزیابی روانی اگر آنها تلقی می شود یک خطر برای خود و یا دیگران است. نادیا دارای ADHD رنج می برد از یک اختلال خلقی. با توجه به کلانتر گزارش مددکار اجتماعی در مدرسه گفت که نادیا بود “از بین بردن اموال مدرسه” و “حمله به کارکنان است.”

تبلیغات

این فیلم نشان می دهد نادیا درخواست افسر اگر او با رفتن به زندان و اگر آنها به حال هر گونه تنقلات. او می پرسد افسر اگر آنها در حال رفتن در یک سفر درست به آن افسر در پاسخ “خوب من آن را یک سفر زمینه هر چیزی دور از مدرسه یک سفر درست و حق است؟” هر دو از افسران شنیده می شود remarking چگونه دلپذیر او به نظر می رسید.

مارتینا Falk, نادیا, مادر, گریه, پس از دیدن این ویدئو. او در حال حاضر به دنبال یک مدرسه جدید برای نادیا و پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر عشق گرو ابتدایی. Reganel ریوز Falk وکیل گفته است: “اگر شما نمی توانید به مقابله با 50 پوند کودک 6 ساله, سپس شما نباید در آموزش و پرورش است.”

که یک نقطه من به طور کامل موافق با. وجود دارد بدون هیچ دلیل در همه یک کودک 6 ساله باید ارسال به یک موسسه روانی برای داشتن یک اوقات تلخی خلق و خوی. اگر او واقعا مخل فقط تماس پدر و مادر خود را و آنها را به خانه اش. این که ساده است. من واقعا در تلاش برای کشف کردن که چگونه یک کودک 6 ساله دختر می تواند به رشد و بزرگ, بزرگسالان است.

من حدس می زنم آن زمان برای اضافه کردن “فقط یک 6 ساله” به لیستی از چیزهایی که پلیس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im